آيدي ياهو رو ميشه به اين سادگي هك كرد؟؟؟؟؟؟

سلام.

تو خونه ي دوستام رفتيم نيشستيم كانكت شديم. اينويزيبل رفت تو آيديش.

يكه اومد گفت فكر نكن اينويزيبلي نمي فهممو اينا....

2-3 دقيقه بعد هم پسوردشو داد!!!!!!

فايل و از اين مزه ها هم ازش نگرفتيم.

چجوره بوده كه اينجور شده؟؟؟

اصلن ميشه شخص اينويزيبل رو فهميد كه آنلاينه؟ و پسوردشم ميشه تي ثانيه پيدا كرد؟

كسي هم نبوده كه پسورد رو بدونه و .... كاملن غريبه. چون پسوردشو هيچ كس نمي دونست!!

ممنون.

حتما از قبل باهاش چت داشته
من نديدم بدون اينكه چيزي بفرستن ID رو هك كنن

payamix

Member
همچين چيزي غير ممكنه
مگر اينكه از قبل پسووردشو داشته

iRWEBDES

Active Member
نه خير كاملا ممكنه .
اولا كه فهميدن اينويز بودن طرف به راحتي آب خوردنه .
آموزش : روي نام كاربري طرف مشكوك راست كليك كنيد و گزينه ي Invite To Confrance رو بزنيد .
آموزش هك بدون فرستادن چيزي : نميگم . اجازه ندارم بگم .

مهرداد كوهي

Peyman-Pop

Active Member
دوستان راه برای فرستادن یک فایل تروجان فقط از طریق فرستادن فایل از طریق یاهو نیست . چندین راه داره که حتی‌ در بعضی‌ ها شما متوجه موضوع نمیشید .

مهرداد جان راستی‌ برات یک پیغام خصوصی‌ ارسال کردم دوروزه هنوز نخوندیش گفتم حتما ندیدی (-;

anti-life

Active Member
در مورد ياهو درسته با يه فرستادن كنفرانس ميشه خيلي راحت فهميد كه طرف انلاين هست يا نه ....

يعني به اين صورت كه طرف رو به كنفرانس رعوت ميكني اگه ارور داد و نوشته بود رو خط نيستك ه هيچي ولي اگه يا جوابي نيومد يا اينكه نوشته بود طرف قبول نكرده يعني اينكه طرف رو خطه ((‌حرف مهرداد با سير داغ زياد ))

در مورد هك بگم كه بابا ما خوراكمون بود كه از اين مسخره بازيا در بياريم ...يعني مثلا يه نفر رو هم ميكرديم بعد چند روز بهش ميگفتيم كه ميخواي پسوردت رو بگم و بعد به طرف ميگفتيم طرف كف ميكرد ولي اينقد نميدونست كه قبلا هك شده

(( نظر ديگه اينكه من اي دي هك كردن رو بچه بازي ميدونم چون سودي نداره پس وقتون رو براي اين كارا نگيريد ))

پيمان جونم كجايي قناري .....مهرداد آدمه بهش پيام خصوصي ميدي نكنه ميخواي برام هوو بياري :دي

Peyman-Pop

Active Member
میگن هوو خوبه حس رقابت رو زیاد میکنه .....

هوو به این خوبی‌ از خوداتم باشه (-;

iRWEBDES

Active Member
آقا پيمان مرگ من ما رو با اين آنتي رقيب نكن ... : دي
راستي در مورد پيغام خصوصيت : وقتي پيغام مياد به من خبر نميده دارم ديوونه ميشم !
در ضمن اطاعت امر شد پيمان خان ...

مهرداد كوهي

Peyman-Pop

Active Member
آقا اختیار داری لطف کردی انجام دادی .

در مورد مشکل پیغام خصوصی‌ یک چک بکن ببین درست شد ؟ برات یک پیغام خصوصی‌ فرستادم که متوجه بشی‌ اگر درست شده .

اگر نشد میتونی‌ به مجید این موضوع رو بگی‌ تا مشکلت رو حل کنه .

پیمان

anti-life

Active Member
ميگم ما بوقيم اين وسط قرار منم هوو پيدا كنم پس به منم بگيد ...در ضمن مهرداد رقيب كوچيكي براي ما ...من با پيرزناش رقابت كردم بردم چه برسه به اين دختر كم سن و سال ......

اقا موضوع هك اي دي ياهو بود ......ميگم جواب داده شد ديگه.

H-assan

Well-Known Member
آقا مهراد و انيتا خانوم من با يك آي دي مشكل دارم يعني اين اي دي هي اذيت مي كنه و اداي هكري اش هم ميشه و زده دوتا فيل 98 من رو پاك كرده نمي دونم چه طوري ولي دلم مي خوات يكي حالش رو بگيره كه بدونه هنوز بچه است ولي نمي تونه از پس اكس پي من برات ههها

iRWEBDES

Active Member
assan گفت:
آقا مهراد و انيتا خانوم من با يك آي دي مشكل دارم يعني اين اي دي هي اذيت مي كنه و اداي هكري اش هم ميشه و زده دوتا فيل 98 من رو پاك كرده نمي دونم چه طوري ولي دلم مي خوات يكي حالش رو بگيره كه بدونه هنوز بچه است ولي نمي تونه از پس اكس پي من برات ههها
ساب سون !
شما يه زون الارم نصب كن همه چيز حله !

نظر شما چيه آنيتا خانوم ؟ :دي

H-assan

Well-Known Member
ولی من مشکلم رو با norton internet securtiy حل کردم حتی وقتی یاهومسنجر می خوان سند و ریسو کنه اجازه می گیره خیلی عالیه

فقط من می دونم چه کارش کنم من از ادم های بی جنبه بدم میات راسیا تش از هک هم بدم میا ت ولی برای این که پوز این رو بزنم دارم میرم توی کار هک اگر میشه کمک کنید به من فقط برای اینکه به این بگم هیچی نیستی

مگرنه اصلا از هک خوشم نمی یات اون هم هک این مدلی

Peyman-Pop

Active Member
آسان جان اسم این هک نیستا .....

بعدش جواب بدی رو که با بدی نمیدن .

بزرگترین فشار زمانی‌ به اون فرد وارد می‌شه که نتونه به کامپیوتر تو نفوذ کنه و تو اونوقت اونرو میتونی‌ کوچیک خطاب کنی‌ .

قبل از هرکاری بهتره امنیت سیستمت رو افزایش بدی چون این خیلی‌ مهمه .

موفق باشی‌

پیمان

H-assan

Well-Known Member
Peyman-Pop گفت:
آسان جان اسم این هک نیستا .....

بعدش جواب بدی رو که با بدی نمیدن .

بزرگترین فشار زمانی‌ به اون فرد وارد می‌شه که نتونه به کامپیوتر تو نفوذ کنه و تو اونوقت اونرو میتونی‌ کوچیک خطاب کنی‌ .

قبل از هرکاری بهتره امنیت سیستمت رو افزایش بدی چون این خیلی‌ مهمه .

موفق باشی‌

پیمان

ممنون مي گما بر نامه ي قوي تر از نورتون سكيريتي سراغ داري
راستي بعد برات مي گم چي كار كرده براش دارم حسابي چون خيلي فضول ي كرده

anti-life

Active Member
من اومدم كه تخصص در ضايع كردن هر چي هكر دارم .....

من از اول گفتم اين نورتون خيلي خره ...آخه اين اصلا فرق بين هك شدن و هك كردن رو حاليش نميشه ....مصلا اصلا نميفهمه كه من دارم يك IP رو اسكن ميكنم .....در جا ميياد ميگه اين اي پي داره وارد ميشه ...بعد ميري اي پي رو ميبيني ميفهمي اي پي خودته ...... :دي

ولي زون آلارم خوبه ولي براي كسايي كه حوصله دارن هي چكو چونه بزنن و اصلا براي كسايي كه فشار رواني دارن توصيه نميشه .....تازه يه بار سر اينكه زون الارم خوبه يا نورتون من و پيمان چه كتكا همديگه رو نزديم ...آخرش فهميديم هيچ كدوم به درد نميخوره فقط بايد خودت حاليت باشه كه هك نشي .........

در ضمن اي دي طرف رو بده من كاري ميكنم كه گريه كنه برات ......... راهشم به دوستان ميگم تا نگيد انتي همش مخفي كار ميكنه ......

به در خواست اقا پيمان جون گل با وفاي شمشاد ساسنورش كردم

نگاه كنيد فقط كافيه يكم مختون كار كنه ديگه حله ......درست نميگم هوو عزيز ((‌مهرداد )) :دي

iRWEBDES

Active Member
بابا آرين اين چه كاري بود ياد دادي آخه ؟
مشتي ... اخه فردا يه مدير مياد ميگه حرف 18+ زدي از سايت ميندازنت بيرون اما عجب فكري داريا دمت گرم خوشم اومد !

anti-life

Active Member
خوب به من چه نشستم تو خونه از بيكاري اين فكرا ميزنه به ذهنم .......حالا بريد با اين ترفند عشق كنيداااا .......

از فردا فكر كنم براي خودم اسپم ميياد ......مهرداد دهنت رو سرويس ميكنم برام اسپم بيياد .....وگرنه برات اي دي نميزام :دي

iRWEBDES

Active Member
anti-life گفت:
خوب به من چه نشستم تو خونه از بيكاري اين فكرا ميزنه به ذهنم .......حالا بريد با اين ترفند عشق كنيداااا .......

از فردا فكر كنم براي خودم اسپم ميياد ......مهرداد دهنت رو سرويس ميكنم برام اسپم بيياد .....وگرنه برات اي دي نميزام :دي
اين هم فكر خوبي بود كه به مغز من خطور نكرده بود !
منتظر باش ...

anti-life

Active Member
اگه ميخواي با جونت بازي كني اين كارو بكن چون مطمن باش فرداي صبح اون روي كه فهميدم اين كارو كردي بنده ايران - تهران سعادت آباد و بالاي كلت تشريف دارم ....حالا خواستي اين كارو بكن .....‌ :دي

ميگم آخرش كاري ميكنيم دوباره جفتمون رو ميندازن بيرونا..... :دي

جدیدترین ارسال ها

بالا