آيا داشتن رسيور اينترنت مجوز ميخاد؟

siavash-tanha

Well-Known Member
من ميخام يه رسيور اينترنت بخرم

ميخام بدونم آيا مجوز خواصي ميخاد ؟ يا آزاده

يعني ديش رسيور و ميتونم بزارم بيرون بدون اينكه كسي كاري داشته باشه يا مثل رسيور

تلويزيوني ممنوعه

در كل دوستاني كه دارن چجوري استفاده ميكنن : مجوز دارين يا بايد مخفيانه استفاده كنيم

مخلصم

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
گذاشتن هر نوعي ديشي بدون اجازه مخابرات ايران ممنوع است
در كل اصلا مجوز گذاشتن ديش به شما نميدن ابوذر جان
مگه اينكه وايلس بگيري كه اونم باز ديتاش از مخابرات بايد باشه

Maxton

Active Member
مخابرات اجازه می ده اگر مجوز بگیری ولی بسیج میگه نه و اگر ببینه اره دیگه :roll:

siavash-tanha

Well-Known Member
گذاشتن هر نوعي ديشي بدون اجازه مخابرات ايران ممنوع است

يعني اجازه شو ميدن برا استفاده تو خونه ؟ يا فقط برا شركتها؟

در كل اصلا مجوز گذاشتن ديش به شما نميدن ابوذر جان

پس خودمونيم اينايي كه دارن چجوري استفاده ميكنن :wink:

راستي تو مجله دايم تبليغ كارت رسيورشو ميكنن پس چجورياست؟

يعني همش الكيه ( تبليغ تو مجله ها)

مخلصم

Ghamnevis

Well-Known Member
سياوش جان اگر منظورت نت ماهواره اي هستش نه!
مجوز نميخواد شما يك DVB كارت ميخري بعد با شركتهايي كه اين خدمات را ارايه ميدن صحبت ميكنيد و ازشون اكانت ميگيريد.

ديش را هم بچسبون سر در خونه! وقتي براي نت داري ازش استفاده ميكني براي چي گير بدن! تازه وقتي توي ديد بزاري شك نميكنند !

اكثر ISP ها اين خدمات را ارايه ميدن كه خوب همه ISP ها از مخابرات مجوز دارند. پس خيالت تخت باشه.

مخلصم
سايان

siavash-tanha

Well-Known Member
ghamnevis گفت:
سياوش جان اگر منظورت نت ماهواره اي هستش نه!
مجوز نميخواد شما يك DVB كارت ميخري بعد با شركتهايي كه اين خدمات را ارايه ميدن صحبت ميكنيد و ازشون اكانت ميگيريد.

ديش را هم بچسبون سر در خونه! وقتي براي نت داري ازش استفاده ميكني براي چي گير بدن! تازه وقتي توي ديد بزاري شك نميكنند !

اكثر ISP ها اين خدمات را ارايه ميدن كه خوب همه ISP ها از مخابرات مجوز دارند. پس خيالت تخت باشه.

مخلصم
سايان

سايان جان پستت و تازه ديدم

پس مشكلي نداره ديگه

خب يكي به من يه تلفن شركتي و يا سايتي كه من بيشتر مدلهاش آشنا بشم بگه :arrow:

راستي سايان جان من ديشش و بيرون بزارم كسي ببينه ( منظورم فضول) بعد بيان من چي بگم؟

يعني از اون شركتها يه مجوز خاصي ميدن كه وقتي اينا اومدن من نشون بدم بهشون؟

مخلصم

Ghamnevis

Well-Known Member
نه ابوذر جان

مجوز خاصي نميدن ! فوقش ميان يك چك ميكنند و تو هم تلفن شركت را ميدي و قضيه حله!

ببين گاهي ميشه كه ميريزن و همه را جمع ميكنند! اما اينها استثنا هستش. بحث را نميخوام به بيراهه بكشم چون خلاف قوانين سايت اما ببين وقتي كسي ماهواره داره تو خونه (نه براي نت) هيچ كس نميتونه بهش گير بده! فقط در صورتي ميان جمع ميكنند كه كسي ازت شكايت كنه! يعني شاكي خصوصي داشته باشي و گرنه نميان سراغت! (تازه اون شاكي هم بايد (قبلا 100 هزار تومان) به حساب بريزه تا اگر يك وقت اطلاعات ديد كه حرفش الكي در اومد يا اينكه تو شستت خبردار شد و زودتر بساط را جمع كردي به عنوان جريمه از شاكيت بگيرند) ، در غير اينصورت 100 تومان عودت داده ميشه و تو جريمه ميشي ! حالا 6 بار بگو كشتم شپش شپش كش شش پا را !

مخلصم
سايان

worldman_safa

Active Member
با سلام به شما دوستان عزطيز !

من در اين زمينه خيلي تحقيق كردم و گفتن كه مسپله اصلي سازمان اطلاعات هستش و اون

نمي زاره و ميگه كه ممكنه فعاليت سياسي بكنيم ! :roll: :arrow:

در كل حتي به شركت ها هم نمي دن ، البته تو شهر ما :wink:

حالا اگر شما استفاده كردين ميشه يكمي راهنمايي كنيد كه چطوري مجوز گرفتين تا ما هم

يكي بگيريم ! :wink: :oops:

منتظر جواب شما هستم . اميدوارم ما رو قابل بدونيد و از اطلاعاتتوتن بي نصيب نزارين .

خيلي ممنون

يا حق

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام عزيز
نه ! ببينيد اين نت ماهواره اي فقط براي ريسيو كردن هستش يعني فقط براي دانلود به درد ميخوره ! همين و بس و هيچ كار ديگه اينميشه باش كرد! حتي فعاليت سياسي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من بعدا توضيحات كاملي ميدم!

مخلصم
سايان

siavash-tanha

Well-Known Member
ghamnevis گفت:
نه ابوذر جان

مجوز خاصي نميدن ! فوقش ميان يك چك ميكنند و تو هم تلفن شركت را ميدي و قضيه حله!

ببين گاهي ميشه كه ميريزن و همه را جمع ميكنند! اما اينها استثنا هستش. بحث را نميخوام به بيراهه بكشم چون خلاف قوانين سايت اما ببين وقتي كسي ماهواره داره تو خونه (نه براي نت) هيچ كس نميتونه بهش گير بده! فقط در صورتي ميان جمع ميكنند كه كسي ازت شكايت كنه! يعني شاكي خصوصي داشته باشي و گرنه نميان سراغت! (تازه اون شاكي هم بايد (قبلا 100 هزار تومان) به حساب بريزه تا اگر يك وقت اطلاعات ديد كه حرفش الكي در اومد يا اينكه تو شستت خبردار شد و زودتر بساط را جمع كردي به عنوان جريمه از شاكيت بگيرند) ، در غير اينصورت 100 تومان عودت داده ميشه و تو جريمه ميشي ! حالا 6 بار بگو كشتم شپش شپش كش شش پا را !

مخلصم
سايان

ممنون سايان جان

حالا 6 بار بگو كشتم شپش شپش كش شش پا را !

كشتم شپش شپش كش شش پا را !
+
يكيم برا محكم كاري گفتم :wink: :wink: :wink:

مخلصم

a Truth Seeking

Active Member
آيا داشتن رسيور اينترنت مجوز ميخاد؟
اي كاش اين قضيه فقط به گرفتن يك عدد مجوز ناقابل احتياج داشت صدور چنين جوازهايي به مقدار زيادي قرب الهي هم نياز داره كه از عهده توان امثال بنده خيلي دوره اميدوارم براي شما اينطوري نباشه.
از روي شانسي كه نداريم حتي درخواست مجوز براي يك سري موارد هم در حكم محاربت با خدا به حساب مي ياد البته من الان يه عمره كه شب و روز دارم فكر مي كنم كه آيا ممكنه مخلوق با خالق خودش دشمني بكنه؟
خدا بهتر مي داند.

H-assan

Well-Known Member
حالا یک سوال این ماهوار های opensky که توی ماهواره تبلیغ می کنه (کانال opensky همه اش در حال تبلیغ این ماهواره است ) .
تبلیغ می کنه که سند وریسیو از ماهوار است و از طریق این دیش می تونید انگار چند تا کانال رو هم بینید در ضما سرعت اش 1700 کیلو بایت بر ثانیه است

سایت اش هم
www.broadsat.com

من همین الان تبلیغ اش رو دیدم ولی اگه ایران رو ساپورت کنه چی می شه فکر اش رو بکنید مجوز گرفتن هم روش دارد

موفق باشید

Vmj

Member
ببينيد دوستان اين كار فكر ميكنم مجاز باشه چون :
اولا خيلي از رفقاي من از اين سرويس استفاده ميكنند و
دوما وقتي يك شركتي مثل www.irsat.com داره تو روز روشن اين سرويس رو به همه جاي ايران و حتي به صورت دانلود و آپلود 8O ميده حتما يك مجوزي چيزي داره ديگه.
در ضمن اين شركت كه گفتم خودش كارتهاي DVB شركت Pentamedia رو هم ميفروشه و ميدونم كه دو سه سالي هست داره فعاليت ميكنه.

اميدوارم به دردت بخوره. 8)

siavash-tanha

Well-Known Member
ممنون از همگي

در ضمن من شنيدم برا رسيور هايي كه سند و رسيون وزارت اطلاعات گير ميده

بنظرم ماله من كه فقط رسيوه ديگه مشكلي نداشته باشه (با توجه به حرف دوستان)

مخلصم

0037

Member
حالا چي شد ؟!
يكي يه راهنمايي درست كنه! اگر كسي با مجوز استفاده ميكنه بگه!

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
هانس عزيز ما كي گفتيم نميشه !؟

چرا عزيز 0037 جان خيلي هم خوب ميشه. مجوز فقط براي امكان سند هستش (فرستادن) اما براي دريافت هيچ مجوزي نميخواد !!!!!!!!!!

من نميدونم بايد به چه زبوني بگم! ;)

مخلصم
سايان

amirhomayoun

Active Member
آقا منم خودم استفاده نميكنم . اما شركتهايي رو ميشناسم كه استفاده ميكنند. ربطي به شركت و اينها هم نداره . از عهده قيمتش بربيايد ميتونيد تو خونه هم ديش بذاريد . ولي سايان جان بابا مگه تو سويس زندگي ميكني كه --وقتي كسي ماهواره داره تو خونه (نه براي نت) هيچ كس نميتونه بهش گير بده!-- اينجارو ايرونش ميگن! اگر بخوان ديش رو كه سهله خودت رو هم ميبرن معلوم هم نميشه كجا رفتي! آقا من باشم سعي نميكنم ديش رو تو ديد بذارم ! ( حداقلش اينه كه از فردا بچه محلات روزي 10 تا لينك فيلم ميدن ميگن برامون دانلود كن! (:) )
در ضمن اينيكه دوستان در مورد قرب الهي ! گفتن تا حدي درسته . اين شركتها هم همينجوري! كارشون به سرعت درست شده!

جدیدترین ارسال ها

بالا