آموزش Multimedia Builder 4.9.1 به صورت حرفه اي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
sogoli گفت:
خودم جواب مي دهم :
تفاوت اصلي اين دو نرم افزار در اين است كه در دايركتور برنامه هاي مولتي مديا برپايه زمان ساخته مي شود
ولي در MMB اينطور نيست
در ضمن در جواب محسن جان بايد بگويم كه من با MMB پروژه هاي بزرگي نوشته ام

دوست عزیز سلام...
من نگفتم که نمیشه. گفتم راههایی هست که میشه از MMB هم برای برنامه های بزرگ استفاده کرد.
بعدا خواهم گفت...
قربانت : محسن سلیمانی :wink:

ali_yousefian19

New Member
سلام
خوبين
آقا عجب سايت توپيه majid onlineآخه من فقط دو روزه كه اين سايت را پيدا كردم
آقايون من يك هفته هست كه بشدت ميخواهم MMB را ياد بگيرم (براي ساختن سي دي Auto run اما هنوز خيلي كم ياد گرفتم
براي همين از آقاي قاسمي خواهش ميكنم كه آموزشها را يكم ابتدايي تر تدريس كنند بلكه ما چيزي فهميديم مپلا اگهذر آخر هر مطلب آن مطلب را بصورت آدرس وار تايپ كنن خيلي خوب ميشه
مثلا براي آموزش اول من نميدوونم پنجره خصوصيات شي script كجاست يا تنظيمات شي hot spot كجاست و...
كه فكر كنم شايد با خواندن مطالب آموزشي كه آقا محسن گفته بودن اين مشكلات از بين برود
محسن جان رك بگم من نتونستم از هيچكدام از مطالب آموزشيت استفاده كنم
اما در حال حاضر چند سوال مبتدي گونه داشتم در مورد برنامه ي 4.9MMB فقط بهم نخنديد
اينم از سوالات:
1))چطوري ميتوانيم اندازه هر صفحه را به طور جدا گانه تغيير بدهيم(يعني مثلا صفحه اول 600*480 و صفحه دوم 800*600)
2)حالت full screen براي يك صفحه فعال و براي صفحه ديگر غير فعال باشد
3)متن كه زير همه ي صفحه ها قرار دارد را برداريم (اين متن از خود برنامه هستو پشتش يه رنگ زرد داره)
ضمنا اگه دوستان ديگه مطالبي دارن كه بكارمون مياد(مثل همين مطالبه آموزشي آقا محسن)لطفا اين جا بگذارند تا همگي بتوانند استفاده كنند
يه سوال ديگه از دوستان: الان هيچ كتاب يا سي دي آموزشي از mmb در بازار نيست كلا من بايد براي ياد گيري mmb بايد از چه منبعي استفاده كنم
با تشكر از همگي

PC man

Active Member
علي جان مورد 1و 2 رو فكر نكنم بشه كاري كرد.مورد 3 هم يعني اينكه شما نسخه اين ورژن رو رجيستر نكردين.
اين هم سريال نامبرش:
Name : [email protected]
Code : 1-274977-418
MP3 Unlock Code : 2141528SF6JNK03
اينا براي نسخه 4.9.1 هستش.
موفق باشي

ali_yousefian19 گفت:
سلام
خوبين
آقا عجب سايت توپيه majid onlineآخه من فقط دو روزه كه اين سايت را پيدا كردم
آقايون من يك هفته هست كه بشدت ميخواهم MMB را ياد بگيرم (براي ساختن سي دي Auto run اما هنوز خيلي كم ياد گرفتم
براي همين از آقاي قاسمي خواهش ميكنم كه آموزشها را يكم ابتدايي تر تدريس كنند بلكه ما چيزي فهميديم مپلا اگهذر آخر هر مطلب آن مطلب را بصورت آدرس وار تايپ كنن خيلي خوب ميشه
مثلا براي آموزش اول من نميدوونم پنجره خصوصيات شي script كجاست يا تنظيمات شي hot spot كجاست و...
كه فكر كنم شايد با خواندن مطالب آموزشي كه آقا محسن گفته بودن اين مشكلات از بين برود
محسن جان رك بگم من نتونستم از هيچكدام از مطالب آموزشيت استفاده كنم
اما در حال حاضر چند سوال مبتدي گونه داشتم در مورد برنامه ي 4.9MMB فقط بهم نخنديد
اينم از سوالات:
1))چطوري ميتوانيم اندازه هر صفحه را به طور جدا گانه تغيير بدهيم(يعني مثلا صفحه اول 600*480 و صفحه دوم 800*600)
2)حالت full screen براي يك صفحه فعال و براي صفحه ديگر غير فعال باشد
3)متن كه زير همه ي صفحه ها قرار دارد را برداريم (اين متن از خود برنامه هستو پشتش يه رنگ زرد داره)
ضمنا اگه دوستان ديگه مطالبي دارن كه بكارمون مياد(مثل همين مطالبه آموزشي آقا محسن)لطفا اين جا بگذارند تا همگي بتوانند استفاده كنند
يه سوال ديگه از دوستان: الان هيچ كتاب يا سي دي آموزشي از mmb در بازار نيست كلا من بايد براي ياد گيري mmb بايد از چه منبعي استفاده كنم
با تشكر از همگي

دوست عزيز سلام
در مورد انتقادي كه كردي چند مورد رو هم من خودم بگم. ببينيد دوست اين تاپيك اار اسمش معلومه كه بيشتر مساپل حرفه اي رو در مورد mmb مورد بحث قرار ميده. ولي باز هم چشم سعي مي كنيم كمي مبتدي تر و كاملتر صحبت كنيم.
در مورد سوالات:
1- براي سوال اول مي توني در قسمت Page List كه در قسمت پايين mmb قرار دارد همه صفحات پروژه خودتون رو مشاهده كنيد. روي هر صفحه كه دابل كليك كنيد به بخش propertis اون وارد مي شويد.
به قسمت Actions وارد شده تايپ كنيد:
کد:
SysCommand("ResizWindow","800,600")
SysCommand("MoveWindow","CENTER")
Return()
براي هر صفحه مي تونيد اين دستورات را وارد كرده و پارامترهاي اون رو براي هر صفحه تغيير بديد. در ضمن سطر دوم دستور باعث ميشود كه اندازه صفحه بعد از تغيير سايز در وسط صفحه قرار بگيرد.
2- براي سپال دوم يعني همون كادر كوچك زرد رنك پايين صفحات بايد بگم كه مشكل شما اينه كه برنامه رو ريجستر نكرديد. شما بايد كرك برنامه را پيدا بكنيد و اون رو ريجستر كنيد. مطمپن باشيد بعد از اين كار ديگر هيچ كادري رو مشاهده نخواهيد كرد.

سوال ديگه اي بود در خدمتم
قربان شما ك محسن سليماني

http://persiangt.com/forum/index.php

ali_yousefian19

New Member
سلام
خوبين؟
چند تا سوال داشتم خيلي ممنون ميشم اگه يكي جواب بده
1)من يه فايل با پسوند swf اول پروژه گذاشتم و صفحه را روي page timer گذاشتم تا بعد چند ثانيه به صفحه اصلي پروژه بره
ولي تازه يادم اوومده كه اگه توي يه كامپيوتر flash player نصب نباشه نمي تونه اون صفحه اجرا بشه و كل كارم خراب ميشه
پيشنهادي دارين كه بتوانم اين مشكل را حلش كنم؟
2) در يه قسمت اين سي دي با زدن روي يه شكل يه فايل از روي سي دي باز ميشه خوب حالا من ميخوام با زدن روي اين نوشته قبل از اينكه اوون فايل را باز كنه يه پاسوردي يا همچين چيزي از كاربر بخواهد
توجه داشته باشين كه ميخوام بشه از همه امكانات سي دي بدون داشتن پاسورد استفاده كرد بجز باز شدن اين فايل
3)من در برنامهه mmb از فونتهاي مختلفي استفاده كردم اما اگه روي يه كامپيوتري اوون سي دي را بگذارم كه اوون فونتها روش نصب نباشه تمام فونتهامون تو برنامه خراب ميشه بايد چيكار كنم؟؟؟
4)و يه سوال ديگه (البته ببخشيد كه زياد سوال ميپرسم )
ميخوام مثلا اگه كاربر در صفحه 1 دكمه ESC را بزنه بره صفحه 3 .بايد چيكار كنم؟؟؟
چاكر همگي :wink:

MEHDICO-CO

Member
ببينيد

آموزش حرفه اي مالتي مديا بيلدر در وبلاگ مهديكو

... ویرایش شد

مطمعن باش ضرر نميكني ...

khodamalizirak

New Member
سوال

چگو نه مي توان 10 عكس را در يك صفحه از مالتي مديا قرار داد تا هر كدام پس از 2 ثانيه با ديگري عوض شود ؟

relax191

New Member
من يه فكر جالب دارم!
به جاي كري خوندن
هركي تونست يه كاري با mmb ياد بده كه بقيه بلد نبودن برنده اين كري خوندناست!!!
كي موافقه؟:D

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
چند تا سوال داشتم خيلي ممنون ميشم اگه يكي جواب بده
1)من يه فايل با پسوند swf اول پروژه گذاشتم و صفحه را روي page timer گذاشتم تا بعد چند ثانيه به صفحه اصلي پروژه بره
ولي تازه يادم اوومده كه اگه توي يه كامپيوتر flash player نصب نباشه نمي تونه اون صفحه اجرا بشه و كل كارم خراب ميشه
پيشنهادي دارين كه بتوانم اين مشكل را حلش كنم؟
2) در يه قسمت اين سي دي با زدن روي يه شكل يه فايل از روي سي دي باز ميشه خوب حالا من ميخوام با زدن روي اين نوشته قبل از اينكه اوون فايل را باز كنه يه پاسوردي يا همچين چيزي از كاربر بخواهد
توجه داشته باشين كه ميخوام بشه از همه امكانات سي دي بدون داشتن پاسورد استفاده كرد بجز باز شدن اين فايل
3)من در برنامهه mmb از فونتهاي مختلفي استفاده كردم اما اگه روي يه كامپيوتري اوون سي دي را بگذارم كه اوون فونتها روش نصب نباشه تمام فونتهامون تو برنامه خراب ميشه بايد چيكار كنم؟؟؟
4)و يه سوال ديگه (البته ببخشيد كه زياد سوال ميپرسم )
ميخوام مثلا اگه كاربر در صفحه 1 دكمه ESC را بزنه بره صفحه 3 .بايد چيكار كنم؟؟؟

براي سوال اولتون شما مي تونيد فلش پلير رو به طور خودكار در كامپيوتر طرف نصب كنيد يا يك متن در نرم افزار بگذاريد كه به كاربر بگه براي استفاده از برنامه بايد فلش پلير رو نصب كنه .
براي سوال دومتون بايد بگم كه من خودم هم پي چاره اش هستم .
جواب سوال سومتون هم دقيقا مثل جواب سوال اولتون هست
براي جواب چهارمتون هم بايد مثالي كه براتون مي گذارم رو ببينيد

پیوست ها

• Esc.zip
    559 بایت · بازدیدها: 50
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا