آموزش سریع زیبراش با متد علی رضایی !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali_CG

Well-Known Member
مرسی ماندانا خانوم
persiana_mer30.gif

جزوه شماره 8 هم منتشر شد . . .!
29048582777526205643.gif

پیوست ها

• ZBrush 8.rar
    223.7 کیلوبایت · بازدیدها: 224

yaiiaj

کاربر VIP
آقا درووووووووووووووددد:oops::oops: ، ايول داري علي جان ، ما كه در بست مخلصيم ، آقا همچنان من يكي منتظر جزوه هاي بعديتم هستم ، الان تقريبا همينجوري هفتاد و خورده اي صفحه به لطف تو آموزش داريم... خدا خيرت بده داداش اجرت با خدا ، ايشالا كه اين محبتت ادامه داشته باشه...
ما كه به جز تشكر كاري از دستمون بر نمياد ، به هر حال خيلي دمت گرم.....:rose::rose:

Ali_CG

Well-Known Member
مرسی داداش . . .
ایشالا که استفاده کنید . . .
70 صفحه که هنوز نشه!
حدود 56 صفحه شده! :green:
کلاسام که شروع شدن یه خورده بی حالم . . .
کسی هم که انرژی مضاعف نمیده واسه ادامه . . .
ولی ادامه میدم . . . :wink:

yaiiaj

کاربر VIP
آقا من صد بار گفتم هنوزم ميگم خدا وكيلي من مدام دارم آموزشاتو پيگيري ميكنم ، كليم دعاگوتم ، دمتم گرم...
127fs1866968.gif

من سه چهار روزي يه بار كانكت ميشم ولي اولين جايي كه ميام اينجاست ، خداوكيلي كارت درسته منم هميشه پيگيرم...
موفق باشي:rose::oops:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
اقا انرژی مضاعف اومدم بدم

ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمتایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلیرم مرسی خیلی گلی
ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی
ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی ایولا ایول دمت گرم مرسی خیلی گلی

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام علی جون

داری گل می کاری بزار فکر کنم چی بگم حال بیای!! :-?

هوم حمید جمله منو گفتیا :mad:

علی جون مگه جواد کجاست که تو اینو میگی خیلی مردی داش ادامه بده من پشتتم بابا:rose:

اومدن برا ما انتخاب واحد کردن نگاه کن شنبه-یکشنبه-دوشنبه-سه شنبه- چهار شنبه-پنچ شنبه (جبرانی) به این می گن انتخاب واحد فقط یه لاشه میرسه :sad: خونه روزی 4 ساعت رفت و برگشت

ولی بازم من جزو هاتو می خونم داش الان جزو چهارم دارم زور می زنم برسم:green:

Ali_CG

Well-Known Member
مرسی :rose:
دوستان باید ببخشید بابت تاخیر . . .
این روزا همش بدبیاری واسم پیش میاد . . . :sad:
احتمالا یه نفر نفرینم میکنه یا هم کلا این دعاهای خوبتون واسه ما برعکس جواب میدن . . .! بیخیال . . .
جزوه شماره 9 هم منتشر شد . . .
فقط خودم این آخرشو نفهمیدم چجوریه!
کسی میدونه چرا دکمه MeshInsert فعال نمیشه؟! :-?
هرکاری کردم نشد که نشد!
مرسی

پیوست ها

• ZBrush 9.rar
    246 کیلوبایت · بازدیدها: 225

yaiiaj

کاربر VIP
مـــراااااااااااااااااااااااااااااامتــــــــــــــــــــــــــــــو آقا دمت گرم ، من هنوز تست نكردم اين mesh insert رو چون الان خونه نيستم :)) چك ميكنم ببينم جريان چيه.
بازم ممنون ممنون ممنون:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ali_CG

Well-Known Member
بازم که بازدید کم شد . . . :sad:

سوپراااااااایز! :green:
تصمیم گرفتم چند تا Making Of رو هم ترجمه کنم . . .
اولیش خیلی خوب و مفیده و از پایه درباره ساخت کاراکتر که از کجا باید شروع کنیم و چطوری ایده بگیریم و . . . توضیح میده . . .
ترجمش یکم وقت گیره . . .
تیکه تیکه ترجمش رو میزارم . . .
ایشالا که استفاده کنید . . . :wink:

Making Of Matrouk 1 منتشر شد . . . :green:

پیوست ها

• 1.rar
    150.4 کیلوبایت · بازدیدها: 253

yaiiaj

کاربر VIP
سلام بر علي آقاي گل گلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاب.....
آقا گل كاشتي وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعــــــــــــــــــــــــــا دمت گرم ، اين Making of ــــت كه ديگه خيـــــــــــــــــــلي عاليه ، دست گلت درد نكنه ، ايشالا كه ادامه داشته باشه...
در بست مخلصيم
127fs1866968.gif
127fs1982754.gif

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلــــــــــــــــام داش علـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا دیگه واقعا جـــــــــــــــــــــــــــــــــیز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

گل کاشتی کم کم میزنی تو کار دوبله ی تاتوریال ها دیگه نه ؟؟؟ :lol:
بعد هم یه کمپانی میزنی و ... دیگه .
شرمنده من دو هفتست که نت نداشتم
حالا دارم دمت
گرم اینم انرژی !!!

Ali_CG

Well-Known Member
دادا جیگرتو!
به اون جاها دیگه نمیرسه . . . :lol:
راستی قرار بود یه آموزش بزاری، چی شد؟!
دوستان شما فقط بگید چی میخواین :green:
حالا دوستان یه نظر بدین که فعلا Making Of رو بزرام یا ادامه جزوه ها رو؟! با کدومش فعلا حال میکنید؟
( تاثیر انرژی مضاعف بود! )
مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا