آموزش سریع زیبراش با متد علی رضایی !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yaiiaj

کاربر VIP
سلـــــــــــــــــــــــــــام بر داش علي ، آقا دمت گرم واقعا بابت زحمتات ، خدايي تركوندي
ببين به نظر من هر دوشونو بذار البته اگه انتظار زيادي نيست!! ، ميدوني چرا؟ ببين جزوه ها كه خوب براي يادگيري نرم افزاره و نبودش واقعا اذيت ميكنه... Making Of هم كه يه تمرين همراه با يادگيري هست كه ميشه مكمل جزوه ها OK؟ پس يه جورايي بودن هردوشون لازمه.
خلاصه داش علي وقتي يه حركتي ميزني تو اين سطح ، قطعا انتظاراتم ازت بالا ميره... خداييش ميدوني چقد فدايي داري؟ آقا دمت گرم دمت گرم دمت گرم.
مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي

Ali_CG

Well-Known Member
مرسی داداش :green:
چشم . . . اگه عمری باقی موند سعی میکنم دوتاشون رو ادامه بدم . . .
و اما . . .
جزوه شماره 11 هم منتشر شد . . .:-?

( DVD شماره 1 شرکت Gnomon تموم شد! )
کسی تا اینجا چیزی یاد گرفته؟! یعنی 1 DVD رو همه بلدن؟! یا اصلا 4 GB اطلاعات رو کسی یاد نمیگیره؟! :)

پیوست ها

• ZBrush 11.rar
    191.5 کیلوبایت · بازدیدها: 192

arash7464

Member
سلام علی جان؛
بابت آموزشات ممنون ، عالی بودن و خدا قوت،
یه سوال داشتم ازت : وقتی توی subtool هستیم و یکی از object ها فعاله و می خوایم اون object فعال transparent بشه و نه object غیر فعال ،باید چیکار کرد؟ چون transparent رو که می زنم object غیر فعال رو شفاف می کنه...

Ali_CG

Well-Known Member
سلام علی جان؛
بابت آموزشات ممنون ، عالی بودن و خدا قوت،
یه سوال داشتم ازت : وقتی توی subtool هستیم و یکی از object ها فعاله و می خوایم اون object فعال transparent بشه و نه object غیر فعال ،باید چیکار کرد؟ چون transparent رو که می زنم object غیر فعال رو شفاف می کنه...
سلام . . .
مرسی
فکر نکنم بشه آبجکتهای دیگه رو کاریش کرد، چون شما با این گزینه میخوای آبجکت فعال رو ببینی ( Visible کنی ) پس باید بقیه آبجکت ها کمرند بشن . . . متاسفانه نمیتونی هم چند تا آبجکت رو با هم انتخاب کنی که واسشون فعالش کنی . . .
تنظیماتش توی بخش Draw از منوی Preference قرار داره که میتونی رنگ و شدتش رو کنترل کنی . . .
:rose:
با سلام دوست من خسته نباشی کارتون عالیه واقعا نمی دونم چه طوری تشکر کنم. مرسی.

مرسی دوست عزیز . . .
امیدوارم مفید باشه . . .

ادامه آموزش ها ایشالا بعد از تعطیلات . . .

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
number11-smiley.gif

yaiiaj

کاربر VIP
سلام و سال نوي همه مبارك!!
حتمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا موافقيم دادااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااششششششششش ، خيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــليم دمت گرم ، خداييش فدايي داري...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا