آموزشهای گروهی :<شماره 8> : رنگ شناسي و چاپ

alirezakb

New Member
با عرض سلام من دارم روی طرح برای سی دی کار می کنم می خواهم بدانم کار با کرل بهتره یا فتوشاپ در ضمن کرل بری چاپ باید با چه پسوندی باشد با تشکر

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ایا فاصله ای بین صفحه ها باید گذاشته شود وآن چقدر است

با اینکه سوالتون ربطی به این تاپیک نداشت ولی فاصله ها باید برحسب قطر کتاب و سایز کاغذ تعیین بشه. یه موقع هست که قطر کتاب زیاد نیست پس فاصله ی زیادی هم لازم نداره ولی یه موقع هست که کتاب صفحات زیادی داره و در نتیجه قطر کتاب زیاده پس فاصله ها بیشتر میشه. ولی اون چیزی که معمول هست بین 2 تا 4 سانت از سمتی که داخل شیرازه ی کتاب میره فاصله نیازه.

با عرض سلام من دارم روی طرح برای سی دی کار می کنم می خواهم بدانم کار با کرل بهتره یا فتوشاپ در ضمن کرل بری چاپ باید با چه پسوندی باشد با تشکر

هر دوی این برنامه ها خوبن و شما با هر کدوم که راحتتری میتونی اینکارو انجام بدی. برای هر دوشون هم میتونی از فرمت Tiff استفاده کنی که بهترین فرمت برای چاپ ئه.

h_hzg

New Member
سلام دوستان.
من نمی دونم که از دوستان شرکت کننده در این بحث شخصی هست که در مورد چاپ دیجیتال ( جوهر افشان ، تونری، چاپ فضای باز ، چاپ فضای بسته و ... ) اطلاع داشته باشه یا نه!
ولی بنده بدلیل شغلم مجبورم اطلاعاتم رو در این زمینه به روز و تکمیل کنم. ضمن اینکه اگر دوستان سوالی در مورد موارد مذکور و مخصوصا چاپ لارج فرمت داشته باشند در خدمتم.

جدیدترین ارسال ها

بالا