آموزشهای گروهی < شماره 3 > : کلیات و جژئیات طراحی کارت ویزیت و کارت اینترنت

mostafa_az

Well-Known Member
والا من که در جریان فرمت شدن هاردم همش پریده اما کار کارت خودم تو صفحه های اول همین تاپیک هستش .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اولا شما لطف داری دوما چشم حتما نمونه کارای خودم رو هم میذارم.

mamut

Member
میگم سارا خانم اگه شما نبودید مجید باید اینجا رو درشو تخته میکرد.
واقعا ازت بخاطر این همه فعالیت تشکر میکنم.نمونه کارهاتون رو هم بزارین خوشحال می شیم.

GFX Master

نه بابا این چه حرفیه که میگین! بچه های دیگه ای هم هستن که خیلی بهتر از من فعالیت میکنن.

اینم یک نمونه کارتی که من ساختم
البته زیاد خوب نشده

پیوست ها

• majidonline1.jpg
    majidonline1.jpg
    69.3 کیلوبایت · بازدیدها: 70

GFX Master

دوست عزیز این تاپیک و کلا این سایت هدفش یاد دادن روش کار و گذاشتن نمونه کارها برای ایده گرفتن بچه هاست و حالا در این بین اگر کسی خودش خواست تا کارت یا نمونه کاری رو با پسوند psd برای استفاده سایرین قرار بده اون بحثش جداست.

wahid2003vj

Active Member
با سلام

مدیرای تاپیک یه زحمت بکشن چکیده ای از این آموزش ها رو بصورت pdf بذارن توسایت
آخه آدم تو ای صفحات گیج میشه

باتشکر

mostafa_az

Well-Known Member
گیج شدن نداره که . از صفحه اول شروع کنی به خوندن گیج نمیشی .
39.gif
63.gif

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

اقای وحید شما خودتون رو بذارید جای ما! یکی دوتا اموزش که نیست بعدشم تهیه کردن pdf هم که به این راحتی نیست باید اول تو ورد تایپ بشه و کلی کار روش انجام بشه بعد تازه تبدیل به pdf بشه و ...

فکر کنم اگر بتونین از همینجا استفاده کنین به صرفه تر باشه.

2lphin

Member
سلام دوستان من یه سوال دارم امیدوارم که هر چه سریع تر جواب بدید
من یه کارت ویزیت طراحی کردم منتها اشتبهایی با Rgb (در آخر متوجه شدم !! ) می خواستم بدونم میشه مد رنگی کار رو در آخر به CMYK تبدیل کرد ؟ مشکلی تو چاپ ایجاد می کنه یا نه ؟!

GFX Master

2lphin عزیز طرحهای چاپی باید از ابتدا بصورت CMYK طراحی بشه و تبدیل اون از RGB به CMYK بعد از طراحی نمیتونه جواب بده. تو چاپ به مشکل میخوری

maral55

Well-Known Member
من همه اين تاپيك رو امروز خوندم
كار خيلي مشكلي بود جاهايي كه به نظرم مهم بود رو براي خودم كپي و پيست كردم تو ورد و يه فايل كلي ساختم
خواستم عكس مجيد آن لاينم بزارم تبديلش كنم به pdf ولي فكر كردم خيلي اديت نشده و نا ميزون هست به هر حال اگه به نظرتون به درد بخور هست يا كسي داره pdf چيزي از اين تاپيك درس كنه براش بفرستم شايد به دردش بخوره.

GFX Master

مارال جان اتفاقا فکر خیلی خوبیه. شما pdf رو اگر میتونی درست کن و همین جا اپ کنه احتمالا خیلی میتونه به درد بخوره.

بازم ممنون.

arashonline

Well-Known Member
يك برنامه ي خوب واسه ساخت Pdf لطف كنيد يا نام ببريد تا شروع كنيم به ساختن...

LordEfazati

Member
خود adobe acrobat مگه چشه !
این هم برنامه خوبی هست اگه به برنامه ی اصلی دسترسی نداری !
http://www.linkestan.com/download/download.asp?id=555&url=http://superb-west.dl.sourceforge.net/sourceforge/pdfcreator/PDFCreator-0_9_1_AFPLGhostscript.exe

تهيه فايل PDF در تمامي محيطهای نرم‌افزارهای تحت ويندوز. با دستور پرينت و انتخاب PDFCreator از ليست پرينترها، نسخه PDF مورد نظرتان را ايجاد کنيد. (‌نرم افزار رايگان)

جدیدترین ارسال ها

بالا