آقا كمك در مورد زير نويس دار كردن

arashsoft

Well-Known Member
كسي هست يه نرم افزار توپ بگه در اين مورد
غير از ulead media studio
چون اين برنامه خيلي طول ميده براي export كردن

Pooriya_Online

Active Member
فكر كنم از پريمير هم بشه استفاده كرد من زياد توي اينكار تجربه ندارم و بايد اساتيد نظر بدن.

موفق و معيد باشيد...

imanksg

Member
با پريمير هم ميشه ولي من چون بيشتر با يوليد ويديو كار كردم فكر كنم آسون تر باشه.

mossi

Member
با Magix video studio 2005 و pinnacle studio 9 اين دوتا سريع تر رند ميكنند.

pinnacle studio 9 تو ايران اومده قيمتش هم 500 تومان است يكي ازبچه ها خريده بود .
hollzwood fx او دمو ورزن بود كه من ريتيل آنرا براش آپ كردم . فكر كنم هنوز تو هواست .
تو ايترنت برو اين دو را نگاه كن .
ببين چكار ميكنند .
از نظر سرعت رندرينگ و اكسپورت هيچ كدام به پاي pinnacle نميرسند . ولي وقتي تيتر ميزاري يه كم كند رند ميكنه . اما فكر كنم Magix براي زيرنويس گذاشتن راحت تر باشه ولي نميدونم تو ايران هست يانه . من 2004 آنرا داشتم . همين الان دارم 2005 آنرا نوي نو است با overnet دانلود ميكنم . 780 مگا بايت است . تو اگر بخواي با اين پروگرامها دان كني يك ماه طول ميكشه . چون سرعت اينا كنده من دارم الان با 15 كيلو بايت سكوند دان ميكنم . ولي بغضي وقت ها تا 50 كيلو هم ميرسه.
تو هر دوي اينها هم ميشه با مريم فارسي نوشت .

arashsoft

Well-Known Member
خوب ببين اگه بهت پول بدم مي توننين برام بفزستين
با تشكر

mossi

Member
از آقاي saeednajafi22 بخواه برات بفرسته . ايشان در تهران خريدند 500 تا 1000 تومان فكر كنم . نيم يورو .

Hollywood fx آنرا هم دارد .

mossi

Member
Pooriya_Online گفت:
بعضي از ويديو كارتها خودشون نرم افزار مخصوصش رو دارن

پوريا درست ميگه . مثلا اگر شما كارت ويديو pinnacle را كه از همه معروفتر است بخري ،

سافت ور آن هم كه studio 9 است توش هست .

البته اين روزها ديگه كسي كارت ويديو نميخره ، چون تمام دوربين ها ديجيتال شدند . كه بدون كارت هم ميشه فيلم را با اونا به كامپيوتر برد و برگردوند .
الان كارت جديد pinnacle حدود 120 يورو است . من 6 سال پيش خريدم 590 مارك .
هفته پيش گذاشتمش تو Ebay و 77 يورو اونو فروختم . ولي هنوز يارو كه خر شده خريده ، پول آنرا واريز نكرده . ببينم پولو ميريزه يك مادربرد خوب با ورودي خروجي dv بخرم.

arashsoft

Well-Known Member
خوب باشه
ممنون از كمكتون
اين آي دي آقاي saeednajafi22 چيه؟
اگه لطف كنين ممنون مي شم

بهترين نرم افزار براي كار شما هست Adobe Premiere ميباشد. اما چون شما كارت مخصوص اين نرم افزار را نداريد از Premiere 7 استفاده كن چون با اين نرم افزار ميتوان روي فيلم هاي فرمت mpg كار كرد .

برو حال كن.

Masih

Well-Known Member
اي بابا! اين نرم‌افزارها كه تا بخوان رندر كنن فيلم نسخه سومش هم اومده! :)
من چند وقت پيش يه نرم‌افزار ديدم كه اسمش الان دقيق خاطرم نيست ولي به احتمال 99٪ اسمش Video Cutter بود (اگه اسمش رو اشتباه گفتم بي‌زحمت شاكي نشيد). اين نرم‌افزار بسيار راحت و آسون اين كار رو انجام ميده و زمان رندرش هم حداقل يك سوم نرم‌افزار پرامير هست. البته دوست عزيزمون آقاي عباس شاكري كه اينطور كه فهميدم از پرامير كارهاي حرفه‌اي هست و نسبت به اين برنامه هم تعصب دارن زياد تعجب نكنن چون اين نرم‌افزار فقط و فقط براي ايجاد زيرنويس در فيلم بود و قابليتهاي ديگه پرامير رو نداشت.

موفق باشيد.
مسيح.

arashsoft

Well-Known Member
ديدم ولي تو رو خدا يكي يه نركك افزار بده ديگه
مثلا اين شركت gvp چه جوري فيلم هاشو فارسي ميكنه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا