CG-Student
امتیاز واکنش
388

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• [h=3]اعلام نتایج مسابقه سوم نور پردازی ( موضوع رندر اتومبیل )[/h]
    سلام
    درسته برای هر controller باید این کار رو بکنی یا controller ـهای مورد نظرت رو با هم بگیری و یهو دستور رو به همشون بدی ، و بار آره، با این کار تا بی نهایت این حرکت تکرار میشه.
    مثلا شما بال زدن یه پرونده رو تو هوا دارین، اول تو مکان 0 حرکت بال زدن پرنده رو در میاری، یعنی بالاها بالا و پایین برن و بدن هم بر اساس اون بالا و پایین بره و تو یه لایه جدید motion حرکت و جابجای پردنه رو تو هوا ایجاد میکنی، مثلا مستقیم با یه مقدار انحراف به اطراف.
    انشا الله که درست توضیح داده باشم.
    Graph editor > Curves> Post Infinity > cycle with offset
    این باعش میشه تا آخر حرکت تو مسیرش ادامه پیدا کنه
    سلام
    فکر کنم تو اون آموزشی توسط ابزارها انیمیت بدن رو loop کرده تا همینجوری کاراکتر راه بره پشت سر هم
    سلام
    سیستمم 32 بیتیه دارم دق می کنم -هیچ پلاگینی روش نصب نمیشه (وی ری هم جزشه)
    ---------------------------------
    خودت دیگه حرفه ای
    اگه بصورت عکس بگیری کارت خیلی راحتتر میشه

نظر بود فقط
    سلام. خوبید؟ اومدم زیبراش نصب کردم ببینم چیه همه درموردش حرف میزنن، تا حالا که باهاش کار کردم مثل خر تو گل موندم به نظرم محیط کاربری زیبراش یه فاجعه ست! حداقل برای تازه کارا.
    عرضم به حضورتون شما هیچ آموزش ترجیحا PDF بدرد بخوری سراغ دارید که کار با زیبراش رو پایه ای یاد داده باشه؟
    پیشاپیش ممنون :rose:
    سلام
    ببخشید دیر شد.
    ببین عزیز پرنت کردن این دو درسته ولی برای انیمیت هیچ وقت از ابزارهای dynamic استفاده نمیکنن، مگر این که کل کار dynamic باشه، یعنی وقتی این دو دارن دستی key میخورن این چنین کارهاش هم باید دستی و با key frame انجام بشه.
    روش درستی نیست این کار دومی ـت ریفیق.

حق یارت
    سلام رفیق از ویری بعضی وقتا استفاده میکنم ولی در مورد مایا 2013 والا نمیدونم.
    سلام رفیق یا همون حسین جان
    عزیز گشتم تو سایت هایی که میشناختم ولی برام عجیب بود که هنوز برای مایا کرک نشده. کار کردن 2012 روی 2013 رو هم تست نکردم رفیق شرمنده
    سلام همشهری
    میشه گفت انیمیشن تو خرم اباد اصلا وجود نداره (خودت بهتر می دونی)

1- البته نا گفته نمونه یه انیمیشن یکی دو دقیقه ای بسازی می تونی بری صدا سیما خرم اباد

2 - من خودم با حوزه هنری کار نمی کنم ، اما اگه کارای خوبی بزنی می تونی اونجا یه درامدی پیدا کنی
    در مورد کاراکتر، من اینجا میگم ولی اگه طولانی شد خصوصی بده چون اینجا محدودیت داره.
    منظورت از این که poly ـها تابلو میشن چیه؟ میتونی بیشتر و با تصویر توضیح بدی؟
    در مورد software و mental باید بگم نباید تو این زمینه، یعنی تغییر حالت خاصی روی جسم تفاوت داشته باشن، mental یه موتور پیشرفته تر و با محاسبه ی انعکاس نور هست ولی software یه موتور رندر ساده و سبکه و با محدودیت هست.
    بستگی داره چی میخوای رندر کنی ، ولی الان همه دیگه با سیستم GI که تو موتورهای رندر پیشرفته مثل همین mental هست رندر میگیرن.
    آخه گفتی صداش خوبه ؟ :green:
    در مورد اون ضد بودن هم، نه عزیز؛ باعث اصلیش قرآن، به اندازه ی کافی خدا تو قرآن به ما میفهمونه که این ها چیکاره هستن. بعد هر چی پیامبر بوده اینها پیرش رو در اوردن، قرآن نشونه هاش به اندازه کافی هست ، این کارشناس ها هم کنار اونا و با فیلتر قرآن خیلی خوبه برای آگاهی.
    اگه لینک سخنرانی عباسی رو هم داری ممنون میشم.
    سلام
    حسن عباسی که استاد دانشگاه و یه سیاست مداره و کارشناسه مسائل سیاسیه که :green:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا