CG-Student
امتیاز واکنش
388

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام
    یک کار در حال انجام و چند آموزش, خوشحال میشم ازشون دیدن کنید.

[IMG][IMG][IMG][IMG]

ممنون و موفق باشید
    سلام حسین جان
    ببخشید!
    نه عزیز سراغ ندارم
    ...
    یا حیدر
    حسین جان مثل همین انجمن مجید، بالای هر صفحه از تاپیک یه گزینه هست که ابزارهای تاپیک هست.
    شما میتونی هر تاپیکی رو که میخوای مشترک بشی از همونجا انتخاب کنی و subscribe کنی. این برای وقتی خوبه که خودت نمیخوای پست بزنی.
    اگه هم خودت پست بزنی توی فرومی که موجود هست و مثلا بنویسی: bump یا +1 یا please share ....
    اونوقت یه پست زدی و مثل انجمن خودمون با هر پست ریپلای به شما هم ایمیل میفرسته.
    شما برو توی قسمت ریکوئست تورنت و یا سی جی پرشیا و به همین نام که میخوای و لینک و اگه عکس خوب و جذاب داری اونم بذار. ... جواب دادنش هم به خوبی چیزی که یخوای مربوط میشه. گاهی نتیجه میده و یکم صبر میخواد.

موفق باشی.
    یا علی
    سلام برادر
    نه جالب بود ولی ندیده بودم. یعنی نگشتم. توی سی جی پرشیا یه قسمت ریکوست داره . تو فرومش هم داره ...شاید اونجا باشه یا بشه پیشنهاد داد. من خودم یه پلاگین فتوشاپ رو اونجا ریکوئست کردم برام اد کردن. ...

:rose:
    قدر زر زرگر بداند
    قدر گوهر گوهری
    قدر گل بلبل بداند
    قدر زهرا را علی
    :rose:
    سلام
    لطف کنین اینجا بپرسین همین سوال رو که من توضیح کامل بدم
    شاید سوال کس دیگه ای هم همین باشه و به جوابش برسه

:cool:
    راستی این کار آخرت با زی را همشو داخل زیبراش زدی یا از برنامه ای هم کمک گرفتی؟؟؟
    تکسچر؟؟؟ فکر کنم از حامد بپرسی خیلی بهتر بتونه راهنمایی کنه..منظورم Hamed_8 هستش...
    اون استاده منه و خودش ته مایاست:paint:
    ما کلا مبتدی هستیم...اما مایا و زی را دنبال میکنم...:rose:
    سلام...ببخش اینقدر دیر جواب دادم...به دلیل یسری مشکلات یوزرم قفل بود و پیغامتو ندیدم داداشی..آره تازه شروع کردم
    سلام همین هایی که داری خوبه اما اگه از اینها حرفه ای تر میخوایی سری آموزش های Gnomon workshop -master classes
    به این سایت هم یه سری بزن
    http://jeffpatton.net/blog/
    منم قبلا یسری آموزی تو سایت گذاشته بودم تو بخش مایا هست اونا هم فکر کنم کاربردی باشه
    الكترونيك ... !
    ترم آخري هم هستيم ...
    روز به روز زندگي جدي تر از قبل مي شه !!
    مي خواستم داشته باشمش ، اما نشد !!
    وقتش رو دادم ، به حرفه ي اصليم ...
    همه چيز رو نمي شه با هم داشت ، بعضي وقت ها بايد تصميم هاي سختي بگيريم ...
    منم تصميم گرفتم براي چند سالي و شايد هميشه ، 3d رو كنار بذارم و جاش تو يه زمينه ي ديگه اي خيلي قوي بشم ، كه هم خيالم راحت تر باشه و هم راضي تر باشم.
    پشيمون هم نيستم . چون واقعا پيشرفت كردم ...! :)

يا علي.
    سلام.

حسين جون من چند ماه ي مي شه كه 3D رو گذاشتم كنار ...
    زمان بازنشستگيمون تو 3D رسيده ديگه ... :green:

خودتون يه كاريش كنيد ...

موفق باشي.
    يا علي.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا