افزونه پلاگین کتیبه - Epigraph 2.7.0.0

m javad

کاربر متخصص
Epigraph 2.7.0.0 full multi Object

Epigraph-2.7.0.0.jpg
پلاگین کتیبه 2.7.0.0

نسخه جدید پلاگین کتیبه آماده عرضه شد.
از امکانات این پلاگین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- این پلاگین برای دو برنامه Multimedia Builder و Apadana طراحی شده است.
2- در نسخه جدید کاربر تنها با استفاده از یک فایل پلاگین می تواند چندین شی را در صفحه ایجاد نماید و از خاصیت multi object بودن پلاگین بهره ببرد.
3- در این نسخه امکان ساخت فرم های مختلف برای پلاگین فراهم شده است. در این نسخه کاربر میتواند به تعداد مورد نیاز فرم برای برنامه خود ایجاد نماید. این فرمها از انواع فرم های موجود بوده و قابلیت ساخت تمامی اشیاع دیگر را در درون خود دارند.
4- در این نسخه امکان ساخت member در object های پلاگین وجود دارد.
5- در این نسخه امکان ساخت EditBox ، Mask Edit ، Memo ، ListBox ، Radio listBox , ComboBox, CheckBox, Button, UpDownEditBox, ScrollBox, Text, Splitter, RadioButton, Image , Form , StringGrid , TabPage , SpeedButton وجود دارد.
6- در این نسخه امکان ساخت اسکرول برای اشیاء و امکان ساخت اعضای داخلی برای اسکرول فراهم شده است.
6- در این نسخه امکان ساخت اشیاء و امکان ساخت اعضای داخلی برای فرم های ساخته شده فراهم شده است و کاربر میتواند به تعداد دلخواه اشیا تودر تو بسازد.
7- این پلاگین هماهنگی کامل با زبان فارسی داره و تمام حروف فارسی ( پ و چ و گ ) را حمایت میکنه.
8- امکان راست چین شدن تمام اشیاء ساخته شده در برنامه.
9- حجم فوق العاده کم پلاگین
10- راهنمای کامل همراه با پلاگین جهت استفاده راحت تر از کدهای پلاگین.
پلاگین کتیبه با امکان ساخت 18 شیی مختلف و دارا بودن بیش از 600 دستور مختلف برای اشیا ، یکی از پر قدرت ترین پلاگینهای موجود برای مولتی مدیا بیلدر و آپادانا می باشد.

تو این نسخه سعی کردم تا اونجایی که میشه نقاط ضعف بیلدر رو که توی این سالها تجربم دیدم و لمس کردم، توی این پلاگین ببینم و جبران کنم.
توی این نسخه امکان ساخت StringGrid و يا جدول برای ارتباط با دیتابیس و ریختن اطلاعات به درون اون رو به پلاگین اضافه کردم
سعی کردم امکانات خوبی رو برای stringGrid بزارم که توی تصاویر ضمیمه شده میتونید ببینید

امکان ساخت این شی توی فرمهای دیگه و یا tabpage موجود هست که میشه با اون شیت های مختلفی رو ایجاد کرد
امکان ایجاد اشیا دیگر پلاگین توی سلول های StringGrid هم نسبتا فراهم هست

تو اين نسخه تا اونجایی که شد سعی کردم کدهای پلاگین رو روان و کم حجم کنم
برای ساخت اشیا تو پروژه کد Create Object fast رو اضافه كردم
برای مثال با استفاده از این روش دستور زیر جایگزین کدهای زیرین میشه:

کد:
  var$ ='MMB|EditBox|315|170|100|21|EditBox|242,242,242|140,0,0|R|0|0'
  PluginSet("Epigraph","var$")
  PluginRun("Epigraph","Create_Object")
کد:
var$ ='MMB|EditBox|315|170|100|21'
PluginRun("Epigraph","Create_Object")
var$ ='Object1|Member1|EditBox|Set_Text|EditBox'
PluginRun("Epigraph","Set_Param")
var$ = 'Object1|Member1|EditBox|SetColor|242,242,242'
var$ = 'Object1|Member1|EditBox|SetFontColor|140,0,0'
var$ = 'Object1|Member1|EditBox|Set_alignment|RightToLeft'
var$ = 'Object1|Member1|EditBox|Disable'
var$ = 'Object1|Member1|EditBox|SetBorder|None'
علاوه بر این موارد یه برنامه هم برای ساخت راحت اشیا توی فرم دارم تهیه میکنم تا دوستانی که با پلاگین کار میکنن بتونن خیلی راحت اشیا مورد نیازشون رو توی برنامه بسازن (تصویر آخر)

Epigraph 2.7.0.0

Epigraph 2.7.0.0

Epigraph 2.7.0.0

Epigraph 2.7.0.0

Epigraph 2.7.0.0

Epigraph 2.7.0.0

Epigraph 2.7.0.0

Epigraph 2.7.0.0

پلاگین کتیبه 2.7.0.0

پلاگین کتیبه 2.7.0.0

پلاگین کتیبه 2.7.0.0

پلاگین کتیبه 2.7.0.0

Epigraph 2.7.0.0

اينم تصوير اون برنامه ساخت اشيا براي پلاگین که به زودی آماده میشه:

اطلاعات کاملتر و لینک دانلود :

پیوست ها

• Epigraph 2.7.0.0 Pack.zip
    6.4 مگایابت · بازدیدها: 526
  • Epigraph-2.7.0.0.jpg
    Epigraph-2.7.0.0.jpg
    170.1 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • Epigraph-2.7.0.0-Demo1.jpg
    Epigraph-2.7.0.0-Demo1.jpg
    99.2 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • Epigraph-2.7.0.0-Demo2.jpg
    Epigraph-2.7.0.0-Demo2.jpg
    49.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • Epigraph-2.7.0.0-Demo3.jpg
    Epigraph-2.7.0.0-Demo3.jpg
    66.5 کیلوبایت · بازدیدها: 20

silvercover

کاربر متخصص
به خاطر زحماتی که جواد عزیز برای ساختن این پلاگین ارزشمند کشیده و امکانات فوق العاده ای که این پلاگین برای mmb کار ها به ارمغان میاره من همین جا توصیه می کنم که این پلاگین رو تهیه کنید. تجربه و مهارت من در
بیلدر تایید می کنه که این پلاگین یک پلاگین منحصر به فرد و عالی هست.

ممنون.

BlueMMB

Well-Known Member
سلام .

مرسی دیگه آدم نمیدونه چی بگه فقط این که فوق العادست .:wink: یعنی اگه خود سازنده بیلدر اینو ببینه میاد ازت مشاوره میگیره .:lol:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
خیلی ممنون جوان جان به خاطر عرضه همچین پلاگین قوی و کار آمد واقعت دستت درد نکنه واثعا ضعف های بیلدر رو پوشوندی با این پلاگین

واقعا زحمت کشیدی ایشالا موفق باشی منم با همین پلاگین یه برنامه خوب ساختم که تصاویری رو برای نظر خواهی قرار میدم بعدا

باز مرسی جواد جان

m javad

کاربر متخصص
با سلام به همه دوستان
و آرزوی روزگاری به خوبی بهار
قبل از شروع بحث اصلی جا داره از نظر دوستان در مورد این پلاگین تشکر کنم
این کمال لطف دوستان رو میرسونه

بنابر درخواست تعدادی از کار برهایی که از پلاگین کتیبه استفاده میکنن و همچنین نظر خودم برای لزوم وجود یک فایل راهنمای فارسی تصمیم به ایجاد اون گرفتم، ولی با توجه به اینکه این روزها خیلی شلوغ هستم و ...
نهایتا این تصمیم رو گرفتم که این کار رو به صورت داوطلبی از سوی بچه های فروم انجام بدم

داستان از این قرار هست که دوستانی که تمایل به انجام این کار دارن به من اطلاع میدن و کار رو با هماهنگی من انجام میدن
پس از اتمام کار میتونن از تخفیف 50% برای خرید همین نسخه آخر پلاگین برخوردار بشن و با توجه به برابر بودن قیمت این نسخه با پلاگین آریانا میتونن به دلخواه خودشون یکی از این دو پلاگین رو انتخاب کنن

دوستانی که تمایل به انجام این کار دارن میتونن از طریق سایت خودم www.abtinsoft.com در قسمت تماس با ما و یا از طریق ایمیل خودم [email protected] به من اطلاع بدن

در مورد کار هم ذکر این نکته لازم هست که دوستان نیازی به ترجمه متون ندارن و فایلها به صورت فارسی و تایپ شده برای دوستان ارسال میشه و تنها میبایست دوستان فایلهای فارسی رو با فایلهای انگلیسی در نرم افزار WINCHM جايگزین کنن و برای هر کدوم از اشیا نام اونها رو تغییر بدن
(نرم افزار winchm یکی از ابزار ساخت فایلهای راهنما هست که کار با اون بسیار ساده هست)

دوستان لطف میکنن و در پیام هایی که میزارن حتما نام کاربریشون توی انجمن مجید آنلاین رو هم ذکر کنند.
لطفا تمام سوالات خودتون که بعد از خوندن این پست به ذهنتون میرسه رو به صورت خصوصی و یا از طریق ایمیل با من در میان بزارید که باعث بالا اومدن تاپیک نشه

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا