صادر کردن داده‌های مدل جنگو به فایل CSV با استفاده از ماژول csv: به کمک کد نیاز است

Sahil Bhatt

New Member
من به دنبال کمک برای صادرات داده از یک مدل جنگو به یک فایل CSV با استفاده از ماژول csv در پایتون هستم. من در مورد این فرآیند خوانده‌ام، اما در تلاش هستم تا کدهای لازم را در پروژه جنگو جمع‌آوری کنم. آیا کسی می تواند لطف کند یک نمونه کد ارائه دهد یا من را در این فرآیند راهنمایی کند؟

در اینجا نسخه ساده شده مدل جنگو من است:

Python:
# models.py

from django.db import models

class Product(models.Model):
    ProductID = models.IntegerField()
    ProductName = models.CharField(max_length=100)
    Price = models.DecimalField(max_digits=10, decimal_places=2)
Community-verified icon
من می خواهم داده ها را از مدل Product به یک فایل CSV به نام products.csv صادر کنم. چگونه می توانم با استفاده از ماژول csv به همراه ORM جنگو به این هدف برسم؟

اگر کسی بتواند یک قطعه کد یا توضیح گام به گام را برای کمک به من در راه اندازی و اجرای این قابلیت صادرات CSV در پروژه جنگو خود ارائه دهد، بسیار متشکر می شوم. از کمکتان سپاسگزارم!

Community-verified icon

hanie9988

Member
مهاجرت به کانادا یکی از گزینه‌های محبوب برای افرادی است که به دنبال فرصت‌های شغلی و زندگی بهتر هستند. با وجود سیاست‌های مهاجرتی متنوع کانادا، این کشور به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت انتخاب می‌شود. فرایند مهاجرت به کانادا شامل مراحل مختلفی است که از جمله آزمون زبان، ارزیابی مهارت‌ها و تحصیلات، و اخذ ویزا و اقامت است. همچنین، برنامه‌های متنوع مهاجرتی مانند برنامه کارگر ماهر، برنامه کانادا برای کارآفرینان، و برنامه تحصیلی از طریق مهاجرت از جمله گزینه‌هایی هستند که افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند. به علاوه، فرهنگ چندفرهنگی و سیاست‌های متنوع کانادا سبب شده تا این کشور به یک مقصد جذاب برای مهاجران از سراسر جهان تبدیل شود.

جدیدترین ارسال ها

بالا