نسخه فارسی vbulletin 3.6.8 (صروری)

moniran

Member
سلام دوستان
لطفا لینک دانلود فارسی ساز
vbulletin 3.6.8
رو برام بزارید اموزش اینکه چطور فارسیش کنیم و فایلو بزاریم کجای سایت تا فارسی بشه ممننون

دوست گرامی معرفی فارسی ساز تو این انجمن ممنوع میباشد
°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°

آخرین ویرایش توسط مدیر:
دوست من نیازی نیست کاری دیگه ای بکنید
فقط کافیه فایل Xml را در ادمین سی پی ---» دانلود / آپلود / نصب زبان از ---->> وارد کردن (ارسال) زبان جدید به صورت Xml از برزوز فایل را اپلود کن اگه دوست داشتی اسم بزاری بزاری براش انتخاب عنوان برای زبان ارسالیاگر عنوانی انتخاب نکنید , عنوان زبان , از فایل ارسالی گزینش خواهد شد.
انجام بده موفق باشی

°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°
اگه چیزی دستگیرت نشد یه سرچ تو گوگل بزنید
vBulletin_v3.6.8

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sparksun

Member
فارسی ساز .. اموزش ها و رفع نیاز ها .. فکر کنم منظور IrPowerHost این باشه ..

کجای vbulletin رایگانه که اطلاعات غلط به مردم میدی آقای IrPowerHost

دوست عزیز منظور من ویبولتین کرک شده بود
اینو همه میدونن که وی بی مجانی نیست و نخواهد بود
اگه کسی دنبال هک و پلاگین بگرده خب معلومه که از وی بی کرک شده استفاده میکنه منم برای همین بود که گفتم هست ولی اصلی نیست در مورد کپی و ... هم که خیلی ها میدونن چی بلای سرشون میاد اگه استفاده بکنه و رو سرور وارز و ایران نباشه :razz:

delete

Member
هركي خواست بگه تابدم چون مثل اينكه اينجا ممنوعه

آخرین ویرایش:

moniran

Member
سلام دوستان من یه فایلی دریافت کردم که مثل اینکه فارسی سازشه لطفا دقیق راهنمایی کنید که باید فایلو بزارم دقیقا کجای سیستم در چه فایلی و کلا همه توضیحات ممنون

delete

Member
وقتي رفتي به كنترل پنل قسمت Language....رو باز ميكني بعدdownload /install language رو ميزني بعد Browsرو ميزني و ادرس فايل XMLرو ميدي بعد پايين آپلود رو ميزني تا آپلود بشه
حالا تو صفحه ي جديدي كه مياد زبان رو انتخاب كرده و ست ديفول رو ميزني تا زبان اصلي سايتت بشه حالا يه بار هم كنترل پنل رو رفرش كن

سلام آقا من می خوام یک انجمن بزنم. چه کاری باید انجام بدم. یعنی ایننکه بهتره از خود Vbulletin خرید کنم و یا VBfarsi. مشکل VBfarsi اینهکه شماره تلفنی، آدرسی چیزی نداره برای همین من یک خورده می ترسم پول بریزم به حسابش؟!

یک سئوال دیگه ....... من از برنامه نویسی هیچ سر رشته ای ندارم. اگه از خود سایت Vbulletin,.com بخرم می تونم خودم نصب کنم؟

سلام آقا من می خوام یک انجمن بزنم. چه کاری باید انجام بدم. یعنی ایننکه بهتره از خود Vbulletin خرید کنم و یا VBfarsi. مشکل VBfarsi اینهکه شماره تلفنی، آدرسی چیزی نداره برای همین من یک خورده می ترسم پول بریزم به حسابش؟!

یک سئوال دیگه ....... من از برنامه نویسی هیچ سر رشته ای ندارم. اگه از خود سایت Vbulletin,.com بخرم می تونم خودم نصب کنم؟

خيالت راحت باشه. سايت مطمئني.درضمن تنها مرجع نيز هست.

moniran

Member
سلام دوستان خواستم سوال کنم ازتون که ایا در این سیستم انجمن فایلی هست که در ان زبانهای سیستم باشه مثلا این فایل lang ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا