نرم افزار طراحی

vaheeed

New Member
با سلام
میخوام بدونم با چه نرم افزاری میشه طراحی رو انجام داد ، فقط طراحی میخوام تا html بیگیرم و بعد با asp کدنویسی رو انجام بدم . مشکلم اینه که asp و نرم افزارهایی که دیدم هر کنترل رو بعد از کنترل قبل اضافه میکنه و هر جایی نمیشه کنترل ها رو گذاشت مگر اینکه تمام رو جدول بندی کنیم!!!

SajadCG

کاربر فعال
نرم افزارهای زیادی هستند واسه این کار
ولی بهترینشون:
Adobe Dreamweaver
visual studio
Expression Web

vaheeed

New Member
من Adobe Dreamweaver وvisual studio رو امتحان کردم هر دو همون مشکل رو دارن یعنی هر کنترل بعد از کنترل قبل اضافه میشه و هر جای صفحه نمیشه کنترل رو قرار داد!!! آیا روش خاصی برای اینکه کنترل رو هر جایی اضافه کرد وجود داره ؟؟؟ دقیقا مشکلم اینه که مثلا برای اضافه کردن یک دکمه وسط صفحه حتما باید کل صفحه رو جدول بندی کنم و این زمان و کار زیادی میبره

Digital007

Member
سلام
من همیشه از div استفاده میکنم. و البته بدون نرم افزار چون اینجوری دستم خیلی بازه, هر کاری میتونم بکنم, خالی از لطف نیست که بگم cmsکه استفاده میکنم هم فوق العاده انعطاف پذیره(zoopear) . به نظر من با همین وارایشگرا شروع کنین برای نمونه notepad++
موفق باشین

vaheeed

New Member
یعنی واقعا بدون نرم افزار طراحی بهتر و با وقته کمتر انجام میشه!!!؟؟

Digital007

Member
برای من اینطوری هست, دستتون باز تره میدونین, اول اینجوری شروع کنین هم به علمتون اضافه میشه و هم اینکه دیگه نمیخواین برین از این نرم افزارا استفاده کنین

جدیدترین ارسال ها

بالا