لود مجدد صفحه

alika2005

New Member
سلام
من دوتا صفحه دارم که وقتی عملیات صفحه اول تموم میشه یک عکس میاد و با کلیک روی یک دکمه به صفحه بعد میرم اما وقتی عملیات صفحه دوم تموم میشه و با کلیک روی دکمه به صفحه اول برمیگردم میبینم هنوز همون عکسی هست که در آخر عملیات بوده و صفحه اول از اول لود نشده
باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arash-mmb-tz

Active Member
سلام.

همون پروژه رو رندر کن (یعنی به EXE تبدیل کن) سپس برو توی پروژه ، اون فایل EXE رو که از همون پروژه رندر کردی رو بزار تو Embedded ، بعد تو پیج دوم به جای رفتن به صفحه اول ، این فرمان رو تایپ کن

Run("<Embedded>\project.exe",") : Example
Exit() : Example

silvercover

کاربر متخصص
سلام
من دوتا صفحه دارم که وقتی عملیات صفحه اول تموم میشه یک عکس میاد و با کلیک روی یک دکمه به صفحه بعد میرم اما وقتی عملیات صفحه دوم تموم میشه و با کلیک روی دکمه به صفحه اول برمیگردم میبینم هنوز همون عکسی هست که در آخر عملیات بوده و صفحه اول از اول لود نشده
باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای حل مشکل نیاز هست تا یک نمونه مثال اینجا قرار بدین تا مشکلش رو حل و اصلاح کنیم.

silvercover

کاربر متخصص
سلام.

همون پروژه رو رندر کن (یعنی به EXE تبدیل کن) سپس برو توی پروژه ، اون فایل EXE رو که از همون پروژه رندر کردی رو بزار تو Embedded ، بعد تو پیج دوم به جای رفتن به صفحه اول ، این فرمان رو تایپ کن

Run("<Embedded>\project.exe",") : Example
Exit() : Example

!!:shock:

alika2005

New Member
با تشکر از دوستان عزیز
یک نمونه برا شما ارسال کردم (در این مثال بعد از اینکه عکس روی صفحه میاد و به صفحه بعد میریم وقتی دوباره به صفحه قبل میاییم عکس هنوز سر جای خود هست )
http://uploadtak.com/images/a272_exampel.rar

atpf

Active Member
سلام دوستان گلم
کار آقارضا رو هم دیدم (کارکرد کد بنده با کد آقا رضا هر دو یکیه) آقا رضای گل گلاب یکم کد رو طولانی کردن که نیازی نبود.

این کد رو توی اسکریپتت بنویس (alika2005 عزیز) :
(البته شما میتونید Pause رو حذف کنید)
HTML:
MoveTo("Bitmap","0,0,10,EASYTO")
MoveTo("12","0,0,10,EASYTO")
Pause("500")
MoveObject("Bitmap","802,0")
MoveObject("12","802,0")
Page("Page 2")

موفق باشید و سربلند:rose:

آخرین ویرایش:

alika2005

New Member
ممنون از هردوی شما دوستان
اما من نمیخوام کد نویسی طوری باشه که اون عکس دوباره سرجاش برگرده . من میخوام page 1 دوباره کلا از اول اجرا بشه

alika2005

New Member
آقا رضا روش شما هم توی پروژه من جواب نمیده
من میخوام صفحه ام مانند ران کردن پروژه همه چیز به ترتیب از اول اجرا بشه آیا راهی داره یا خیر؟

alika2005

New Member
حامد جان از شما هم ممنونم
اما شما هم مانند دوستان دیگه فقط جای عکس رو عوض کردید در واقع پروژه از ابتدا لود نشد
من میخام بدونم آیا دستوری هست که صفحه از اول (مانند وقتی که پروژه رو ران میکنیم) اجرا بکنه یا نه
این مثالی که من گذاشتم برای درک موضوع بود آخه توی پروژه اصلی که کار میکنم نزدیک هشت تا ده تا آبجکت توی هر صفحه هست اگر بخوام یکی یکی مکان براشون تعیین بکنم فکر کنم هم وقت گیر هست هم پروژه سنگین میشه
اگر دوستان کمک کنن ممنون میشم

حامد جان از شما هم ممنونم
اما شما هم مانند دوستان دیگه فقط جای عکس رو عوض کردید در واقع پروژه از ابتدا لود نشد
من میخام بدونم آیا دستوری هست که صفحه از اول (مانند وقتی که پروژه رو ران میکنیم) اجرا بکنه یا نه
این مثالی که من گذاشتم برای درک موضوع بود آخه توی پروژه اصلی که کار میکنم نزدیک هشت تا ده تا آبجکت توی هر صفحه هست اگر بخوام یکی یکی مکان براشون تعیین بکنم فکر کنم هم وقت گیر هست هم پروژه سنگین میشه
اگر دوستان کمک کنن ممنون میشم

دوست عزیز تا جایی که میدونم فک نکنم این کار شدنی باشه و همچین قابلیتی تو بیلدر نیست . شما باید از همین روش ها استفاده کنید و تا حد ممکن از کدهایی استفاده کنید که کمتر موجت سنگین شدن پروژه بشن . بیلدر همینه دیگه!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا