فقط و فقط كساني كه فروم دارند اين تاپيك را بخوانند

VAHID216

مدیر بازنشسته
iranexplorer.net جان php nuke قابل نفوذ هست اما بايد بدونيد نه همه اون ها بالاخره هر سيستمي باگي داره درسته . ولي پلاتينيوم مثلا نيوكه و لي چرا تا به حال هك نشده با اين كه همه وب مستر ها بايد بدونن نيوك قابل نفوذه . در مورد انجمنش هم از اول نيوك از انجمن phpbb استفاده مي كرده ولي با تغييرات مثلا الان خيلي مد ها روي انجمن پلاتينيوم نصب هست كه خيلي حرفه ايش كرده . البته به phpbb داريم كه اصلا شبيه VB هست ولي پوليه ساخت ايران خودمونه مي توني نمونش رو توي سايت آفاق ديزاين ببيني.
موفق باشيد

هیچی ... کاربرای قدیمیش باید پیل بدن ! تازه خدا رو هم شکر کنن که تا حالاش مجانی بوده :d

البته ممکنه هیچوقت پولی نشه ! ولی اینکه از اول جی پی ال نبوده مشکوکش می کنه !

BetaMaster

Member
vahid216 جان عجب سارقي خدا دارد !

phpBB را مي فروشند !!!

پس يكي زحمت بكشه نال شدشو رو كنه !

آدرس سايتي كه فرموديد را ميشه بنويسيد ؟

با تشكر

VAHID216

مدیر بازنشسته
نه چرا سارق طبق قوانين مي تونه بفروشه چون روش خيلي مد نصب كرده و خيلي حرفه اي شده به نظر من حقش هم هست .
forum.irani.ch
موفق باشيد

VAHID216

مدیر بازنشسته
شما مي ريد اينجا با مديريت تماس مي گيريد forum.irani.ch قيمتش هم فكر كنم بين 15 تا 20 هزار تومن باشه. البته فكر ميكنم. ولي مي ارزه.
موفق باشيد

BetaMaster

Member
وحيد جان يكم كارشون نادرسته

با توجه به اين كه ما در ايران معمولا عادت نداريم به نرم افزار پول بديم

اگر هم قرار بر پول گرفتن باشه بايد سهم phpBB را بهش پرداخت كنند چون هسته اوليه مال اونه

يك چيز ديگر : phpBB plus بهتره يا phpBB persia ? اين نكته هم جالبه كه phpBB plus مجانيه !

VAHID216

مدیر بازنشسته
اين ديگه بستگي به خودتون داره كدوم رو بپسنديد :d ولي من خودم شخصا بيشتر خوشم مي ياد. مي تونيد تو خود انجمن هاش درخواست راهنمايي بدين راهنماييتون مي كنن.
موفق باشيد

hakamn

Member
مای بی بی در نسخه 1.2 خود سنگ تموم گذاشته و از نظر امنیت هم امنیت خوبی داره و با استاندارهای xml کار میکنه و امکان ویرایش فایلهای زیان در بخش پنل ادمین وجود داره و مطمئنا یکی از بهترین سیستم های فوروم اوپن سورس خواهد شد.
موفق باشید.

alireza-metal

Active Member
منم کاملا با hakamn موافقم --- من با php bb . هم کار کردم و هم My bb -- ولی My bb خیلی خیلی از php bb بهتره --- در ضمن options های خیلی زیادی داره و اصلا محدودیت نداره و من که هر چی خواستم داشته و حتی بسیار بیشتر --- منم My bb رو توصیه میکنم در ضمن کنترل پنلش فارسی شده بوسیله دوستان --- و من که هیچ مشکلی ازش ندیدم -- یه قالب هم براش ساختن که اسمش vb هست و با v bulletin هیچ فرقی نداره و از نظر ظاهر خوده خودشه

hakamn

Member
به نظر من که به هیچ وجه نباید phpbb رو با mybb از نظر امکانات و امنیت مقایسه کرد.
استفاده از تکنولوژی آزاکس - سرعت بالا - امنیت بالا - امکانات امنیتی بسیار زیاد - انعطاف بسیار بالا در طراحی قالب و نوشتن پلاگین و ........... همه و همه دلیل برتری Mybb هستند.
ضمنا myBB تازه نسخه 1.2 رو با این همه مشخصات عالی داده بیرون و شک نکنید که روز به روز امکانات اون در نسخه های آتی افزوده خواهد شد.
دوستان میتونید با تیم قدرتمند ساپرتر رسمی مای بی بی در http://mybboard.ir با من و دوستانم همراه باشید.

برا اولین بار در بین سیستم های اوپن سورس تیم ما ابتکاری رو به خرج داده و در حال تهیه دو نسخه زبان فارسی برای برنامه است.
یک نسخه عام و عمومی
و یک نسخه پارسی یا فارسی سره که جملات و کلمات اون رو مطابق با فرهنگستان زبان فارسی تنظیم میکنیم.
موفق باشید.

VAHID216

مدیر بازنشسته
یه قالب هم براش ساختن که اسمش vb هست و با v bulletin هیچ فرقی نداره و از نظر ظاهر خوده خودشه
بد نیست بدونید که شرکت VB شکایت کره و گفته ما راضی نیستیم کسی از این قالب سبک ما استفاده کنه .
در هر صورت نظر خودشون هست از کدوم سیستم استفاده کنند.
موفق باشید:)

BetaMaster

Member
ژلو سافت بي صفت ... كاش ما رو هم آدم حساب مي كردن تا يه شكايت چند ميليون دلاري مبني بر انحصاري كردن اينترنت ازش مي كردم حالش جا بياد ...

راستي وحيد جان اين عكس تو امضات خيلي جالبه ... كاش كسي رسيدگي كنه

VAHID216

مدیر بازنشسته
امضا مربوط به سرعت اینترنت رو می گی :d برای اعتراض اگر می خوای شما هم قرار بده در امضات.
موفق باشید

VAHID216

مدیر بازنشسته
وب شهر پشتیبان فارسی Mybb هست پشتیبانی خوبی هم دارند.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا