فرخ تابنده | فرا روو !

Farrokh

Active Member
ممنونم

بله تکنیک قطعا باید بالا تر بره
این فقط تست رندره

ولی مشکلی که دارم آبجکتهای سلف ایلومینیشن دار لبه هاشون درست آنتی الیاسینگ نمی شه
اگر کسی می دونه چرا و چجوری می شه این مشکل رو می شه حل کرد بگه
ممنون

:Mohsen:

کاربر باتجربه
فرخ يكم شولوغ شد
يه پيشنهاد دارم، كابل هارو تبديل به فيبر نوري كن، بعضي هاشونم شكسته باشن و تشعشع اون نور اسرار آميزشون معلوم باشه
بهترين قسمتش طرح آبي مجيد آنلاين روي كتابه، بقيش جاي كار داره

Farrokh

Active Member
بچه ها الان مشکلم اینه که یه چیزی که مدلسازی دیتیله بخواد رو نمی شه به کارم ادغام کنم

بابا یکم کمک کنید
خیلی سادس
کاربرایی که معلقند در دریای اینترنت ومجید آنلاین مثل یه قایق نجاته براشون

به ذهنم رسید که کتابای بیشتری بذارم
ولی چندان جالب نمی شه

مشکل اینجاست که سادگی ای رو که الان داره رو دوس دارم
ولی احساس می کنم باید یکم پیچیده ترش کنم
آخه مسابقه ی کانسپت که نیست که
مسابقه ی 3دی ئه

ولی خوب منم نمی تونم از کانسپت کم بیارم

کککککککککککککممممممممکککککککککککککک
کارم دیتیل می خواد ولی نمی دونم چی ؟

آخرین ویرایش:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
waooyy .. باز داره یه این بشر یه کارایی می کنه ...
خوبی فرخ ؟!

خود کتاب خوبه اما مشکلاتی داره ... مثلا اون نوار آبی رنگ اصلا جالب نیست ... یعنی حالت مدرن بودن کارو میگیره ... الان دستگاههای الکتریکی یه صفحه گردی چیزی تو این مایه ها دارن ...
به نظر من همون پروانه هه هم کفایت میکنه ... مثل لپ تاپ های اپل ...

کناره ها رو اگر نمی تونی در مکس هاله بدی با فوتوشاپ خیلی راحت می تونی ... همشو که قرار نیست با مکس بسازی بردادر ...

در ضمن در فضای به این تاریکی و تازه روی آب .. اگه خودتی بکشی هم نمیتونی از بوجود اومدن نور حجمی جلوگیری کنی ... چرا نمی ذاری توکار ؟! جالب میشه ها

و برای دیتیلس

می تونی از هاله های پلاسمایی برای اتصال کاربران به مجید آن لاین استفاده کنی .... مثل هال هایی که در ویستاست ... اونطوری خیلی راحت می تونی زیر آب هم ببریشون ... یه حالت درخشش در زیر آب !!

اصلا میتونی همین کانسپت رو بذاری و اتصال این هاله ها به کتاب از جهات مختلف و به صورت نا منطم ... یه حتی از توی کتاب بیرون اومده باشن و به جهات مختلف رفته باشن ....

ببینم چه میکنی بشر
موفق باشی

:Mohsen:

کاربر باتجربه
طرح هاي متين خوب بود، ولي همشو خيلي حاليم نشد!
منم نظر خودمو ميدم
چرا كابل هارو برداشتي؟
هنوزم پافشاري دارم روي همون فيبر نوري، باور كن جالب ميشه، مخصوصا الان كه آب گذاشتي
كاري كن كه پيچ خورده باشن بهم (البته نبايد خيلي هم شولوغ باشن) بعد برن تو آبو بيان بيرو و تشعشعاتشون تو آب هم معلوم باشه
نور هر فيبر ميتونه هر رنگي از كاربراي انجمن باشه
كتابها هم زياد نكن، شولوغ ميشه، روي همين يكي بايد بيشتر كار بشه، ولي چيز خاصي به ذهنم نميرسه

animations

Active Member
فرخ جان، هی این شاخه اون شاخه بپری چیز خوبی از آب در نمی یاد.

تکنیکت قویه، ولی باید قبل از اجرا، ایده ت رو حسابی پردازش کنی.

به نظر من، چون کتابت رو خیلی ساده ساختی، اگه توی یه محیط ساده بذاریش، چندان برای مسابقه سه بعدی مناسب نیست.

یا باید حسابی روی کتابت حکاکی کنی که نور و رندرش به چشم بیاد، یا اینکه بری تو کار محیط.

الان دو تا پیشنهاد دارم:

1. می تونی کتابها رو معلق روی آب بسازی. ولی در نهایت اینا باید در قالب مجیدآنلاین سازماندهی بشن. یه چیزی رو به عنوان نماد فروم بساز که کتابها به سمتش شنا کنند. این می تونه یه بنا باشه. می تونه یه نور باشه. یا حتی می تونه متمرکز شدن کتابها در یکجا نماد فروم باشه...

2. می تونی یک کتاب رو به عنوان کل فروم در نظر بگیری. اونو یه جا محکم و استوار قرار بده و چیزهای دیگه ای رو در آب بذار که به سمت کتاب حرکت کنند. مثلا پستها می تونن در آب معلق باشن و به سمت کتاب حرکت کنند. حتی کتابهای خیلی کوچکتر (کاربرها) می تونند به سمت کتاب اصلی شنا کنند. ورق های کتاب هم می تونند به سمتش پرواز کنند. یا حتی کلی نوشته...

:rose:

hellboy3d

Member
سلام
خب مشخص باید روی عناصر غیر واقعی تمرکز کنی تا کارت جنبه بهتری داشته باشه
از اون ایده که تو ذهنت ذاری
به نظر من کتاب مثل یه برج کار کن که دورش پر از کتاب ها و چیزهای دیگه ای که تو ذهنت باشه و این کتاب تبدیل بشه به یک مرجع
موفق باشی

hamed1star

Member
سلام داداش فرخ عزیز
خوبی رفیق .... بالاخره قسمت شد یه سری هم به مسابقه بزنم اولین کسی که دارم نظر میدم شمایی ....
تا اینجا که طبق معمول زیر ابی داری کار میزنی ولی از اونجا که معمولن ایده های خفنی داری حسابی منتظر کارتم ببینم چی میشه .
موفق باشی رفیق .

Farrokh

Active Member
بچه ها
در این تست رندر هدفم این بود که نشون بدم مجید آنلاین کوره نوریست در میان دریای تاریک و وسیع اینترنت
این دروازه به صورت مجازی کاربر رو از گمراهی و غرق شدن در دریای اینترنت نجات می ده

پس

قایقی به این صورت شاید مناسب نیاشه

شاید پیشنهاد متین رو عملی کردم
شاید هم یک سری پارتیکل های 0 و 1 رو به شکل قایق در آوردم

هنوز تصمیم نگرفتم
ولی چون ایده ی اولیه ام قایق نیست برای اجرای هر دو ایده شانس برابری هست

بستگی داره که از نظر تکنیکی و بصری کدومیک جذابیت بیشتری داشته باشه

باز هم منتظر پیشنهاداتتون هستم

Farrokh

Active Member
فرخ يكم شولوغ شد
يه پيشنهاد دارم، كابل هارو تبديل به فيبر نوري كن، بعضي هاشونم شكسته باشن و تشعشع اون نور اسرار آميزشون معلوم باشه
بهترين قسمتش طرح آبي مجيد آنلاين روي كتابه، بقيش جاي كار داره

طرح هاي متين خوب بود، ولي همشو خيلي حاليم نشد!
منم نظر خودمو ميدم
چرا كابل هارو برداشتي؟
هنوزم پافشاري دارم روي همون فيبر نوري، باور كن جالب ميشه، مخصوصا الان كه آب گذاشتي
كاري كن كه پيچ خورده باشن بهم (البته نبايد خيلي هم شولوغ باشن) بعد برن تو آبو بيان بيرو و تشعشعاتشون تو آب هم معلوم باشه
نور هر فيبر ميتونه هر رنگي از كاربراي انجمن باشه
كتابها هم زياد نكن، شولوغ ميشه، روي همين يكي بايد بيشتر كار بشه، ولي چيز خاصي به ذهنم نميرسه

محسن جان ممنونم

ولی چند تا تست زدم که اگه خواستی می ذارمشون اینجا
توی اونا کابلا توی رفلکت و رفرکت آب خیییییییییییلی بد می شدن

Farrokh

Active Member
فرخ جان، هی این شاخه اون شاخه بپری چیز خوبی از آب در نمی یاد.

تکنیکت قویه، ولی باید قبل از اجرا، ایده ت رو حسابی پردازش کنی.

به نظر من، چون کتابت رو خیلی ساده ساختی، اگه توی یه محیط ساده بذاریش، چندان برای مسابقه سه بعدی مناسب نیست.

یا باید حسابی روی کتابت حکاکی کنی که نور و رندرش به چشم بیاد، یا اینکه بری تو کار محیط.

الان دو تا پیشنهاد دارم:

1. می تونی کتابها رو معلق روی آب بسازی. ولی در نهایت اینا باید در قالب مجیدآنلاین سازماندهی بشن. یه چیزی رو به عنوان نماد فروم بساز که کتابها به سمتش شنا کنند. این می تونه یه بنا باشه. می تونه یه نور باشه. یا حتی می تونه متمرکز شدن کتابها در یکجا نماد فروم باشه...

2. می تونی یک کتاب رو به عنوان کل فروم در نظر بگیری. اونو یه جا محکم و استوار قرار بده و چیزهای دیگه ای رو در آب بذار که به سمت کتاب حرکت کنند. مثلا پستها می تونن در آب معلق باشن و به سمت کتاب حرکت کنند. حتی کتابهای خیلی کوچکتر (کاربرها) می تونند به سمت کتاب اصلی شنا کنند. ورق های کتاب هم می تونند به سمتش پرواز کنند. یا حتی کلی نوشته...

:rose:

من کلا شاخه های مختلف رو توی طراحی تست می کنم

جالبه توی طراحی معماری هم همین جورم
یه چیزی تو کرکسیون اول می برم پیش استاد
تو کرکسیون بعد یه چیز دیگس
توی کرکسیون بعد کلا اصلا هیچی نیست
تو کرکسیون بعد . . .

کلا استاده نفس نفس زنون بهم فحش می ده که این همه ازش کار می کشم

(کلا همه ی اینایی که گفتم دروغ بود )
جمله ی داخل پرانتز یک دروغ محض بود :lol:
بابا مگه تقصیر منه ؟
این روزا گنده گنده ها دروغ می گن و راس راس راه می رن
اگر زباغ رعیت ملک خورد سیبی ---------------------------------بر آوردند غلامان او آن درخت از بیخ !

کلا جملات بالا رو هم نخوندید چیزی رو از دست ندادید :D

و اما
قبول دارم که توی این مسابقه باید کارم رو از سادگی در بیارم

ولی نظراتت یه محوریت رو نشون می ده
یه مرکزیت
من نمی خوام کارم مرکزیت داشته باشه
مجید آنلاین یه مرکز نیست
جای خاصی هم نیست
ولی

یه کار خاص می کنه
اون هم ساماندهی اطلاعات و راهنمایی و نجات یک کاربر از سردر گمیه

در مورد حکاکی کردن هم درست منظورت رو نفهمیدم
ولی حکاکی چندان مدرن نیست

شاید همون پروانه هه رو گذاشتم و اون کادر آبی رو هم برداشتم و یه چیز دیگه با همون تکنیک پروانه هه رو گذاشتم به جاش

باز هم اگه می تونی ایده بده
خیلی این ایده ها به من می تونه کمک کنه

نه اینکه برم همون ایده ها رو اجرا کنم
نه
ولی شاید کمکم کنه در پروروندن ایده های بهتر

Farrokh

Active Member
سلام
خب مشخص باید روی عناصر غیر واقعی تمرکز کنی تا کارت جنبه بهتری داشته باشه
از اون ایده که تو ذهنت ذاری
به نظر من کتاب مثل یه برج کار کن که دورش پر از کتاب ها و چیزهای دیگه ای که تو ذهنت باشه و این کتاب تبدیل بشه به یک مرجع
موفق باشی

سلام
با این عناصر غیر واقعی موافقم

ممنون

ولی اون ایده ی برجه مرکزیت داره که توضیح دادم چرا نمی خوام کارم مرکزیت داشته باشه

Farrokh

Active Member
waooyy .. باز داره یه این بشر یه کارایی می کنه ...
خوبی فرخ ؟!

خود کتاب خوبه اما مشکلاتی داره ... مثلا اون نوار آبی رنگ اصلا جالب نیست ... یعنی حالت مدرن بودن کارو میگیره ... الان دستگاههای الکتریکی یه صفحه گردی چیزی تو این مایه ها دارن ...
به نظر من همون پروانه هه هم کفایت میکنه ... مثل لپ تاپ های اپل ...

کناره ها رو اگر نمی تونی در مکس هاله بدی با فوتوشاپ خیلی راحت می تونی ... همشو که قرار نیست با مکس بسازی بردادر ...

در ضمن در فضای به این تاریکی و تازه روی آب .. اگه خودتی بکشی هم نمیتونی از بوجود اومدن نور حجمی جلوگیری کنی ... چرا نمی ذاری توکار ؟! جالب میشه ها

و برای دیتیلس

می تونی از هاله های پلاسمایی برای اتصال کاربران به مجید آن لاین استفاده کنی .... مثل هال هایی که در ویستاست ... اونطوری خیلی راحت می تونی زیر آب هم ببریشون ... یه حالت درخشش در زیر آب !!

اصلا میتونی همین کانسپت رو بذاری و اتصال این هاله ها به کتاب از جهات مختلف و به صورت نا منطم ... یه حتی از توی کتاب بیرون اومده باشن و به جهات مختلف رفته باشن ....

ببینم چه میکنی بشر
موفق باشی

متین
خیلی ممنون از ایدت

ولی دقیقا منظورت از هاله های پلاسمایی چیه ؟
می شه چند تا رفرنس بذاری؟

این هاله ها رو می شه با تری دی در آورد ؟
یا اینکه باید توی فوتو شاپ اجراشون کرد ؟
اگه اینجوریه تو آب بردنشون چندان جالب نمی شه به نظرم

در کل منتظر رفرنست هستم

amin2001

Active Member
هممم
ایده جالتری شد به نظرم
visual بهتری هم داره . فقط باید روی نور ها بیشتر کار کنی

عالیه پسر

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
فرخ کار جالبی شده اما من شخصا قبلی رو می پسندم .... می دونی به نظر من نباید همیشه قوانین فیزیک رو رعایت کرد ... می تونی این کتاب رو در یک حالت غیر طبیعی قرار بدی . یعنی بر فراز آب ... و به هیچ چیزی هم متصل نباشه ...

این هاله های پلاسمایی که می گم مثل تصویر زیره ....
vista.png

ببین یه حالت جالبی داره ... می تونی ارتباطات بقیه رو با مجید آن لاین در این قالب پیاده سازی کنی .... حالا من یه تصویر نمونه هم برات می ذارم ... باید پیداش کنم ....
و به نظرم باید با فوتوشاپ درست کنیش .... با تری دی یه خورده زیادی سخت میشه ...

و اما در مورد کتابه ... صادقانه بگم اصلا مدرن بودن رو نمی رسونه .... قشنگ هست اما مدرن نیست ....
مثلا به نگاهی به کتاب manual در waal -E بنداز ... شکلی که داره ... فونت کلماتش ... رنگ بندیش ... همه همه به axum می خوره

به نظر من به تجدید نظری در طراحی کتاب هم بکن ...

آخرین ویرایش:

hellboy3d

Member
سلام
من با نظر گیگا جون موافقم
اما از نظر بصری هر الترناتیوی که شروع میشه نباید منقطعه بشه مثلا از روی اب باید با یه چیزی نگه داشته بشه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا