تغییرات فایل 1 عکسهای پارتیکلی

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام و درود

اگه کلیپ آخر آرش رو دیده باشید اون عکسها که پرت می شند پایین نبایید رئال باشند. به نظرم با پارتیکل کار شده؟

اما فکر نمی کنم پارتیکل افتر جواب بده شاید از پارتیکل برنامه های سه بعد مثل 3ds max استفاده شده.

میخواستم ببینم نظرتون چیه؟ آیا آموزشی در این زمینه است؟

بدرود

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
پارتیکال خود افتر هم میشه ولی فقط یک عکس را میشه بهش داد

پارتیکال مکس را میشه متریال متغییر داد ولی تا الان تست نکردم ولی احساس میکنم بشه

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
پارتیکال خود افتر هم میشه ولی فقط یک عکس را میشه بهش داد
.
.
.
گفتن قطعی یک موضوع جالب نیست
پارتیکل افتر هم به راحتی تصاویر متغیر رو قبول میکنه
گزینه های Loop , StreTch, Random و .... در Time Sampling در بخش Texture این خصوصیت
رو به بخشی که شما به عنوان تکسچر ارائه می کنید میدن
و می تونید از یک پری کامپوزی که شامل مثلا یک تایم لاین با 20 عکس هست بهش
بدین و گزینه های فوق رو تست کنید
خواهید دید که تصاویر مختلف به پارتیکل شما اضافه شده
البته راههای دیگه هم طبق معمول هست بستگی به هوش شما داره !!!
.
.

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

آخه عکسهای خیلی طبیعی رو هوا می چرخند و بطور رندوم باد ( یا هوا ) انگار روی اونها تاثیر میذاره توی افتر من فکر نمی کنم خیلی بشه کنترل اینجوری داشت که هر پارتیکلی حول یه آنکر پوینت بطور رندوم بچرخه ( یعنی من بلد نیستم )

اگه کسی این پروژه رو انجام بده یه تست کوچیک و آموزش بذاره ممنون میشم ( منظور با افتر افکت است)

ولی فکر کنم با نرم افزارهای 3d دیگری کار شده تا به بهترین حالت برسند. خلاصه اطلاعات ناقص من دقیق نمی دونه چی شد

ممنون و بدرود

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام

آخه عکسهای خیلی طبیعی رو هوا می چرخند و بطور رندوم باد ( یا هوا ) انگار روی اونها تاثیر میذاره توی افتر من فکر نمی کنم خیلی بشه کنترل اینجوری داشت که هر پارتیکلی حول یه آنکر پوینت بطور رندوم بچرخه ( یعنی من بلد نیستم )
.
پارتیکل افترافکت فوق العاده قوی هست اما چیزی که شما درخواست کردین
فکر نمی کنم با پلاگین افترافکت باشه . به خاطر ظرافت تاخوردن و چرخش هایی که عکس ها دارند
البته میشه برگه ها رو توی تری دی مکس ساخت با حالات چرخش مختلف و به عنوان تکسچر در پارتیکل افترافکت تکثیر کرد
مثال هم می تونم براتون بزنم
آموزش گلبول های قرمز از ویدیو کوپایلت
یا آموزش سایه در پارتیکل از ویدیو کوپایلت
با چه قدرتی عناصر رو در حالات کاملا مختلف تکثیر می کنه
توی دو مورد بالا عنصر اولیه توی تری دی مکس با چرخش ساخته میشه و وارد افتر میشه و بعد توی
پارتیکل افترافکت تکثیر میشه
.
اما در مورد درخواست شما و آهنگ مذکور
احتمال می دم از یه برنامه سه بعدی استفاده شده ..حالا دقیقا برنامه مورد استفاده چی هست نمی دونم
شخصا با تری مکس کار می کنم و با پارتیکل تری دی مکس آشنایی دارم
با پارتیکل تری دی مکس میشه این کار رو خیلی واقعی تر کرد
.

جدیدترین ارسال ها

بالا