صبانت ( ندا گستر صبا ) کلاه بردار است sabanet

وضعیت
موضوع بسته شده است.

wish

Member
رعایت انصاف

اینجا تو شیراز برا من عکس مشکل شما پیش اومد
یعنی نمایندگی اعصابم رو خورد کرد که با یه تماس با دفتر اصلی ظرف نیم ساعت مشکلم حل شد.
ذکر ما وقع از حوصله جمع خارجه
اما در رابطه با سرعت و قیمت و به نظر من کلا با باقی ارائه دهنده های PAP قابل مقایسه نیست البته به غیر از داتک چون هیچ تجربه ای در ارتباط باهاش ندارم
نکته قابل توجه اینجاست که بر خلاف اکثر ISP ها و خصوصا PAP ها که بعد از اینکه پا به رشد میزارن و تعداد یوسرهاشون زیاد میشه کیفیت سرویسهاشون به همون میزان پایین میاد صبا نت طی این دو ماهی که دارم ازش استفاده میکنم روز به روز بهتر شده خصوصا از ماه دوم که اکانت جدید سه ماهه گرفتم در ضمن تا حالا به جز یک بار اون هم نیم ساعت قطعی نداشتم که اون هم از مخابرات بود
اینم سرعت دانلود از لینک اولی دوستمون
:shock:
یادم رفت بگم سرعت من 128
البته بیشتر مواقع تو سایت تست سرعت speedtest.net بالای 128 دانلود رو نشون میده معمولا رقمهای باور نکردنی 200 تا400 رو دارم البته گاهی هم کمتر از 100
اما یه چند تا ایراد بزرگ بهشون وارد هست، نمیدونم چرا تو شیراز شبانه رایگان نمیده که واسشون میل هم زدم اما هنوز جواب چرای منو ندادن و یک چیز دیگه قیمت هر نیم گیگ اضافی 5000 و خرده ای تومن خیلی زیاده
و از همش بدتر و مسخره تر که جز قوانین جدیدشون هم هست اینه که با گذشت دو روز از تمام شدن پهنای باند یا تمام شدن مدت زمان اکانت کل خط از جانب مخابرات جمع آوری میشه و برای وصل دوباره باید 15000 تومن هذینه نصب اولیه رو از دوباره بپردازی

پیوست ها

• speedTest.PNG
    speedTest.PNG
    13.4 کیلوبایت · بازدیدها: 36
آخرین ویرایش:

BANDIT

Member
سلام به همه دوستان
من الان يك ساله مشتري صبا نت هستم البته از نمايندگيش تو انقلاب (تهران) صبا آنلاين كه دوستمه گرفتم
والا هم زماني كه خواستن وصل كنن و هم يكبار كه قطع شد هر دو بارش اشكم در اومد تا وصل كردن
ولي انصافا" هم سرعتش حتي نسبت به شاتل كه يك ماه سرويس گرفتم ازش عالي تره هم كه من شبا با سرعت 70 kb/ps سرعت دانلود دارم
من درست اولين نفري بوددم كه تو منطقه مخابراتي موت تو تهران درخواست اكانت دادم پارسال تير ماه در خواست دادم اما پرتم آذر ماه باز شد
اينا مشكلات مخابرات هست
در مورد مودم هم خوب معمولا" همشون همينطورن
اما تو تهران شايد 5 درصد از شركت ها مودم بگيرن همه خودشون مي گيرن و 50 درصد بيشتر از D-link استفاده مي كنن
اوالا شاتل مي گفت ساپرت نمي كنم بايد از خودم بگيريد اما الان هيچ شركتي نيست كه بگه ساپرت نمي كنم

BANDIT

Member
راستي يه نكته دوستان الان به شركت ا به زور بالاي 128 اكانت مي دن حالا شما چجور انفدر راحت گول مي خوريد كه بهتون 256 او اينا دادن

emad_67

Member
البته بیشتر مواقع تو سایت تست سرعت speedtest.net بالای 128 دانلود رو نشون میده معمولا رقمهای باور نکردنی 200 تا400 رو دارم البته گاهی هم کمتر از 100
این سرعتی که اول دانلود نشون میده رو زیاد در نظر نگیر چون معمولا اول که دانلود شروع میشه همین طور هست و بعد کم میشه. برای خود من هم به همین شکله.

wish

Member
سیستمتون رو هل بدید و بندازیدش تو سرازیری اینترنت

این سرعتی که اول دانلود نشون میده رو زیاد در نظر نگیر چون معمولا اول که دانلود شروع میشه همین طور هست و بعد کم میشه. برای خود من هم به همین شکله.

نه دوست عزیز سرعت دانلودم با فلش گت تو این دو سه هفته اخیر از 98 پایینتر نیومده الان نزدیک 120 تا آخر دانلود حداکثر ده درصد کم میشه اما نه بیشتر
اما سرعت اینترنتم رو همین الان با Speedtest لوگ میگیرم میتونی ببینی

بالایی مال ساعت 01:32
اینم مال بعد از نهاره D:

البته باید دو نکته مهم رو ذکر کنم: من از طریق Group Policy محدودیت bandwidth ایکس پی رو صفر میکنم برای دانلودبا اینترنت ADSL معجزه میکنه ، آخرش هم من نفهمیدم اینXP Packet Scheduler مرض داره که محدودیت میزاره رو سیستم اونهم هشتاد درصد از پهنای باند؟ ! ؟

By default, the Packet Scheduler limits the system to 20 percent of the bandwidth of a connection, but you can use this setting to override the default.

If you enable this setting, you can use the "Bandwidth limit" box to adjust the amount of bandwidth the system can reserve.

If you disable this setting or do not configure it, the system uses the default value of 20 percent of the connection.
البته دوستان بلد هستند اما جهت یادآوری بد نیست اشاره کنم به مسیرش
Start ->> RUN ->> gpedit.msc
Administrative template ->> Network connection ->>QoS Packet Scheduler ->> Limit reservable bandwidth ->> Bandwidth limit = 0
و دیگه اینکه ازیه بوستر خوب هم استفاده میکنم
اگه بوستره رو میخواین از این پایین میتونید بگیریدش کار باهاش هم خیلی راحته یه بار نصبش میکنید یه بار هم سیستم روبهینه میکنه واسه همیشه ، نتیجه هم میشه همین سرعتی که میبینید :razz: البته این با صد و بیست و هشته هر کاری کردم 256 برا مصرف خونگی بهم ندادند

کد:
http://rapidshare.com/files/19967049/SwiftDog.NetScream.v1.2.26.2007-ENGiNE.rar

pass: AdaMskI

zfarhad2003

Member
من خودم بیشتر از 8 ماهه که دارم از صبانت استفاده میکنم به جز چند مورد مشکل کوچیکی که برام پیش اومده مشکل خاصی نبوده و خیلی هم از سرویسهاشون راضی هستم. درسته اول بار که مي خواستن ADSL رو وصل کنن یه هفته‌ای طول کشید ولی الان دیگه هیچ مشکلی نداره و سرموقع هم که شارژش می‌کنم خیلی خوب کار می کنه.
در ضمن بیشتر مشکلات اینجوری برمي گرده به نماینده‌های فروش که مسئولیت پذیر نیستن نه خود شرکت اصلی. تازگیها رویه بخش support اشون امکانی رو گذاشتن که میشه تخلفهای نماینده رو هم گزارش کرد که به نظرم دارن بهتر میشن.

irlogo

Active Member
واالله ما تو اینجا یعنی قم هم با صبا نت مشکل داریم هم نداریم !!
من یه خط 64 کیلو بایت دارم ولی یه موقع هایی دانلود می کنه با سرعت 42 تا 70 کیلو بایت بر ثانیه ولی یه موقع هایی می شه 2 الی 12

تو قم یکی از پر سرعت ترین هاست توی قم اینا هستن
پارس آنلاین ( سرعتش افتضاحه یعنی بهتر بگم 256 پارس آنلاین برابری می کنه 64 صبا نت )
قم آوا که شنیدم محشره !؟؟
صبا نت
و امام صادق که خیلی توپه ولی مشترکین خیلی خیلی خصوصی داره !!

BANDIT

Member
واالله ما تو اینجا یعنی قم هم با صبا نت مشکل داریم هم نداریم !!
من یه خط 64 کیلو بایت دارم ولی یه موقع هایی دانلود می کنه با سرعت 42 تا 70 کیلو بایت بر ثانیه ولی یه موقع هایی می شه 2 الی 12

تو قم یکی از پر سرعت ترین هاست توی قم اینا هستن
پارس آنلاین ( سرعتش افتضاحه یعنی بهتر بگم 256 پارس آنلاین برابری می کنه 64 صبا نت )
قم آوا که شنیدم محشره !؟؟
صبا نت
و امام صادق که خیلی توپه ولی مشترکین خیلی خیلی خصوصی داره !!
خوب دوست عزيز اگه قرار دادي رو كه امضا كردي بخوني مي بيني نوشته نا متناوب
من هيچوقت تو تايم شلوغ استفاده نمي كنم مثالا" تو ساعت 9 اينا سرعت دانلود رو 20 تا 30 kbps مي چرخه اما صبح ها يا تايم هاي معمولي به 50 و شبها حتي به 100 هم مي رسه
يعشي موقع ها هم خيلي مياد پايين اما شايد واسه 10 دقيقه اينطوري شه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا