شروع یادگیری انیمیش سازی؟

virangar65

Member
سلام دوستان
ممنون می شم من رو در مورد یادگیری مقدماتی انیمیشن سازی راهنمایی کنید که چطور شروع کنم با چه نرم افزاری و کتاب یا لینک آموزش مربوطه مخصوص شروع به کار
سپاس :rose:

jeyson

Active Member
با سلام.
نرم افزار ها زیاد هستند بنا به سلیقه انتخاب کنید. معروف ترین ها Autodesk maya - Autodesk 3Ds max- MAXON Cinema 4D هستند که کسایی که می خوان بازی بسازن با maya کار می کنن اکثرا ، و انیمیشن ساز ها از max va Cinema 4D که بنده نظر شخصیم این هست که maxon cinema 4D ساده تر و دقیق تره.
و اما یادتون نره اگه هدف بزرگی دارید و می خواید به انیمیشن ساز حرفه ای بشید ، بهتره یه گروه تشکیل بدین و هرکس یه کار انجام بده! مثلا شما فقط روی مدلینگ تمرکز کنید ، یکی دیگه روی انیمیشن ، یکی دیگه روی رندرینگ و ....
--------------------------------------------------------------------
موفق باشید

jeyson

Active Member
ضمنا دوست عزیز تمام استادان سایت میدونن که مدلینگ های پیچیده ، اول باید یه طراحی نقاشی روی کاغذ انجام بدین سپس طرح رو وارد نرم افزار کنید سپس طراحیش کنید! پس دست طراحیتونم باید خوب باشه!

آخرین ویرایش:

virangar65

Member
با سلام.
نرم افزار ها زیاد هستند بنا به سلیقه انتخاب کنید. معروف ترین ها Autodesk maya - Autodesk 3Ds max- MAXON Cinema 4D هستند که کسایی که می خوان بازی بسازن با maya کار می کنن اکثرا ، و انیمیشن ساز ها از max va Cinema 4D که بنده نظر شخصیم این هست که maxon cinema 4D ساده تر و دقیق تره.
و اما یادتون نره اگه هدف بزرگی دارید و می خواید به انیمیشن ساز حرفه ای بشید ، بهتره یه گروه تشکیل بدین و هرکس یه کار انجام بده! مثلا شما فقط روی مدلینگ تمرکز کنید ، یکی دیگه روی انیمیشن ، یکی دیگه روی رندرینگ و ....

ممنون حالا خیلی مونده تا من به مرحله گروه تشکیل دادن برسم
فقط اگه می شه آموزش فارسی برنامه cinema 4d رو برام بزارید
مرسی

jeyson

Active Member
آموزش فارسیشو ندارم اما آموزش شرکت لیندا هست میخوان لینک بدم؟
اصلا سخت نیست فهمیدن آموزشش با اینکه زبان اصلیه

جدیدترین ارسال ها

بالا