درخواست يک آموزش

shirini_forush

Well-Known Member
یعنی شما آدرس سایت رو بدید. بگید چه محتوا یی دارید. میخواید سایتتون چجوری باشه. و من اونو براتون میسازم.

اگه درست متو جه شده باشم من يک سايتی رو سفارش ميدم و شما به ازای دريافت مبلغی اون رو ميسازيد نه؟

shirini_forush

Well-Known Member
تقریبا... البته فکر کنم با توجه به قوانین فروم بیشتر از اینش باید به وسیله ی پیغام خصوصی صورت بگیره!

البته من خواستم که سويش رو کم کم ياد بگيرم نه يک دفعه بخوام يک شبه رهه صد ساله برم
البته قبول دارم شما هم دوست نداريد اينهمه زحمت بکشيد آموزش بديد فقط تشکر و قدردانی بشيد سوء تفاهم نشه
صحبت پولش نيست چون در مورد مبلغش اصلاً صحبتی نشده ولی من دوست دارم يکم راه
بيفتم بعدش اگه سايتی از خودم داشتم که توسط ديگران طراحی شده باشه بتونم ويرايشش کنم
ضمناً از همکاری شما بينهايت سپاس گذارم .

ringooli

Member
سفیر خان سلام. جسارت نباشه خدمت شما!
هانکوک جون آقای سفیر187 اهل این حرفا نیست که. تو همین انجمن و بقیه انجمن ها انقد زحمت کشیده.
تازه بعضی جاها همون تقدیر و تشکری هم که میگید نشده.

ringooli

Member
شما الان انجمن سویش رو یه نیگا بکن. من که چند روزه مریض بودم. فقط شما میپرسیدی و سفیر خان جواب میداده. هیچ کی اینورا نمیاد.

نه آقا سوء تفاهم نشه من خيلی از آقا سفير گل سپاس گذارم تا اينجاش هم خداييش دمش گرمه من خودم تو غربتم
ميدونم اينجا آب بخوری بايستی پول بدی چه برسه به طراحی سايتهای فلش آقا سفير جون يک وقت نکنه از دست ما
رنجيده باشی عزيز ما مخلص شماييم دربس

shirini_forush

Well-Known Member
نه بابا عزیز من. عشق من همینه که تو مجیدآنلاین به هموطنام کمک کنم.:oops:
تا روزی که *** بهترین های همه چیز ایرانی باشن ***
ringooli هم به من لطف داره. (البته من سفیر خان نیستم، سفیر جانم!)
در مورد آموزش هم چشم. سعی میکنم به آموزش ها سرعت بدم که به جایی که شما میخوای برسیم.
البته الآن شاید مباحث ابتدایی باشه ولی شاید نکاتی باشه توش که بدرد شما هم بخوره.

خوب خدارو شکر که ازما رنجيده خاطر نشديد ببينيد من يک فايل پيوست ميکنم شما ملاحظه کنيد و نظر تون رو
در مورد اين فايل بديد يعنی اگه لطف ميکنيد و ميخواهيد به همو طنانتون حال بديد آموزشتون رو متمرکز کنيد رو اين فايل
که آيا با فلش ساخته شده يا با سويش و اينکه منی که از سويش هيچ سر در نميارم ميتونم اين کار رو بکنم و بجای اينکه
مسجد تاج محل نمايش بشه برج آزادی ايران ما نمايان بشه ضمناً بازم تشکر ميکنم که تو اين چند روز وقتتون رو برای من
گذاشتيد حوصله به خرج داديد و جواب من رو داديد

پیوست ها

• Time And Love].zip
    826 کیلوبایت · بازدیدها: 4

shirini_forush

Well-Known Member
این کار خیلی سادست (یعنی دانش زیادی نمیخواد) بیشتر نیاز به حوصله داره.
سعی میکنم در اسرع وقت آموزش مرحله به مرحله ی این رو براتون بزارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا