تمام افكتهاي سويش

Masih

Well-Known Member
اين هم تمام افكتهاي سويش! خيلي براي ساختش وقت گذاشتم. زياد روي رنگ و روش كار نكردم. ديگه شرمنده اين روزها واقعا سرم شلوغه! مهم اصل افكتها هست...
من همه رو به صورت زيپ در آوردم كه با نرم‌افزار WinRar ميتونيد به فايلهاي Swf برگردونيدش.

مسيح.

mosi20

Active Member
مسيح جون من يه سوال داشتم البته اگه جسارت نيست.
ملاك شما واسه ي اينكه يه تاپيك را به صورت مهم در بياري چيه؟
به نظر من ملاكت اينه كه اون تاپيك را خودت نوشته باشي اما اين نظر من هستش شما زياد ناراحت نشو.
اما در كل خسته نباشي خياي روش كار كرده بودي ايول

Masih

Well-Known Member
نه! ملاكش اين نيست! ملاكش اينه كه اين تاپيك به درد خيلي‌ها ميخوره! به جاي اينكه بشينن و يكي يكي افكت‌ها رو بگذارن توي سويش و امتحان كنن همه رو درجا ميبينن و امتحان ميكنن!
شايد براي شما اهميتي نداشته باشه ولي اگر مثل من مسئول طراحي يه سايت بودي كه هر دقيقه ازت يه اكفت جديد ميخواستن اين خيلي به دردت ميخورد! :wink:

مسيح.

f_mostafa_f

Active Member
به درد من خورد... اونم زياد...

براي نشون دادن به مشتري لازم بود...

f_mostafa_f

Active Member
ببينم براي اينكه يه افكت بر عكس اجرا بشه چيكار بايد كرد؟؟ ها؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!(چه پر رو)

nik_sali

Member
ميگم مسيح اين افكتها تو خود سويش 2004 نيستن

يا نهاينا رو داره؟ همون افكتا هستن ؟؟

دستت درد نكنه و خسته نباشي

Masih

Well-Known Member
nik_sali گفت:
ميگم مسيح اين افكتها تو خود سويش 2004 نيستن

يا نهاينا رو داره؟ همون افكتا هستن ؟؟

دستت درد نكنه و خسته نباشي

بله! اينها مال سويش 2004 هست.

مسيح.

f_mostafa_f

Active Member
Masih-Evanescence گفت:
f_mostafa_f گفت:
ببينم براي اينكه يه افكت بر عكس اجرا بشه چيكار بايد كرد؟؟ ها؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!(چه پر رو)

كدوم اكفت؟

مسيح.

كلا ميخوام بدونم اگه بخواي يه افكت رو برعكس اون چيزي كه تو سويش نشون ميده اجراش كرد چي كار بايد كرد؟؟

Masih

Well-Known Member
f_mostafa_f گفت:
Masih-Evanescence گفت:
f_mostafa_f گفت:

كدوم اكفت؟

مسيح.

كلا ميخوام بدونم اگه بخواي يه افكت رو برعكس اون چيزي كه تو سويش نشون ميده اجراش كرد چي كار بايد كرد؟؟

اگر كلي ميشد گفت كه ميگفتم! لابد نميشه گفت. شما اسم افكتت رو بگو تا بگم چي كار كني!

مسيح.

f_mostafa_f

Active Member
mohsenshahbazi گفت:
Masih-Evanescence گفت:
f_mostafa_f گفت:

كدوم اكفت؟

مسيح.
منظورتون افكته ديگه ...!!! :wink: :lol: :!:
شما معلم ديكته نبودي...

راستي نگران نباش اصفهانم پايتخت ميشه شمام ميشين بچه تهرون....

D:

behrozazad

New Member
آقا مسيح دستت درد نكند. خيلي كار پر زحمتي انجام داده اي. من چون تازه كار هستم و ميخوام از اين روش
براي نمايش دادن كلمات استفاده كنم . اگر برايتان مقدور است فايل اصلي را مثلا Core effectsرا آپلود
كنيد تا از روي آن بتوانم اسكرپت هاي درست را انتخاب كنم . باتشكر فراوان بهروز آزاد

جدیدترین ارسال ها

بالا