به نظر شما اين عكس وخبر واقعي است؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ALI_TAKHTI

Active Member
درود.
روز قبل در خبر گزاري افتاب خبري منتشر شده بود در مورد مسخ شدن يك دختر هلندي پس از بي احترامي به قرآن كريم.گويا مادر اين دختر مشغول خواندن قران بوده كه دختر با عصبانيت قران را پاره ميكند
در همين وقع دختر به صورت ناگهاني آتش گرفته و وقتي مادرش براي خاموش كردن دختر روي او پتو مي اندازد متوجه مي شود دخترش تغير ظاهر داده.حالا راست ودروغش گردن خودشان ولي تصوير منتشر شده بسيار جالب بود. من تصوير را اينجا قرار ميدهم تا شما هم در مورد واقعي بودن آن نظر بدهيد.
بدرود

پیوست ها

• n00008224-b.gif
    n00008224-b.gif
    22.7 کیلوبایت · بازدیدها: 109

Ghamnevis

Well-Known Member
ali_takhti گفت:
درود.
روز قبل در خبر گزاري افتاب خبري منتشر شده بود در مورد مسخ شدن يك دختر هلندي پس از بي احترامي به قرآن كريم.گويا مادر اين دختر مشغول خواندن قران بوده كه دختر با عصبانيت قران را پاره ميكند
در همين وقع دختر به صورت ناگهاني آتش گرفته و وقتي مادرش براي خاموش كردن دختر روي او پتو مي اندازد متوجه مي شود دخترش تغير ظاهر داده.حالا راست ودروغش گردن خودشان ولي تصوير منتشر شده بسيار جالب بود. من تصوير را اينجا قرار ميدهم تا شما هم در مورد واقعي بودن آن نظر بدهيد.
بدرود
به به به :) علي آقا...
كم پيداييد :)
خيلي خوشحالم كه دوباره توي سايت ميبينمتون :)

تصوير اديت شده است... چند روز پيش هم من توي پرشين تولز مطرح كردم :)

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

اين كه تابلو اديت شده
39.gif

فـــــــــعــــــلا
sheklak.gif

Ghamnevis

Well-Known Member
شرمنده من منظورم از اديت شده غير واقعي بودن عكس بود نه اينكه ويرايش شده باشه...
در كل منظورم اينه كه حقيقت نداره !

ممنون صادق جان.. خوبي ؟

ALI_TAKHTI

Active Member
سلام سایان جان من همیشه تو سایت هستم ولی مخفی.دیگه گذشت اون زمونها. اگه هم الان پست دادم به خاطر جالبیه کار بود. چون بر عکس این دوستمون به نظر من کار بسیار حرفه ای و درجه یک هست و من بسیار خوشم اومد. اگه آدرس اون تایپیک تو پرشین رو بدی ممنون میشم تا برم ببینم باقیچه نظری دادن.حالا اگه هم دروغ باشه این خبرگزاری افتاب عجب سوتی داده. اما کار حرفه ای است.

اهههههههههههه
من که کف کردم
ولی یارو خوشکل شده ها
میشه لینکه این یارو آفتا بو بدی بی زحمت

Ghamnevis

Well-Known Member
علي جان برات پ.خ زدم...

درسته.. عكس واقعا جالب هستش...

راستي واقعا ياد قديما بخير... :(

Erfan

Active Member
همچنين ميگويند.. يه دختري كه با دوست پسرش هم داشت حرف ميزد اينجوري شد ...

يه داستان ديگه هم هست كه ميگن ..يه دختري كه نماز هاش و مرتب نمي خوند اينجوري شد ....

يه داستان ديگه هم هست كه ميگن يه دختري كه از يه پسره شماره تلفن گرفت اينجوري شد ....

يه داستان ديگه هست كه يه دختره كه چادر سرش نميكرد اينجوري شد ....

يه داستان ديگه هست كه يه دختره دستاشو لاك ميزد اينجوري شد ....

البته داستان ديگري هم نقل ميشود و ميگفتند دختري از زيمباوه حرف مامانشو گوش نداد و به وسايل جيز
دست زد و خود به خود اين شكلي شد (يكهو..بدون دليل)

ولي خدايي بايد به مقدستان احترام گذاشت ! اونم اگه قرآن باشه ... هر كسي مال هر ديني باشه مقدستاتش قابل ستايش هست.

:: مخلص شما بارزام

آخرین ویرایش:

FashisT

Active Member
چیزه واقعا جالبیه!
ولی انصافا خوب درش اورده..
سایان جان اون لینکو به ما هم میدی×!
فعلا
13.gif

aldavood

Member
دروود دوستان عزیزم
من با پیگیری هائی که کردم خبر واقعیت داره ولی دعکس رو مطمئن نشدیم
هر کسی شک داره امتحان کنه.....عکسش رو منتشر می کنیم....
بدروود

Ghamnevis

Well-Known Member
aldavood گفت:
دروود دوستان عزیزم
من با پیگیری هائی که کردم خبر واقعیت داره ولی دعکس رو مطمئن نشدیم
هر کسی شک داره امتحان کنه.....عکسش رو منتشر می کنیم....
بدروود
يعني شما فكر ميكني اگر كسي تورات يا انجيل را هم پاره كنه اينجوري ميشه ؟

اصلا عظمت خدا اجازه ميده كه توي اين دنيا انتقام بگيره ؟

ALI_TAKHTI

Active Member
خوبه که بحث با مذهب امیخته شد.بببینید دوستان بدون شک خداونم عظیم تر از آن است کا با گناه بنده ای به فکر انتقام گرفتن بیفتد.واگر این گونه بود این همه آدم فاسد و بی دین که هیچ مذهبی ندارند وبه عنوان لاییک شناخته میشوند می بایست گرفتار عذاب خداوند میشدند.مگر همین چند وقت پیش در زندانهای آمریکا به قرآن توهین نشد؟؟؟
پس چرا بلافاصله آنها اتش نگرفتندو...
خداوند با صبر خویش به گناهکاران دو فرصت میدهد یا اینکه توبه کنند و یا بیشتر در عذاب خداوند غرق شنود.
اما تمام صحبتهای من برای این نیست که این خبر را صد در صد رد کنم چون که به نظر من گاهی عواملی دست به دست هم میدهند تانشانه هایی بر سر راه آدمی قرار بگیرد.شاید این دختر(اگر واقعی باشد) قربانی شده تا چشم خیلی ها باز شود.نشانه بله فراموش نکنید نشانه.حتما کتاب کیمیاگر را خوانده اید .این ها می توانند همگی نشانه باشند و بی شک کسانی که به سادگی از کنار نشانه ها نمیگزرند به مقصود میرسند.
قصد سخنرانی و توصیه ندارم ولی این را بدانید دوستان کشور های غربی و بعضا ضد مسلمانان تا انجا که میتوانند اینچنین اتفاقاتی را پنهان میکنند چون به طور کل میدانند مذهب از هر نوعش سنگی است بر سر راه اهداف سلطه طلبانه شان.پس زیاد هم به دنبال منابع خارجی و ... نباشید .والسلام.

در آخر تنها یک خواهش دارم به افکار و عقاید هم احترام بگزاریم.

mostafa_az

Well-Known Member
اولا كه سلام
دوما كه اين دختره چرا پشتش اينقدر مو داره ؟ بيچاره شوهرش
سوما كه majidOn|ine جان . من هر تاپيكي كه رفتم چند تا پست و چند تا تشكر كه بعضي هاش الكي هستن ديدم . جريان اينا چيه ؟

مخلصيم
مصطفي

Erfan

Active Member
سوما كه majidOn|ine جان . من هر تاپيكي كه رفتم چند تا پست و چند تا تشكر كه بعضي هاش الكي هستن ديدم . جريان اينا چيه ؟

من ميدونم !
به خدا ديگه مثل قديم نيست كه هر كسي توي مجيد آنلاين بود و با تعداد پستهاش كلاس ميذاشت. به خدا ديگه اون دوران گذشت.
جون من يه خورده خاكي باشين ....
الكي پست ندين و الكي تشكر هم نكنين !@
خدا رحمت كنه تمام اموات شما رو : آبتين خدابيامورز يه زماني خيلي روي اين چيزي حساس بود ...
كجايي آبتين دلمون پوسيد !

:: مخلص شما بارزام

شما که میدونید و ادعاتون میشه من اگه بخوام پست علکی بدم که الان مجید آنلاین رو غرق کرده بودم در ضمن اصلا به تعداد پستهام فکر نمی کنم من با اون یکی ای دیم 275 تا پست داشتم ولی بعضیا از ای دی خوششون نیومد منم دیگه با اون نیومدم اگه فکر می کنید علتش اینه من همین الان با یه آی دی دیگه مییام
مصتفی جان فکر نکنم مبحثی که مطرح کرده باشین به این موضوع ربط داشته باشه
در ضمن من مطلبه شما رو خوندم خوشم اومد تشکر زدم (اینجا رو پاک کردم چون ممکنه جنبه نداشته باشید) جنبه تشکر هم ندارن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا