به دنبال یک اکشن اسکریپت 2 کار هستیم.

++Hadi++

Active Member
سلام
شرکت ما واقع در تهران خیابان شریعتی نبش هویزه ، به دنبال یک اکشن اسکریپت 2 کار است.در صورتیکه فرد متقاضی کار ، تا حدودی به اکشن اسکریپت 3 نیز مسلط باشد ، مسلما اولویت بالاتری را برای استخدام دارند....در صورت تقاضا لطفا به بنده پیغام خصوصی دهید...با تشکر...

massoudn

کاربر فعال
سلام،
هادی جان،
اکثر دوستان سطح سوادشون را با شما مقایسه می کنند،
علت عدم ورود احتمالاً این است،
ولو غیر،
در هر حال اگر جزئیات بیشتر نیز مطرح گردد، ممکن است کارگشا باشد،
موفق و مؤید باشید.

++Hadi++

Active Member
ببینید
شرکت برای من نیست و سیاست هاشو من نمی چینم...شرکتی هست که برای مدت زمانی توش استخدامم...
اهداف شرکت در راستای برنامه های آموزش مجازی هست و دنبال فردی هستیم که قابلیت ادیت فایل های نوشته شده اکشن 2 توسط دوستانمون و ... رو داشته باشند.علت نیاز به تسلط اکشن 2 به این جهته که قبلا این مورد با بنده بوده و سر سیاست های آینده نگر ،می خوام زوممو تو زمینه ها و کارهای جدید بزارم و اینا وقتمو نگیره.در ضمن آشنایی جزئی از اکشن 3 هم به این جهته که می تونن با بنده در زمینه های آینده نگر همکاری کنند البته اگه در این مورد تسلطی هم نداشته باشید ،انشاءال... خودم سعی می کنم به حد اعلا برسونم....در ضمن شرکت ما شرکت معتبری هست که در زمینه آموزش مجازی جزو دو یا سه شرکت رکورد دار ایرانیه و حدود 12 خانوم و 4 - 5 تا آقا در حال اداره وظایف خودشونن...
الباقی جزئیات رو با حضور شما در شرکت به شما اعلام می کنیم....با تشکر...

++Hadi++

Active Member
با این شماره تماس بگیرید:(بفرمایید برای استخدام در زمینه فلش -اکشن 2 - معرفی از آقای عباسی توسط سایت مجید آنلاین)
021-885406-03
شرکت جامعه مجازی پویا

جدیدترین ارسال ها

بالا