آموزش مديريت سرور

afshinhemmati

New Member
سلام دوستان عزيز

لطفا يكي به من كمك كنه تو هر انجمني درخواست كمك ميكنم كسي جواب اين سوال منو نميده

من ميخوام سرور بگيرم و اقدام به فروش هاست (سايت فقط روش بارگزاري بشه) هاست دانلود ( امكان آژلود از طريق ftp وجود داشته باشه) كنم

براي اين كار دنبال آموزش هستم

وقتي سرور ميگيرم بايد چيكار كنم ؟ از كانفينگ گرفته تا امنيت و حتي آنتي داس و هرچيزي كه براي اين كار نيازه

kia_hajix

New Member
دوست عزیز چند پیشنهاد
اگر آشنایی ندارید حتما از یک شرکت خوب ریسلی بگیرید (نمایندگی)
اگر تک هم هستید همینکارو کنید چون اگر برای شما مشکلی پیش بیاد و کس دیگری پاسخگو نباشه مشتری ها میپرن
اما برای سرور شما باید یک سرور مجازی بگیرید بگید به مسئول سرور روی اون cpanel و یا directadmin نصب کنه بعد از اون شما میتونید با نصب whmcs شروع به فروش کنید
البته برای این کار باید هزینه کنید فکر میکنم اگر سرور بگیرید الان باید 500 هزار تومان خرج کنید تا شروعی موفق داشته باشید

afshinhemmati

New Member
ولی من میخوام سرور اختصاصی بگیرم و استارت کار با سرور باشه از بهترین دیتا سنتر میخوام بگیرم

آموزش؟ دنبال آموزش هستم

kia_hajix

New Member
دوست عزیز سرور اختصاصی آموزش زیاد داره شما اول برو انواع لینوکس و ویندوز رو یاد بگیر
بعد بورو سراغ سرور اختصاصی
بهترینشم یا از هرتنز آلمان یا از ovh فرانسه هست که کم کم ماهانه باید 160هزار تومان بدی
اگر دانشش رو داری شروع کن
ولی برای هاست معمولا همه با یک سرور مجازی شروع میکنن بعد که مشتری ها زیاد شد سرور اختصاصی میگیرن
و در کنار فروش هاست سرور مجازی هم میفروشن
من خودم بارها با اینکه تا حدود زیادی بلد بودم کار و کانفیگ سرور رو بخاطر هزینش این کارو نکردم
بهترین آموزش هم اینه که یک vmware نصب کنی بعد روی اون cent os و یا obunto بریزی باهاش کار کنی تا دستت بیاد
بعد هم windows server 2003 & 2008 رو بریز در آخر هم microteck این هارو که یاد گرفتی کامل کامل، یاد گرفتن سرور کاری نداره فقط چند خط کد سادست

جدیدترین ارسال ها

بالا