zen cart فارسي

سلام دوستان:).من Zen cart را که يک فروشگاه آنلاين خيلي قوي است را دانلود کردم:wink::wink:.به جرات ميگم بهترين فروشگاه آنلاينه.اگه داخل سايت اصليش بريد گواهينامه هايي را که کسب کرده را ميبينيد.:eek:
www.zen-cart.com
------------------------------
ولي چند تا مشکل هم داره .از جمله::sad:

مرجع فارسي براي ايرانيها نداره.:sad:

نسخه فارسي يا فارسي سازش موجود نيست.:sad:

قالب براش کمه ديگه چه برسه به قالب فارسي.:sad:
-----------------
شرکت وب سامان هم از اين فروشگاه استفاده کرده منتها شرکت کدها را دستکاري کرده ، فارسي کرده و امکاناتي هم به اون اضافه کرده از جمله متصل به سيستم شتاب.واقعا دستشان درد نکنه.واقعا زحمت کشيدند و اگر هزينه اي هم دريافت ميکنند حق و حقوقشان است.:):):)

------------------------------------------------
ولي من اين را اينجا نوشتم که اگر گروهي يا کسي هست که ميخواهد فارسي سازي اين سيستم را بر عهده بگيريد ، ما حمايتشان ميکنيم.(قابل توجه مدير وب شهر به دليل کار پر کيفيت و رايگانشان).

---------------------------

خلاصه اينکه اين تاپيک مرجع www.zen-cart.com فارسي است موقتا.اگه دوستان لطف کنن و همکاري کنند ممنون هستيم.

alimosavi

Active Member
این سیستم برای فروشگاه خیلی خوب هست .

سلام من یادمه یک سال پیش یکم از این سیستم رو فارسی کردم . فارسی کردنش مشکل نیست ولی وقت بر هست .

ولی اینجور سیستم ها چون باید با یک فقط برای ایجاد فروشگاه هست معمولا بصورت اینجر شده با cms های دیگه بکار می ره که پیشرفت اینکار هم کم هست.

پس مشکل سر فارسی سازیش نیست بیشتر سر اینتجر کردنش هست که مشکل زیاد داره. ولی من اگر کمکی از دستم بر میاد خوشحال می شم کمک کنم

چطوري فارسي کردين؟

به من هم فارسي سازش را ميدهيد؟

++++++++++

چطوري خودم فارسيش کنم ؟

+++++++++++++++++++

من ميخوام مرجع zen cart فارسي را تشکيل بدم.آيا شما همکاري ميکنيد؟

++++++++++++++++++++++++

کساني که دوست دارند عضو تيم بشند ، خودشون را معرفي کنند.

nevisande

Active Member
میتونی رو منم حساب کنی.
البته منم مثل علی یه ذرشو فارسی کرده بودم. فکر کنم داشته باشمش.

مرسي.سيستم خوبيه.باهاش به راحتي ميشه يک پرتال براي فروش هاست راه اندازي کرد.به نظر من بهتر از پولي هاست.

جدیدترین ارسال ها

بالا