Workshop - حمید رضا آقاجانی و مهران خدایی - 3DsMax - Maya - ZBrush - Vray - MentalRay

شاید موضوع رو عوض کنیم به ایده ها رای بدید .

• مجموع رای دهندگان
    20

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
:lol:

جواد جان تو باغ نیستی ها موضوع به کل عوضش کردیم اون قدیمی ها دیگه کلا بیخیا از اون کاراکتر جدیده دیگه موضومون عوض شده !!!

مهران عالی شده اما بازم تا میتونی دیتیل بده
بیشتر ... بیشتر ...

zixermon

New Member
کسب مقام نخست مسابقه نوروزی 1392 رو به شما دوستان گلم تبریک عرض می نمایم.
به امید روزی که هر دو نباشید تا دیگران هم بتوانند کار کنند:wink:. (جسارت نباشه-شوخی بود-کارتون واقعا داره محشر می شه بچه ها - صممیمانه عرض می کنم - خسته نباشید):clap::clap::clap::clap::clap::clap:

mostafa8

Well-Known Member
یعنی شما الان کارتون خیلی درسته و لی به زودی من کارم خیلی درستر میشه تو طراحی 3d

LinkinForEver

یعنی شما الان کارتون خیلی درسته و لی به زودی من کارم خیلی درستر میشه تو طراحی 3d

خب تا شما بخوای کار درستر بشی ما شدیم کار ه کار درست تر چون یکجا که نمیشنیم :green: !!!
اگه هم دیدیم زیادی داری میبای بالا هم با یک لگد همچین میکوبیم تو صورتت تا از نرده ها بیفتی کف اسفالت بیان جمت کنن ! ( شوخی کردم ... )
:green: امیدوارم ازمون جلو بزنی موفق باشی

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
اتفاقاً طرافداراتون هستن و دارن ادامه کارتون رو میبینن. نترس هیچ جا نرفتن.
ادامه بدید، ولی فکر کنم گروه های دیگه دارن مخفی کار میکنن، یهو دیدی روزای آخر مسابقه همگی کاراشونو رو کردن :green:
همچنان موفق باشید؛ یا علی :rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
اتفاقاً طرافداراتون هستن و دارن ادامه کارتون رو میبینن. نترس هیچ جا نرفتن.
ادامه بدید، ولی فکر کنم گروه های دیگه دارن مخفی کار میکنن، یهو دیدی روزای آخر مسابقه همگی کاراشونو رو کردن :green:
همچنان موفق باشید؛ یا علی :rose:

ممنون دوست جان
الان قول میدم بعضی گروه هها جلوترن ولی رو نمیکنن ، طوری نیست هر کی یه اخلاقی داره،این کاراشون جذابیت مسابقه رو کم میکنه
مسابقه های سال های قبل رو اگه ببینیم متوجه میشیم که صمیمت و حس رقابت بیشترین بین شرکت کننده ها بوده

موفق باشی

yas_d

Member
ممنون دوست جان
الان قول میدم بعضی گروه هها جلوترن ولی رو نمیکنن ، طوری نیست هر کی یه اخلاقی داره،این کاراشون جذابیت مسابقه رو کم میکنه
مسابقه های سال های قبل رو اگه ببینیم متوجه میشیم که صمیمت و حس رقابت بیشترین بین شرکت کننده ها بوده

موفق باشی

من بقیهٔ گروه‌ها رو نمی‌دونم اما من که مخفی‌ کاری نمیکنم و پیگیر دوستانمون که شرکت کردن هم هستم
با آرزوی بهترین‌ها برای همه:rose:

LinkinForEver

سلام خب بنظرم باید حتما واسه گذاشتن این میکینگ های قدم به قدمون هم یه امتیازی بدن چون خیلی زمانبره اینکار که من چندین عکس و رندر بزارم تا همه ببینن .
خدا کنه یه امتیازی هم واسه این بدن من اینماه فقط 200 مگ دادم رو آپلود عکس !!!

LinkinForEver

امروز شانس بهم رو کرده ترافیکم 0 ـــه از الان دارم با سرعت 160 کیلو رایگان دان میکنم .:lol:
خدا بگم این شاتل رو چیکالر کنه !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا