بی بی کد Wood duck shoping center

*farshid*

کاربر VIP
سلام دوستان عزیز
یه کار جدید ... امیدوارم خوشتون بیاد
modeling:3ds max 2013+autocad 2013
rendering: vray2.3
post production: photoshop + looks builder
attachment.php

پیوست ها

• arkhe.jpg
    arkhe.jpg
    523.9 کیلوبایت · بازدیدها: 103
  • arkhe 2.jpg
    arkhe 2.jpg
    950.7 کیلوبایت · بازدیدها: 322
  • arkhe 3.jpg
    arkhe 3.jpg
    486.6 کیلوبایت · بازدیدها: 132
آخرین ویرایش:

yas_d

Member
سلام به به بالاخره شما هم بد مدت‌ها افتخار دادی کار گذاشتی استاد:rose:
خسته نباشی‌:)
مدلینگ خیلی‌ خوب شده رندرینگ هم حرف نداره:rose:
اما اصلا پست پرو جالب نشده حداقل من خوشم نیومد احساس می‌کنم ارزش کار رو آورد پایین:sad:
رنگ‌ها خیلی‌ شدتشون زیاد خیلی انتزاعی شده
پیشنهاد می‌کنم شدتشونر و کم کنی‌ و رنگ آبی رو با این شدت هیچوقت استفاده نکنی‌ توی هیچ رنگ بندی ما انقد آبی نداریم به شدت تو ذوق می‌زنه
البته نظر من هستش شما استادین خودتون

m.n1362

Member
سلام خوبی ؟خیلی خوبه حس سرمارو داره اما فکر کنم یه لامپ داخل روشن میکردی تم ابی رو یکم میشکست بهتر بود البته نظر شخصی مثل همیشه کارت درسته خسته نباشی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خیلی کار خوبی شده.تنها چیزی که به ذهنم میرسه رنگ آبی خیلی زیاد افراط شده.میتونستی داخل فضا رو یه کوچولو روشن کنی.
پرسوناژ هم خیلی میتونست خوب باشه.مثل آدم سایه ای.
یه سوال.این خط قرمز برای ماشین رو چجوری در میاری؟ من خیلی کل کل کردم توی فتوشاپ از چه ترفندی هست؟
اما بیشتر از این خوشحالم که فعالیتت رو دوباره پر رنگ میکنی.موفق باشی

mzmz1

Member
سلام . کار جذابیه
دوست دارم بدونم جنس بدنه چی هست
و اینکه اون خطوط قرمز مواج رو با چه شیوه ای به وجود آوردی

FARDA20

Member
سلام فرشید جان............عالیه...... فقط اگه اسمونت ابری بود فک کنم جالبتر میشد .....مففق باشی داداش

.:BehzAd:.

Active Member
بسیار عالی و زیبا کار حس خوبی داره :neutral: یه جا دیگه هم دیدم باز اینجا هم میگم همه چی عالی کار شده :wink: ولی یه چیزی فرشید این ساختمون آبی رو تو یه غروب رندر میرفتی،چی میشد :shock:یا یه رندر پاییزی

میدونی چی بیشتر منو خوشحال کرده اینه هست که تقریبا موتور رندر های دیگه رو کار یا کم کار میکنی و برگشتی به V-RAY :wink:

پیشنهاد برای تاپ گالری

Ali_CG

Well-Known Member
خسته نباشی . . .
کار قشنگی شده . . .
فقط تو این آسمون تقریبا صاف اگه برف نمیبارید بهتر بود . . .
اگه با Selective Color توی فتوشاپ بیشتر روش کار کنید به نظرم بهتر میشه . . .
مثلا به جای رنگ آبی اگه یه مقدار رنگ بنفش بگیره شاید بهتر شه . . .

نظر من بر خلاف همه اینکه ، رنگ آبی خیلی هم خوب شده یعنی معلومه که خیلی زحمت کشیدین واسه همچین اتمسفیری .
-
یه نظر داشتم اگه یه رنگ مخالف مثل نارنجی اضافه میشد (چی مشد ^.-) مثلا اگه درختها برگ زرد داشتن

یا علی

maxpin206

Well-Known Member
به نظر من جسارت میخواد بشه این رنگ های سرد کنار هم بیاری و به این زیبای کنار هم بشینن
فقط کاش اسمونو تیره(بدون رنگ ابی و سبز)کنی یا روشن(سفید) تر بشه یه کنتراسی هم ایجاد میشه
البت خودت استادی

*farshid*

کاربر VIP
با سلام ...
ممنون که نظر دادین
کاملا قبول دارم کامنت ها رو
در مورد تم رنگی آبی ... به نظرم کاملا سلیقه ای هست .تو این کار بر عکس کارای قبلی سعی کردم یه مقدار تو بعضی چیزا زیاده روی کنم... رنگ اشباع آبی هم یکی از این موارد بوده
در مورد مترال ... متریال جداره یه سری مدول با مقطع ناودانی هستند با جنس پلی کربنات ... محصول کمپانی رگال ترکیه .
در مورد light trails ... قبلا این افکت رو با vray light mtl ایجاد میکردم ... تو این کار یک عکس با screen layer blend اضافه شده . همین (تو پیوست میذارم عکس مورد نظر رو)

پیوست ها

• profilit_7.jpg
    profilit_7.jpg
    74.5 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • 2787_Fjordland_light_trail_1_954x4921.jpg
    2787_Fjordland_light_trail_1_954x4921.jpg
    53.8 کیلوبایت · بازدیدها: 52
واقعا خسته نباشی استاد خیلی عالی شده
همه استادا نظر دادن گفتیم این بنده حقیر که شاگردتونه هم نظری بده
به نظر من آسمانت اگر ابر داشت و اون ابر ها به تیره و سیاه میزدن مثل تصاویر hdr که یه جاهایی ابرا تیره ان خیلی زیبا تر میشد

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ایول خیلی کار خوبی شده فرشید خسته نباشی
عالیه فضاش و همینطور نما ها
موفق باشی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.ممنون.با vray light چطوری در میاوردی؟ موشن بلور میدادی؟

m.n1362

Member
vray light material - برای diffuse مپ قرمز رو بده - برای opacity مپ سفید رو . بعد اساین کن به یک پلان
مشاهده پیوست 93533مشاهده پیوست 93534
من فکر کنم با فتوشاپ بهتر در میاد با براش قرمزرو بکشی تو یه لایه جدید زرد با سفیدم بدی بعد موشن بلور کنی البته بی ادبی کردیم رو جوابت جواب دادیم فرشید خان.

.:BehzAd:.

Active Member
سلام.ممنون.با vray light چطوری در میاوردی؟ موشن بلور میدادی؟

عارف جان یعنی این تکنیک رو بلد نیستی!در حدی نیستم و استاد زیاد داریم اینجا ولی من پیش قدم میشم و یه آموزش درست میکنم میزارم تو سایت که همه یاد بگیرن.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
دوستان من دخالتی نیم کنم اما به نظرم بهترین و ساده ترین راه برای اینکار استفاده از AfterFX ـــه چون در اون حالت میتونید انیمیت هم بکنید .
خیلی هم سادست .

*farshid*

کاربر VIP
من فکر کنم با فتوشاپ بهتر در میاد با براش قرمزرو بکشی تو یه لایه جدید زرد با سفیدم بدی بعد موشن بلور کنی البته بی ادبی کردیم رو جوابت جواب دادیم فرشید خان.
بنده خودم هم با فوتوشاپ این افکت رو ایجاد میکنم ... سوال عارف جان در مورد ایجاد این افکت تو خود محیط مکس بود

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا