Win or MC

sh_sepehr

Member
سلام
من میخواستم یه سیستم مکاینتاش بخرم فقط میخواستم قبل از اینکه بخرم ببینم برنامه های ویندوز روش نصب میشه ؟!!! درایوهای ویندوز رو شناسایی میکنه یا نه ...! یا میشه اصلاً در کنارش ویندوز هم نصب کرد ...؟

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام به شما دوست عزیز:rose:
شما میخوای فقط سیستم عاملش رو بخری یا خود کامپیوتر مک؟؟؟
در جواب سوالاتت هم باید بگم بله ... برنامه های ویندوز روش نصب میشن ولی ورژن مک شو باید بگیری و محض اطلاعت برنامه های مشهور مخصوصا Adobe ها اول ورژن مک شون میاد. در کنارش هم میتونید ویندوز نصب کنید.
اگه فقط میخوای سیستم عاملش رو بگیری چیزی در حدود ویندوز 7 بهت میده. اون قدرت اصل کاریش رو خود مک هست. ولی اگه میخوای باهاش کارکنیو یاد بگیری خیلی هم خوبه. ولی برای دو سیستم عامل رو یه Pc یه سری مراحل داره که اگه زیاد حرفهای نیستی اذیت میشی بگرد دنبال آموزش نصب Leopard روی PC سایت های خوبی گیرت میاد:wink:
موفق باشی.:rose:

sh_sepehr

Member
خیلی ممنون از توضیحاتتون ...!من لپتابش رو میخوام بگیرم ! ولی میشه یه توضیح کاملتر بدیدی...؟ کلاً چندتا ورژن داره ؟ویندوز با کدومشون بیشتر همآهنگی داره ...؟ سایت خود اپل که یه توضیحاتی داده ...!
http://www.apple.com/getamac/faq/
اصلا؟ً سیستم عاملش جداگانه تو ایران پیدا میشه که رو پی سی یه تست بزنم ببینم چه جوری میشه اصلاً باهاش کار کرد یا نه ....! ممنوم میشم ...!

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
به نظر من لپ تاپش رو نگیر عزیز...
چون لپ تاپش خیلی گرون درمیاد.. با همون پول یا یکم بیشتر میتونی یه iMac بگیری زندگی کنی...
ببین لپ تاپ داره که بهش میگن همون Notebook
یه نوع کامپیوتر داره که بهش میگن iMac که اگه بدونی همه محتویات کیس تو مانیتور هست و خود مانیتور اسپیکر و دوربین و بلوتوث و میکروفون و ... هم داره:paint:
یه نوع دیگه هم هست که بهش میگن Mac Pro که برای استفاده تو سرور ها و سیستم های خیلی سنگین استفاده میشه.
راجع به اینکه کدومش بهته خوب 100% ورژن آخرش یعنی Snow Leopard از همش بهتر و سریع ترو قوی تره امکانات فارسی خیلی بیشتری از جمله تقویم جلالی هم بهش اضافه شده.که البته شما وقتی بخری این خودش روش نصب هست و اگه نباشه خود جایی که میخری برات نصب میکنه...
راجع به سیستم عاملش هم بله... همونطور که گفتم گیر میاد ولی برای نصب و بالا اومدن و درایور و با یه ویندوز دیگه بودن و اینا بعضی وقتا مشکل پیش میاد که اگه کاربر حرفه ای نباشی اذیت میشی

Darkknight

Member
به نظر من مک هم مشکلات خودش رو داره
و چون بیشتر کاربران از ویندوز استفاده می کنند قطعا پشتیبانی از ویندوز سریع تر خواهد بود
اگر کارهای گرافیکی می کنید ، من مک رو پیشنهاد می کنم - ولی در غیر این صورت ویندوز بنظرم بهتر باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا