Wallpaper های مذهبی

payam21

Member
عاشورا جان اون كار 2سال پيش هست.اندازه اش را بزرگ گرفتم شايد به درد چاپ دوستان بخورد.
ضمنا اين كار شما را من به اين صورت چاپ كردم 8 متر
از لحاظ تصاوير مذهبي شديدا در مضيقه هستم براي همين از تصاوير زيباي شما استفاده كردم
التماس دعا

ضمنا اموزش راديدم ممنون.من براي كرل ميخواستم امتحان نكردم كه جواب مي دهد يا خير.ولي چليپا اصلا اين دردسرهارو نداره فقط اكسپورت همين البته تو XP زمان ايمپورت ترتيب حروف به هم مي خورد ...

سلام :
پدرام جان دستت درد نكنه ولي هيچ كدوم از كارهات باز نميشه.هم حجمشون خيلي بالاست هم آپلود سنترت مشكل داره.اگه يه جا ديگه آپ كني ممنون ميشم.

سلام دوستان ببخشید
اسم اون انجمن که گفتم راحیل هستش و کارش در مورد حجاب هست
از چاپ کتاب گرفته تا سایت و ....
ممنون میشم یه آرم توپپپپپپپپپپپپپپپپ برام جور کنید
یا علی

payam21

Member
من لينكهارو چك كردم سالمه/شما بند انگشتي اش را هم نمي بينيد؟
دوباره دومي را اپ كردم اولي حجمش خيلي بالاست فقط adsl

t148878_pedram.jpg
[/URL]
البته اين كارهاي قديم و فاقد ارزش كاري هست.من يه ايده دارم كه دوستان اگه خواستند كار كنند خودم هم در اولين فرصت انجام ميدم
يه عكس اسب واقعي را ايتم هاي گرافيكي تبديل به اسب كربلا كنيم يعني تير و خون گرافيكي و افكت و...
اگه كسي هم يه استيل خوب اسب را وقت كرد برداريش كنه به من بگه

دوست من آپلود سنتري كه انتخاب كردي مشكل داره.يه جا ديگه آپ كن مثل همون سايتي كه عاشورا جان آپ ميكنه.چون فقط مشكل من نيست.راستي هر چيزي رو توي اين تاپيك نذارين لطفا.از اسم تاپيك معلومه كه واسه چي هستش.نمونه كار كه نخواسته عزيز دل.يه چيزي بزار كه حداقل 1 ساعت روش كار كرده باشي.ممنون

آخرین ویرایش:
besmeallah.png

سلام علیکم

عکس هایی که منسوب به ائمه معصومین (علیهم السلام) چاپ و منتشر می شود نصب آنها
در حسینه ها و هیئات عزاداری چگونه است ؟

حضرت آیت الله بهجت : خالی از اشکال نیست (1)
حضرت آیت الله مکارم شیرازی : این عکس ها اصالت ندارد ولی چون منتسب به آن حضرات است نباید
مورد بی احترامی قرار گیرد (2)
حضرت آیت الله فاضل لنکرانی : مانعی ندارد هر چند انتساب آنها به معصومین (علیهم السلام ) اعتبار ندارد(3)
عکسهایی که در مورد امامان (علیهم السلام) می کشند چه حکمی دارد ؟

آیت الله نوری همدانی : این عکس ها و نقاشی ها درست نیست و اصلی ندارد (4)

شهید آیت الله مطهری : اسلام هیچ نوع شعار تصویری ندارد تصویر هایی که منسوب به شخص مقدس رسول
اکرم یا امیر المومنین یا ائمه اطهار است و در بازار تحت عنوان شمایل پیغمبر اکرم و شمایل امیرالمومنین میفروشند
هیچ کدام اساس ندارد و اسلام هم از اول تمایلی به این امر نداشته بلکه با آن مخالف بوده است اسلام چون راجع
به توحید غیور است و غیرت توحیدی زیادی دارد اول با مجسمه سازی و مجسمه تراشی بالاخص برای اولیای دین
سخت مبارزه کرده است و در آن زمان هم مخصوصا در زمان ائمه که تمدن اسلامی خیلی توسعه پیدا کرده بود افرادی
بودند که اگر می خواستند تصویر بکشند با قلم می کشیدند ولی در عین حال چنین چیزی نبوده است (5)

حضرت آیت الله امینی : چند سالی است در ایام محرم تصویرهایی از حضرت ابوالفضل علیه السلام می بینیم حضرت
ابوالفضل را در این عکس های مثلا قشنگ خلاصه کرده اند می گویند آقا . . . به قربان عکس و شکلت بروم! ابوالفضل
این است ؟ ابوالفضلی که می رود به شریعه در حالی که تشنه است آب بر می دارد اما توجه میشود خانواده برادرش
آب نخورده اند آن را بر زمین می ریزد ابوالفضلی که راه بازگشت برایش فراهم است از طرف ابن زیاد به او امان نامه
می آید اما قبول نمی کند ابوالفضل این است می گویند شکل و شمایلش چه قشنگ است ! مگر شما چشم هایش
را دیده اید؟ آیا این انحراف نیست ؟ (6)

1-2-3 کتاب مسایل جدید جلد 4 صفحه 105 - 106
4 - کتاب هزار و یک شب
5 - پانزده گفتار صفحه 207
6 - در دیدار با اعضای ستاد احیای فرهنگ عاشورا

آخرین ویرایش:
سلام
آقای عاشورا دستتون درد نکنه
چه بابت عکسها و چه بابت فتواها واقعا متشکر
راستی اون 14 معصوم رو آماده نکردید
ممنون
یا علی

خوب اين هم كار 2007 من

image.php
[/URL][/IMG]

نمي خواستم اين را بگم ولي دلم تاب نياورد.هزارو خورده اي سال از واقعه كربلا ميگذره،ولي متاسفانه هنوز ديد ما (90درصد)در همان زمان ثابت مانده.مثال عاقلي است كه با انگشت به ماه اشاره ميكند و ديوانه كه به جاي ديدن ماه به نوك انگشت او نگاه مي كند.
هنوز كه هنوزه هدف اولمون گريه دراوردن است يا خيلي هنر كنيم يه جفت بال مي چسبونيم يه نور هم بالاي سر.چرا؟؟؟چه هدفي از اين طرح ها داريم؟خون و تير و كله بريده و...!!!هدف امام حسين (ع) اين بود؟؟چرا طرح هامون نبايد در زمان شناور باشه يا حداقل يه فكري پشتش باشه؟
من خودم در هر گوشه اين طرح يه داستان براي روايت داشتم(حداقل به اندازه عقل و هنر خودم)چخوف ميگه اگه تفنگي در صحنه تئاتر آويزون است اگر تا پايان نمايش شليك نشه،يه ابزار اظافي در اون نمايشه(اصلا منظورم در مورد كار هاي اينجا نيست كليت جامعه طراحان ،كه وظيفه سنگينتري دارند،كساني كه كارشون فرا سرزميني است)

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
فوق العاده فقط چرا این قدر کار در این زمینه انجام دادین ؟

AMiR

Active Member
عادل جان سوالت نا مفهومه!‌
خوب هر كس از يه طريقي ارادتش رو مي رسونه اين دوستان هم از اين راه ،
‌ همون طور كه قبلا گفتم واقعا كارشون ستودنيه

سلام
:d آقای عاشورا متاسفانه من ایده ندارم
ولی ایده های شما هم بد نیست
ممنون
یا علی

YTERROR

Active Member
آقا اتگه بیشتر از عسهای پرچم ایران بزاری با همین سبک کاری خیلی ممنون می شم

Mds

Active Member
از همگی ممنون . کارهای خیلی جالبی بودن
فقط این رو هم بگم قسمت اول فایل کلک پاک شده اگر میشه درستش کنید

gartal25xx

Well-Known Member
من دارم فونت خط معلی را طراحیمی کنم و بسیاری ازحروف و اتصالاتحروف را بصورت وکتور طراحی کرده ام و حالا حر جمله ای را می توانم بصورت وکتور با خط معلی در کورل درست کنم. برای تکمیل فونت نیاز به اطلاعاتی درباره کدپیج فارسی و لیگاتورها دارم. لطفا کمک کنید.

PANII

Member
من از این چیز های که گفتی چیزی سرم نمی شه یک پیشنهاد با نرم افزار font creator می تونی کارت را تکمیل کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا