Wallpaper های مذهبی

x-behrooz

Member
مي خواستم ببينم السلام عليك يا ثارالله رو داريد براي ما اينجا بزاري استفاده كنيم ممنون مي شم از شما هنرمند عزيز

سلام
آقای عاشورا ممنون که کاراتون رو آبدیت کردید
راستی اون کار 14 معصوم آمده نشد
راستی مبارک باشه دو تا از کاراتون توی سی دی عکسی به اسم حرم بود
ممنون
یا علی

besmeallah.png

سلام علیکم
متاسفانه فایل مربوط به این پست پاک شده

آخرین ویرایش:
سلام
دستتون درد نکنه
کاراتون حرف نداره فقط به نظر من یه مقدار خف شدن اون هم باید به خاطر رنگ سبزش باشه
پس من منتظر کارهای بعدی محرمتون و 14 معصوم هستم
ممنون
یا علی

nimafire

find / -name Support > u
سلام.محرم نزدیکه.
کسی تصویر نداره؟
ممنون میشم اگه کسی بزاره

دوست عزیز دستتون درد نکنه کار زیبایی بود
راستی دوستان هیچ کدوم طرح این کتیبه های محرم رو ندارید
ممنون
یا علی

PANII

Member
زیبا مثل همیشه
لینک دانلود خراب بود میشه درست کنید (عمه بابایم ...)

سلام
ممنون از کارهای زیباتون
آقای عاشورا ببخشید اگر امکان داره یک بار دیگه آموزش کامل انتقال متون از نرم افزار کلک را به فتوشاپ بگید
ممنون
یا علی

سلام دوستان
كارهاي قشنگي هست.ولي فكر كنم يواش يواش تو چرخه تكرار قرار ميگيرد.پس دوستان ديگري كه خودشون توان كار كردن را ندارند مي تونند ايده هاي خود را بيان كنند تا دچار تكرار مكررات نشيم.
ضمنا من با كلك مشكلي دارم كه نمي دونم چگونه براي دراو خروجي بگيرم/به صورت عكس خروجي ميده كه به درد من نمي خورد بر خلاف چليپا،لطفا كمك كنيد

آخرین ویرایش:

wahid2003vj

Active Member
سلام

آقا واقعا خسته نباشید

میخواستم ببینم یه خورده از این آیتم ها دارید به ما بدید مثل (کاسه ،عَلَم) و از این جور چیزها

عاشورا جان اون كار 2سال پيش هست.اندازه اش را بزرگ گرفتم شايد به درد چاپ دوستان بخورد.
ضمنا اين كار شما را من به اين صورت چاپ كردم 8 متر
از لحاظ تصاوير مذهبي شديدا در مضيقه هستم براي همين از تصاوير زيباي شما استفاده كردم
التماس دعا

ضمنا اموزش راديدم ممنون.من براي كرل ميخواستم امتحان نكردم كه جواب مي دهد يا خير.ولي چليپا اصلا اين دردسرهارو نداره فقط اكسپورت همين البته تو XP زمان ايمپورت ترتيب حروف به هم مي خورد ...

آخرین ویرایش:
سلام ممنون از کارهای زیباتون
اساتید عزیز ببخشید یه سوال داشتم میخواستم ببینم میتونید برای یه انجمن که در مورد حجاب هستش یه آرم طراحی کنید
ممنون

PANII

Member
پوستری با عنوان علمدار نیامد
فقط خیلی عجله ای شد یک طرح دیگه تو ذهنم بود نشد :shock:

راستی پدرام جان من نتونستم ببینم کارتون را باز نمیشه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا