Vpn با وایرلس

Shouli

Active Member
سلام :

من از وایرلس استفاده میکنم, یه VPN هم گرفتم ولی وقتی باهاش فایل دانلود میکنم بعد از چند دقیقه قطع میشه ! لطفآ راهنمایی کنید . :)

قربون همه

leili1

Active Member
به نظر من بهتر یا یه وی پی ان دیگه هم تست کنی ...! چون امکان داره اشتراکت اشکال داشته باشه . امتحانش ضرری نداری معمولا برای Vpn فرقی نمیکنه که اشتراک اینترنت از چه نوعی باشه .

Shouli

Active Member
دوست عزيز در مورد مشكلت بيشتر توضيح بده؟

سلام :
وقتی VPN رو اجرا میکنم یه چند دقیقه مثلآ 10 دقیقه باهاش کار میکنم قطع میشه ! کل اینترنت قطع میشه ... ولی وقتی کانکشن VPN رو بعد از قطع شدن میبندم دوباره اینترنت راه میفته ..

به نظر من بهتر یا یه وی پی ان دیگه هم تست کنی ...! چون امکان داره اشتراکت اشکال داشته باشه . امتحانش ضرری نداری معمولا برای Vpn فرقی نمیکنه که اشتراک اینترنت از چه نوعی باشه .

سلام :
راستش من با VPN های دیگه هم تست کردم بازم همینجور بود ! نمیدونم اشکال از کجاست ...

mehdinasiri

پارس لند گروپ
احتمال میدم کانکشن Vpn شما اگر به مدت خاصی اطلاعات رد و بدل نکنه دی سی میشه. شاید در تعریف سرور Vpn اینگونه مطرح شده باشه باید سوال کنید ازشون

Shouli

Active Member
احتمال میدم کانکشن Vpn شما اگر به مدت خاصی اطلاعات رد و بدل نکنه دی سی میشه. شاید در تعریف سرور Vpn اینگونه مطرح شده باشه باید سوال کنید ازشون

آقا مهدی
من قبلا با VPN های دیگه تست کردم بازم همینجوری میشد ... هنوز هم نمیدونم مشکل کجاست .

جدیدترین ارسال ها

بالا