VMvare را اگر ميخواهيد بالينوكس به اينتر نت وصل شيد دانلود كنيد

mohammadahmadi

New Member
سلام به دوستان لينوكس كار
ببينم كسي دوست داره نرم افزار قدرتمند Vmvare رو معرفي كنم
شروع

مقدمه :Vmvare يك نرم افزار بسيار قدرتمند براي استفاده دو سيستم عامل به صورت همزمان است . يعني درحالي كه ويندوز در حال كار كردن است شما ميتوانيد لينوكس را ران كرده و شروع به استفاده دقيق از آن نماييد .
لينك دانلودش http://download3.vmware.com/software/wkst/VMware-workstation-4.5.2-8848.exe اين و سريال اون هم براي ويندوز
Z9RAM-9YLAR-U00FC-4Y9ZL است
مزاياي استفاده :
چون در لينوكس بعضي مودمها و سخت افزار جانبي كار نميكنند در اين نرم افزار فقط كافيه يه لينك ساده مانند نصب يك سخت افزار جديد به برنامه Vmvare بديد تا مودم به خوبي كاركنه .
در ضمن براي اينكه خيالتون راحت كنم و فكر نكنيد كه سيستم عامل به صورت مجازي كار ميكنه يعني در اصل هنگام استفاده از مودم مودم ويندوز كه كار ميكنه بايد بهتون بگم كه وقتي برنامه رو ران كرديد مودم و هر سخت افزار ديگه كه به برنامه لينك كرده باشيد تو ويندوز ديسيبل خواهد شد .
براي راه اندازي برنامه بايد روي يكي از درايواتون يك هارد مجازي براي سيستم عامل جديد تعريف كنيد بعد پاور برنامه رو روشن كنيد سپس ديسك بوت داخل درايو گذاشته خودش شروع به پارتيشن بندي روي هارد مجازي و نصب برنامه ميكنه
اگه اطلاعات بيشتري خواستيد ميتونيد از اين آدرس و خود من بگيريد . http://www.vmware.com/support/ws45/doc/

masterboy

Member
دستت درد نکنه
ولی ورژن لینوکس این برنامه هست ؟
یا یه همچین چیزی برا لینوکس
؟

siavash-tanha

Well-Known Member
منم استفاده ميكنم ازش

خيلي چيزه خوبيه (نرم افزار خوبيه)

مخلصم

ابوذر

irix

New Member
بله نسخه‌ی لینوکسی این برنامه هست. از خود سایت vmware.com می‌تونید دانلودش کنید. البته فراموش نکنید که این برنامه تجاری هست!

hoom

Active Member
سلام

من دقيقا چند روزه كه همين مشكل رو دارم تا اينكه اين تاپيك رو ديدم. من ميخواستم يه سرور اينترنت خونگي راه بياندازم. براي همين VMWare رو نصب كردم كه بتونم همزمان پارامترهاي ويندوز و لينوكس رو با هم عوض كنم و نيازي نباشه كه هي كامپيوتر رو ريست كنم. ولي با راه‌اندازي اون مشكل دارم. اونم اينه كه من از Suse 9.1 بعنوان لينوكس استفاده كرده‌ام كه يه بوت لودر مسخره داره ولي نميتونم خاموشش كنم چون بعدش به سه تا ديسكت بوت احتياج داره. درضمن VMWare بعد از بالا اومدن پيغام ميده كه به يه ديسك يا سي دي بوت احتياج داره و نميشه از روي هارد اون رو بوت كرد. كسي ميتونه كمكي بكنه و يه لينوكس معرفي كنه كه برروي هارد نصب بشه و با يه ديسكت يا سي دي بوت بشه. البته چون ميخوام بعدش Apache و چيزاي ديگه نصب كنم نميتونم از Knoppix استفاده كنم كه فقط روي سي دي كار ميكنه. خيلي ممنون.

ارادتمند

bahram3d

Member
salam man ro pc ham suse ham windows ham redhat daram ro hamashonam vmware vasle va ta behal be ye hamchi moshkeli bar nakhordam
age ye kam bishtar tozih bedi shayad betonam komaket konam

hoom

Active Member
سلام

نه درست شد. به يه بدبختي پاكش كردم. يه مشكل ديگه اين بود كه يكي از پارتيشن ها رو برداشته بود كه كلي اطلاعات روش داشتم و طبيعتا همه پريده بودن كه با كلي برنامه مختلف كلانجار رفتن همشون برگشتن. مشكل من دراينجا اين بود كه من يه بار لينوكس رو همينطوري نصب كرده بودم و ميخواستم با VMWare بالا بيارمش ولي الان از طريق خود VNWare نصبش كردم و همه چيز كار ميكنه و الان من براي خودم يه سرور خونگي اينترنت دارم البته سرعتش مثل ISP نيست ولي خوب بد هم نيست. بهرحال خيلي ممنون. راستي كسي ميدونه امنيت يه همچين سيستمي چقدره؟

براي دريافت نسخه تحت لينوكس اين برنامه اینجا كليك كنيد .
و يا مي توانيد بر روي این فايل راست كليك كرده و گزينه ي Save Target As ... را براي دريافت كليك كنيد .

نسخه ي اول فشرده شده ميباشد > با حجم > 41.91 مگابايت
نسخه ي دوم بدون فشردگي و فايل اصلي مي باشد > با حجم > 41.99 مگابايت

البته ناگفته نماند كه من با بدبختي لينك اين برنامه رو گير آوردم ( چند تا ثبت نام كردم ! :wink: )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Latest Released Version: 4.5.2 | 06/11/04 | Build 8848
Download VMware Workstation 4.5 - for Linux Systems
Download as Compressed Tar Archive : Compressed Tar Archive
(md5sum:cd52130a4ad753ac9d017cc031038a3c)
Download as RPM : RPM Version
(md5sum:b911a5cff81589b55062f9c7c73490c3)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
** موفق باشيد **

oxygenws

Active Member
پدر و مادر سیستم رو یکی می کنه!!!
آنچنان resource می خوره (حق هم داره) که هم از این یکی می مونی و هم از اون یکی!!

موفق باشید، امید

آها ...
البته واسه من مشكلي پيش نيومد !
556969414416fe9f341ec0.png

جدیدترین ارسال ها

بالا