untitle

deevart

Member
سلام دوستان خوبم بعد چند سال اومیدم مجید آنلاین خونه ی اولمون گفتم یه سری کار جدید بزارم دوستان ببینن چه بسا حال کردن .

اینجا کارامو میزارم .
www.fb.com/deevfan

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    331.8 کیلوبایت · بازدیدها: 201
  • 2.jpg
    2.jpg
    452 کیلوبایت · بازدیدها: 168
  • 3.jpg
    3.jpg
    286.5 کیلوبایت · بازدیدها: 391
  • taab.jpg
    taab.jpg
    125.5 کیلوبایت · بازدیدها: 131
آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خیلی عالی هستند کاره بسیار ترکیب رنگ زیبایی دارند ، با چی اینهارو کشیدید ؟

nima_dsnr

کاربر VIP
قبلنا نقاشی میکشیدی یا چش نداشت یا یه چش داشت یا جای چشش سوراخ شده بود
البته الان هم یکی از تو چشش پرتو داره میاد بیرون
حالا من موندوم توی یکی از کارا چرا همه چی آیینه ای شده؟
همش خوشکله
موفق باشی

msoltan2371

Member
نه علی رغم نظر دوستان باب میلم نبود شایدم تکنیکش زیاد بود اما فقط استفاده از تکنیک هم مهم نیست..
موفق باشید..

deevart

Member
خوب راهنماییمون کن رفیق من از دیرباز کارامو به این نیت اینجا میزاشتم که نظرخواهی بشه چهار تا نمونه بده ببینیم یا نمیدونم صراحتا بگو کجای کار میلنگه میرلنگشو عوض کنیم ..

msoltan2371

Member
:)
شما که از همین اول کاری میگید چهار تا نمونه بده ببینیم احساس رینگ بوکس به آدم دست میده تا نظر خواهی.. :)
نگاه کنید طرح باید آدمو به یه مقصودی برسونه برای مثال اون خانومی که از چشمش نور بیرون زده من هیچ منظوری ازش دریافت نکردم یا حتی طرح های دیگرتونم بمراتب این مشکل رو داره..
و از میون طرح ها بالاخص اون خانومی که نور از چشمش داره میزه بیرون بیشتر به آدم اضطراب و استرس و وحشت دست میده تا آرامش.. طرح های ایران متمدن هم از دیر باز به آدم آرامش میداده تا ترس..
امیدوارم ناراحت نشید اما بنظرم هرفردی هم که این طرح رو (البته از نظر طرح نه از نظر تکنیک چون انصافا تکنیک زیادی توش هست) بپسنده یه مشکلی تو روحش بوجود اومده..
امیدوارم رو بی ادبی نذارید..
لحظه هاتون با خدا..

meysamn2o

Active Member
تو عکس اولی و سومی اون گونیه ، چیه :shock: (حالا همون :green:) تکراریه . ولی در کل چه بسا زیبا بود :wink:
دوست گلمونم که میگه طرحتو هرکی بپسنده مشکل روحی داره ، خب باید گفت شما که جای طراح نبودی ، شاید منظورشون چیزی بوده که اصلا به ذهن من نوعی نرسه .
دلیل نمیشه چون ارتباطی باهاش برقرار نمیکنیم به هرکس که خوشش بیاد از این کار بگیم مریض روحی
یا علی

Mehran coyote

Well-Known Member
کارای خیلیی زیبایی شدن خسته نباشید.

من موندم چرا این گالری 2d اینقد بی روحه
از کار تشکر نمیشه و بازدیدها خیلی کمه

اخه حیف نیست؟!!

اگر علیرضا مناسب دیدن بد نیست بره تاپ گالری

deevart

Member
مرسی دوستان لطف دارید اینارو همین جور اینروزا دارم کار میکنم چون محتوا نداره به این دلیله که دارم واسه انیمیشن سرو هم میکنم ان شات هارو همین جوری زدم و الا بالق بر 40 50 تا فریم مرتبت به هم با یه موضوع شخصیه
شما که از همین اول کاری میگید چهار تا نمونه بده ببینیم احساس رینگ بوکس به آدم دست میده تا نظر خواهی.. :)
نه بخدا لفظ بیانم اینه بپرس دیو آدرس بهت میدن
من مخلصتم

پیوست ها

• taab.jpg
    taab.jpg
    125.5 کیلوبایت · بازدیدها: 13

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
Mehran coyote عزیز:
در مورد تشکر و بازدید خوب این اجباری نیست دیگه لطف دوستانو میطلبه !
در مورد تاپ هم من به مدیران بالا ارجاع دادم انشاالله به زودی میره
دسترسی تاپ گالری محدود متاسفانه

جدیدترین ارسال ها

بالا