بی بی کد TV Room

Mehran coyote

Well-Known Member
و اما سیستم برای سالار و مهران و کسای که میخواستن بدونند

MinBord:RAMPAGE IV EXTERAM
CPU:core i7 3970x
VGA:Geforce GTX 680
RAM:32 GB corsir paltiniom
SSD:256GB
HHD:6TB
CASE:GREEN X9
POWER:1200 W

سیستم کاملا فوق حرفه ای یعنی اصا حرفی باقی نزاشتی :neutral:
کاملا با قطعات اشنایی دارم حتی تست هاشون رو هم قبلا دیدم
این پردازنده و گرافیک محشرا
الان دیگه خوراکه رندر هست هم با cpu هم با vga
یه اورکلاک تا 4.6 بکنی فوق العاده میشه
رفیقت فک کنم مولتی پروسسور بسته !!؟؟یا زئون :د
ان شالله که خیرشو ببینی

آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
سلام به به اقا بهزاد خوبی؟اقا دست پر اومدی باریکلا.خیلی حرفه ایی و خیلی جوندار رندر گرفتی افرین.معلومه که واقعا کار کردی و یک تکنیک خاصی توش هست که ما بلد نیستیم :) تکنیکت خوبه اما یکی دوتا فوت کوزهگری توشه.

.:BehzAd:.

Active Member
@ محمد

سلام محمد جان خوبی آقا؟

مرسی و ممنون

یه سری چیزا توش هست که تو دراز مدت دسته آدم میاد،هر کسی واسه خودش تکنیک های داره که کارش رو از بقیه جدا میکنه

ایشالله کارای جدیدتری هم میزارم با چیزای خاص، این چیزای خاص رو بعدا میگم چی هست

@امیر

مرسی :rose:

sallarmelli

Active Member
یادمه قدیما تا کار یک نفر می رفت تاپ گالری یعنی فرشید می گفت کارت رو می فرستادم تاپ گالری کلی کاربر سرآزیر می شد توی تایپک و همه تبریک می گفتن انشالله دوباره هم همون طوره بشه

آقا تبریک تاپ گالری رو داریم خدمتتون

موفق باشید

.:BehzAd:.

Active Member
@امیر مرسی ،ایشا الله کارای خیلی بهتری هم میزارم فعلا کمی درگیر کارای دیگه هستم @ رضا سلام رضا جان اینجا هم مگه تاپ گالری رفته؟ الان میرم نگاه میکنم چون مستقیما اومدم اینجا هنوز صفحه اول رو ندیدم آره یادش بخیر، قبلا تبریک گفتی مرسی برای تبریک دوباره شما همیشه به ما محبت داری @ سالار آره واقعا یه زمانی همه فعال بودن، ولی خوب اگه همه برگردن و کار بزارند یه تیم حرفه ای داریم تو سایت مرسی دوستان خیلی خیلی به بنده لطف داشتن این کار رو من خودم تو سطح متوسط قرار میدم ایشاالله با سیستم جدیدم کاری بهتری بزارم البته یه سری کار دارم باید اونا رو تموم کنم و سرم کمی خلوت بشه. مثل آخرای فیلم ها که اسم کارگردان رو مینویسند: تشکر از مدیران انجمن برای تاپ گالری و ساپورت

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا