Thread watched دانلود ترجمه فارسی مستندات کدایگنایتر 4 (آموزش)

arsse

Member
درود دوستان.
مشغول ترجمه راهنمای کدایگنایتر 4 بوسیله مترجم گوگل هستم. گوگل ترجمه و من ویرایش میکنم.
دفعه قبل 5 فصل اول برای دانلود گذاشته بودم. امروز فصل ششم افزوده شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:
راهنمای استفاده از کدایگنایتر 4

...

arsse

Member

نکته مهم:​

در موبایل و تبلت اندرویدی اپلیکیشن های مرورگر وب نظیر فایرفاکس دسترسی مستقیم به فایل را تحت file:/// را محدود یا مسدود کرده اند. در نتیجه شما برای خواندن این کتاب الکترونیک که مبتنی بر است HTML/CSS/JS مشکل خواهید داشت.

• راه حل اول این است که یک وب سرور روی اندروید بسازید و فایل را در داکیومنت روت آن قرار دهید.

برای اینکار از اپلیکیشن رایگان AWebServer ساخت Sylkat استفاده کنید و با فایرفاکس یا کروم تماشا کنید

• راه حل دوم این است که یک مرورگر وب مناسب تهیه کنید.

برای اینکار از اپلیکیشن رایگان Offline Browser ساخت NikoDroid70 استفاده کنید. البته این نرم افزار بعضی صفحات این کتاب را ناخوانا و خراب نمایش میدهد.

arsse

Member
ترجمه تمام شد!
کلیه فصول کتاب ترجمه شد!

نکته مهم:

در موبایل و تبلت اندرویدی اپلیکیشن های مرورگر وب نظیر فایرفاکس دسترسی مستقیم به فایل را تحت file:/// را محدود یا مسدود کرده اند. در نتیجه شما برای خواندن این کتاب الکترونیک که مبتنی بر است HTML/CSS/JS مشکل خواهید داشت.

• راه حل اول این است که یک وب سرور روی اندروید بسازید و فایل را در داکیومنت روت آن قرار دهید.
برای اینکار از اپلیکیشن رایگان AWebServer ساخت Sylkat استفاده کنید و با فایرفاکس یا کروم تماشا کنید

• راه حل دوم این است که یک مرورگر وب مناسب تهیه کنید.
برای اینکار از اپلیکیشن رایگان Offline Browser ساخت NikoDroid70 استفاده کنید. البته این نرم افزار بعضی صفحات این کتاب را ناخوانا و خراب نمایش میدهد.

جدیدترین ارسال ها

بالا