table در وسط صفحه؟؟

toranj_1455

Member
سلام
ميخواستم بپرسم چه جوري ميشه يه table رو تو فرانت پيج در وسط صفحه قرار داد ( هم از چپ و راست هم از بالا و پايين) به طوري كه با تغيير اندازه پنجره در وسط صفحه ثابت بمونه؟؟
ممنون :wink:

Negin_ET

Member
سلام:
شما بايد از منوي Table گزينه Insert و از زير شاخه اون گزينه Table رو انتخاب كنيد بعد يه پنجره براتون باز ميشه كه براي قرار دادن Table , از گزينه اي به اسم Alignment استفاده كنيد و Alignment اون رو رويCenter قرار بديد . در اين صورتtable شما در وسط صفحه(از هر سمتي) قرار ميگيره . وقتي شما متنتون رو توش بنويسيد و Save كنيد و اون پنجره IE رو در هر اندازه اي قرار بديد تغييري در اندازه Table ايجاد نميشه.

موفق باشيد

toranj_1455

Member
اين را ميدونم ولي سوال من چيز ديگه اي بود.....من ميخوام table همون طوري كه از طرفين center شده از بالا و پايين هم سنتر بشه!! ميخوام ببينم براي اين كار چيكار بايد بكنم :roll:

Negin_ET

Member
ببخشيد... اشتباه از من بود :oops:
الان چك ميكنم جواب درست و ميدم...بازم معذرت :oops:

موفق باشيد

Negin_ET

Member
دوباره نگاه كردم ولي گزينه خاصي براي اينكار به چشمم نخورد !
فكر كنم شما بايد از همون دستور<br> براي ايجاد فاصله بالا و پايين استفاده كني.
شايدم دارم اشتباه ميكنم ..در هر صورت اميدوارم اگه كسي راهي ديگه سراغ داره زودتر بگه كه مشكل برطرف بشه

saman_sweden

Active Member
toranj_1455 گفت:
سلام
ميخواستم بپرسم چه جوري ميشه يه table رو تو فرانت پيج در وسط صفحه قرار داد ( هم از چپ و راست هم از بالا و پايين) به طوري كه با تغيير اندازه پنجره در وسط صفحه ثابت بمونه؟؟
ممنون :wink:
براي اينكار شما از فرمول DIV استفاده مي كنيدو align="center را حتما بايد بنويسيد
مانند مثال زير
کد:
<div align="center">
<table ....>
</table></div>

Negin_ET

Member
سلام:
اين سايتي رو كه گفتيد ديدم... تا جايي كه من متوجه شدم تو اين سايت اول يه Table رسم كرده كه فقط 3تا Columns داره و اون رو در مركز صفحه قرار داده ( كه خود اين Table هم تو يه Table بزرگتر قرار گرفته!) بعد براي هر كدوم از اون Columnها يك Table جداگانه به تعداد عكسها رسم كرده...مثلا براي Column وسطي كه يه عكس بزرگ توش قرار گرفته يك table
6تايي رسم كرده و اون عكس رو در Tableچهارم از بالا قرار داده!
در واقع همه توضيحات تو اين جمله خلاصه ميشه كه اين صفحه از روش Table در Table استفاده كرده...
حالا اگه اين توضيح كامل نبود بگيد بيشتر توضيح ميدم.

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا