Super PHP-Nuke 7.4 فارسي IranianITC آماده دريافت...

spsgorgan گفت:
آي تي سي جان من نصب كردم . بد نبود ! من هم همين مشكل كه كاربر وارد نميشه رو دارم . شايد بايد حتما رو هاست واقعي باشه ؟ والا نميدونم . در ضمن چرا ماژول سكشن رو نذاشتي .
دوست عزيز اين نسخه از اون لحاظ مشكل نداره... موژل سكشن به علت امنيت پايين حذف شده

spsgorgan

Active Member
پس عزيزم وارد نشدن به محيط كاربري به چه دليل هست ؟ يعني من نميتونم وارد محيط مدير بصورت يه كاربر معمولي بشم

izone

Active Member
آقا دستتون درد نكنه. عجب نوكي درست كرديد. خسته نباشيد. مشكلات من كه تا اينجا داشتم كلا رفع شد.

من بعنوان كاربر معمولي نميتونستم وارد شوم. ولي رفتم توي phpmyadmin و داتا بيس را با يكي ديگه كه داشتم مقايسه كردم ديدم كه در اون يكي كه كار ميكنه اولين يوزد آنونيميوس (مهمان) هست و دومين خودم كه بنام ادمين هست ولي روي نوك شما يوزر مهمان وجود نداشت. من هم يك يوزر مهمان روي داتا بيس درست كردم و يوزر خودم را به شماره دو منتقل كردم و همه چيز خوب كار ميكنه.
بخش تالار هم همانگونه كه گفتيد انجام دادم و ميتونم فارسي بنويسم.

از كار شما و كمك شما بسيار سپاسگزارم.

راستي اين برنامه گالري را از كجا ميتونم فعال كنم؟ پيداش نكردم.

لطفا اين پس از دانلود كردن Super PHP-Nuke 7.4 اين فايل را نيز دانلود كنيد و جايگذين فايل هاي قبلي Super PHP-Nuke 7.4 بكنيد..
http://www.iranianitc.com/nuke/Service-pack-3.rar
مشكلاتي كه با كپي كردن اين فايل (Service-pack-3.rar) بر روي فايل هاي قبلي,حل خواهد شد مربوط است به :
1) نشان ندادن كد امنيتي
2) وارد نشدن كاربر به محيط كاربري
3) مشكل در قسمت مطالب برنامه ريزي شده
4) عدم دسترسي مدير به كنترول پنل ماژول گالري عكس
5) مشكل در تاريخ شمسي مربوط به ماژول هاي : دريافت فايل و لينكستان و مقالات
6) مشكل در قسمت آرشيو مطالب

spsgorgan

Active Member
ممنونم كه متوجه مشكل شديد . چون واقعا حيف هست كه بخاطر يه چيز كوچيك برنامه رو استفاده نكنيم .

ممنونم از زحماتتون

Dark Man

Member
سلام!
اقا من كلا با نيوك 7.4 مشكل دارم!از اونجا كه من از نيوك 7.3 استفاده ميكنم از ماژول Sections استفاده ميكنم ولي اين ماژول در نيوك 7.4 حذف شده است حالا من موندم وقتي نيوكم رو UPgarde كردم با اين اطلاعات توي اين ماژول چيكار كنم؟

Dark Man گفت:
سلام!
اقا من كلا با نيوك 7.4 مشكل دارم!از اونجا كه من از نيوك 7.3 استفاده ميكنم از ماژول Sections استفاده ميكنم ولي اين ماژول در نيوك 7.4 حذف شده است حالا من موندم وقتي نيوكم رو UPgarde كردم با اين اطلاعات توي اين ماژول چيكار كنم؟
با سلام به همه دوستان... از اينكه ما را مورد لطف خود قرار داديد از شما متشكريم..اين كار ما قابلي نداشت..
در ضمن دوست عزيز اين ماژول به علت مشكل امنيتي حذف شده... ولي خوب اگر ميخواين خودتون ماژول را نصب كنيد..

دوباره باز تاكيد ميكنم ...لطفا اين پس از دانلود كردن Super PHP-Nuke 7.4 اين فايل را نيز دانلود كنيد و جايگذين فايل هاي قبلي Super PHP-Nuke 7.4 بكنيد..
http://www.iranianitc.com/nuke/Service-pack-3.rar
مشكلاتي كه با كپي كردن اين فايل (Service-pack-3.rar) بر روي فايل هاي قبلي,حل خواهد شد مربوط است به :
1) نشان ندادن كد امنيتي
2) وارد نشدن كاربر به محيط كاربري
3) مشكل در قسمت مطالب برنامه ريزي شده
4) عدم دسترسي مدير به كنترول پنل ماژول گالري عكس
5) مشكل در تاريخ شمسي مربوط به ماژول هاي : دريافت فايل و لينكستان و مقالات
6) مشكل در قسمت آرشيو مطالب

nasser110 گفت:
سلام
راستي چرا قسمت ارسال پيغام شخصي فارسي نيست ؟
مرسي
چرا فارسي هست... شما اول در قسمت مديريت وارد Forum بشين و در قسمت پيكربندي زبان فارسي را انتخاب كنيد... سپس وارد مشخصات آي دي خود بشويد و زبان را به فارسي تغير بديد..

spsgorgan

Active Member
آقا يه سوال . من سايتم با 7.4 مشهد تيم هست . با مال شما خيلي حال كردم . حالا ما اگه از ديتابيس يه پشتيبان بگيريم و بعدش با همون مشخصات تو phpmyadmin به خورد 7.4 شما بديم مشكلي پيش مياد يا نه ؟

منتظرم

spsgorgan گفت:
آقا يه سوال . من سايتم با 7.4 مشهد تيم هست . با مال شما خيلي حال كردم . حالا ما اگه از ديتابيس يه پشتيبان بگيريم و بعدش با همون مشخصات تو phpmyadmin به خورد 7.4 شما بديم مشكلي پيش مياد يا نه ؟

منتظرم
بله شما به مشكل برخورد خواهيد كرد... چون امكاناتي در SQL ما نصب است كه در ساير SQL نيست. در ضمن همه دوستان ازService Pack 3 استفاده بكنند

karevan

Member
با سلام
توي ناك شما موقع اضافه كردن مطالب اين پيام رو ميده.

The html tags you attempted to use are not allowed

[ Go Back ]
لطفا بگين چيكار كنم.
باتشكر.

karevan گفت:
با سلام
توي ناك شما موقع اضافه كردن مطالب اين پيام رو ميده.

The html tags you attempted to use are not allowed

[ Go Back ]
لطفا بگين چيكار كنم.
باتشكر.
خوب اين نشانه اين است كه شما مطلب را از وب ويا Word و ... كپي كرديد... شما يك بار مطلب كپي شده را در NotePad بچسبانيد و دوباره كپي كنيد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا