spry menu bar - rollover image

شادی 2049

New Member
سلام دوستان
من توی دریم ویور از spry menu bar استفاده میکنم اما نمیتوانم جهت آنرا از راست به چپ کنم آیا راهش را میدانید
dir=rtl هم دادم اما افاقه نکرد !

در rollover image هم هر کاری میکنم فقط عکس اول را نشان میده ممنونم اگر راهنمایی کنید.

farhad110

Member
من توی دریم ویور از spry menu bar استفاده میکنم اما نمیتوانم جهت آنرا از راست به چپ کنم آیا راهش را میدانید
dir=rtl هم دادم اما افاقه نکرد !
با سلام خدمت همه اساتید عزیز
من هم مشکل مشابه دارم. لطفا اگر از Wednesday 03 December 2008, 15:50 (زمان ایجاد تاپیک!) تا حالا راه حلی پیدا شده راهنمایی کنید. منوها رو وقتی سمت راست صفحه قرار میدم، زیر منوها هم به سمت راست باز می شوند!

mohsen_karghah

New Member
با تشکر از راهنمایی خوب دوستان.
مدتها بود سعی داشتم از این منو ها در یک بلوک برای سیستم مدیریت محتوایی مانند نیوک استفاده کنم.
حالا با دیدن راهنمایی دوستان جهت راست چین کردن منو تلاش کردم تا این کد ها را در یک تم جدید من درآوردی قرار دهم.
مثلا در پنل سمت راست نیوک قبل از اینکه بلوکی پدیدار شود یک جدول با یک سلول ایجاد کردم و منو را در آن قرار دادم . اما متاسفانه صفحه بهم می ریزد و پهنای منو به پهنای کل صفحه می رسد.
نمی دانم چه کنم
اگر می شود دوستان راهنمایی کنند که چطور از این منو در سیستم نیوک استفاده کنم

mohsen_karghah

New Member
با تشکر مجدد
لینک فوق را قبلا مشاهده کرده بودم . مشکل در این است که می خواهم از این منو در بلوک نیوک استفاده کنم و در این حالت می بینم صفحه بهم می ریزد.

جدیدترین ارسال ها

بالا