shiring

eddie2006up

New Member
Sharing Help

سلام سال نو تون مبارك
من يه مشكلي در sharing دارم واينست كه وقتيcomputername \\را ميزنم وميخواد وارد قسمت sharing شود از من usernam و password ميخواد ومنم administrator و password ميزنم هيچ اتفاقي نمي افتد و وارد نمي شود در بعضي مواقع اين مشكل دو طرفه ميباشد چه جور ميشه اين pass and user را غير فعال كرد دربعضي مواقع از من pass ميخواد ولي use آن Guest است در صورتي كه من admin هستم
لطفا راهنمايي بفرماييد

آخرین ویرایش:

stalker

Member
با سلام
فکر کنم باید بیشتر توضیح بدید اینکه شما از دومین استفاده می کنید یا ورک گروپ و اینها
ولی در کل وقتی که یک قسمت شیرینگ تو شبکه راه می اندازید کاربرهای شبکه بدون پسور وارد میشن ولی یک سری حساب های pc مثل ادمینی که روی اون کامپیوتر خاص تعریف شده یا یوزرهایی که فقط مال اون کامپیوترن مثل gust احتیاج دارن که با یه پسورد شبکه وارد بشن
من فکر میکنم شما پسورد اون کامپیوتر رو وارد می کنید در حالی که باید پسورد ادمین شبکه رو و یا یکی از کاربرهای شبکه رو وارد کنید
در پناه حق باشید

احتمالا یوزر شما برای دسترسی به اون منبع خاص limit تعریف شده!!!!!!!
یعنی یوزری که شما سعی دارید با اون به منبع مورد نظر دسترسی داشته باشید برای اون منبع خاص limit هست و شما اجازه دسترسی محدود (فقط با اجازه مدیر) برای اون منبع رو دارید
برای حل مشکل شما باید بدونید که چه کسی شما رو برای این منبع limit یا deny معرفی کرده!!!!! تا بتونید با پسورد مناسب و یا تغییر تنظیمات از طریق مرجع محدود کننده به منبع مورد نظر دسترسی داشته باشید.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا