share

vahid1352

Active Member
با سلام خدمت اساتید گرامی
ما دو تا کامپیوتر داریم که در یکی از اونها یک پوشه share شده از کامپیوتر دوم وقتی ip اونو run می کنیم پس از دادن user name و password میتونیم اون فایل share شده رو ببینیم
حال سوال من اینجاست چطوری میتونیم تو mmb این کارو بکنیم که رمز و نام کاربری رو نخواد یعنی خود mmb رمز ونام کاربری را از یک فایل بخونه یا در خود mmb وارد کنیم
ممنون از راهنمایی تون

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام خدمت اساتید گرامی
ما دو تا کامپیوتر داریم که در یکی از اونها یک پوشه share شده از کامپیوتر دوم وقتی ip اونو run می کنیم پس از دادن user name و password میتونیم اون فایل share شده رو ببینیم
حال سوال من اینجاست چطوری میتونیم تو mmb این کارو بکنیم که رمز و نام کاربری رو نخواد یعنی خود mmb رمز ونام کاربری را از یک فایل بخونه یا در خود mmb وارد کنیم
ممنون از راهنمایی تون

فکر کنم باید قبل از اینکه سراغ اون مسیر بروید یک همچین دستوری رو (به کمک RUN) اجرا کنید :
کد:
NET USE \\192.168.0.200\myfolder 1234 /USER:ali /PERSISTENT:yes
همچین دستوری که NET.EXE اجرا می کنه نام کاربری ali و رمز عبور 1234 رو برای دسترسی به myfolder ارائه می کنه و چون PERSISTENT رو yes قرار می دهیم
اگه مشخصات صحیح باشه و دسترسی برقرار بشه، برای دسترسی های بعدی این رمز عبور یادش می مونه و دیگه پیغامی نمایش داده نمیشه.

vahid1352

Active Member
فکر کنم باید قبل از اینکه سراغ اون مسیر بروید یک همچین دستوری رو (به کمک RUN) اجرا کنید :
کد:
NET USE \\192.168.0.200\myfolder 1234 /USER:ali /PERSISTENT:yes
همچین دستوری که NET.EXE اجرا می کنه نام کاربری ali و رمز عبور 1234 رو برای دسترسی به myfolder ارائه می کنه و چون PERSISTENT رو yes قرار می دهیم
اگه مشخصات صحیح باشه و دسترسی برقرار بشه، برای دسترسی های بعدی این رمز عبور یادش می مونه و دیگه پیغامی نمایش داده نمیشه.

استاد ممنونم
حالا این دستور رو چطوری تو mmb وارد کنم که موقع اجرا اتوماتیک اونو انجام بده
با تشکر

the_king

مدیرکل انجمن
استاد ممنونم
حالا این دستور رو چطوری تو mmb وارد کنم که موقع اجرا اتوماتیک اونو انجام بده
با تشکر

لابد با کدی مثل این :
کد:
Run("NET.EXE","HIDE,WAIT USE \\192.168.0.200\myfolder 1234 /USER:ali /PERSISTENT:yes")

در رخدادی مثل Load شدن یک Page

جدیدترین ارسال ها

بالا