shadow swim

سلام به همگی خسته نباشین،
از اونجایی که کم کم موعد مصاحبه من با دانشگاه جهت کارشناسی ارشد نزدیک می شه دارم تمام سعیمو واسه افزایش نمونه کارهای معماریم می کنم.
اینو با مکس ساختم و رندر و نورش تلفیقی از مکس و vray هستش.
مدلینگ هم یه چیزی حدود 4-5 ساعت نیمه وقت طول کشید رندر هم 3:46 ساعت طول کشید.
امیدوارم خوشتون بیاد

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    121.3 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • 1-wire.jpg
    1-wire.jpg
    54.4 کیلوبایت · بازدیدها: 19

hellboy3d

Member
سلام
لایتینگ و رندر خوبه.....
اما شما که از مدل اماده استفاده کردی پس چیو 5-4ساعت وقت گزاشتی

مدلینگ هم یه چیزی حدود 4-5 ساعت نیمه وقت طول کشید رندر هم 3:46 ساعت طول کشید.
بله حق با شماست ولی منظورم فقط مدل سازی نبود منظورم آماده سازی کل صحنه جهت رندر نهایی اعم از تهیه پلان معماری انتخاب مبلمان مناسب پیاده سازی پلان ساخت فرش، دادن تکسچر تعبیه نورها و پس از 4 مرحله رندر آزمایشی رندر نهایی، نمی دونم شما سوپر سه بعدی ساز هستین یا نه ولی من با تمام سعی و تلاشم تو همین زمان بتونم از یه صحنه رندز نهایی بگیرم.
با تشکر

Divine Love

Well-Known Member
نورپردازیش خوبه اما زاویه دوربین اصلا جالب نیست. اصلا مشخص نیست چه چیزی رو دوربین هدف گرفته.

Hamed-gh

Member
نمونه کارات رو افزایش بده ولی نه به این قیمت که کاراتو خراب کنی. با توجه به آماده بودن مدلها وقت زیادی هم صرف کردی ولی ایرادات زیادی داره.
اولا طبق گفته دوستمون دوربین خیلی بد قرار داده شده. دوما نوری که شما داری شدتش در حد نور ظهره که خورشید تقریبا وسط آسمونه وسایه های شما باید کوتاه وتیز باشه. اگر هم صبح یا عصر منظورتونه که رنگ و شدت نور درست نیست. تکسچرت خوبه ولی زیادی تخته. میتونی چرمها رو با یه بامپ جوندار تر کنی. در کل همینو روش کار کنی چیز خوبی میشه. رندرت هم مشکلی نداره فقط حتما دوربینت رو تنظیم کن.

hellboy3d

Member
سلام
اصلان شما نمایی ندارین که پلان داشته باشه
تو کله رندر که شما گرفتین یه مبل با یه درختچه
بدم شما این سایه رو مدل همه که کرده باشین زمان نمی بره
به هر حال موفق باشین

سلام
اصلان شما نمایی ندارین که پلان داشته باشه
تو کله رندر که شما گرفتین یه مبل با یه درختچه
بدم شما این سایه رو مدل همه که کرده باشین زمان نمی بره
به هر حال موفق باشین
سلام
می دونین معماری چیه؟!
اصلا با معماری داخلی آشنا هستین؟!
با هارمونی رنگ ها چی؟
ببینم می دونین اجرا پلان یعنی چی؟
یا بزارین این شکلی سوالمو مطرح کنم؛ تا حالا جز سه بعدی سازی چند تا پروژه سعی کردین خودتون خونه ای طراحی کنین و دکور و رنگ بندی هارو پیاده کنین؟!
عزیز پروژه معماری فقط یک دید نیست که بشه ازش رندر گرفت یک پروژست و من اگه یک ویو رو واسه رندر انتخاب کردم دلیل نمیشه اونر دوربین چیزی نباشه!
بازم در کل از اینکه با قرار دادن نمونه کارهام در سایت مجید آنلاین باعث ناراحتی عده ای شدم بشخصه عذر می خوام...
موفق باشین

hellboy3d

Member
سلام
دوست عزیز
این رو فقط شما میدونید که اونور دوربین چیه من که نمیدونم من فقط یه دوتا ابجکت اماده می بینم!!!!!
از اینکه تند حرف زدم معضرت می خوام اما من فقط چیزی رو گفتم که قابل دیدن بو دتو صحنه شما
و بدم از کجا می دونید که من کارمعماری نکردم من هم اینتریو دیزاین کار کردم و هم اکستر یور
من برای بیمه دانا کار انجام میدم ساختمون های قدیمی رو با متریال ها و دیزاین های جدید انجام میدم
اینو برای این گفتم که بدونید هر کی تو مجید انلاین واسه خودش یه چیزی هست (من که از همه کوچیکترم)
در ضمن انتقاد من فقط در جهت پیشرفت شما بود اگه می دونستم بهتون بر می خوره
هیچ وقت انتقاد نمی کردم
فقط می گفتم ایول خوبه!!!
به هر حال دادشی ما چاکرتیم من از شما معضرت می خوام
موفق باشی

سلام
می دونین چیه؟ در اینکه اکثرا سه بعدی کارهای قوی هستین شکی نیست ولی بعضی وقتی توضیحات ناقص ارائه دهنده ویا بعضا هم سطحی نگری بازدید کننده باعث بعضی اختلافات میشه!
بحرحال من مبنا رو بر این می گیرم که توضیحات اولیه من ناقص ویا حتی اشتباه بوده.
نمی دونم چند نفر از شماها به عنوان مبحث دقت کردین. عنوان تاپیک القاگر شنا، خزش و جریان سایه هستش. حالا من بازم مبنا رو بر این می گیرم که من انگلیسیم ضعیفه و اون چیزی که مد نظر بود نتونستم بیان کنم که حتمن هم همینطوره.
اگه به رندر هم توجه کرده باشین که مطمئنم کردین دوربین دو چیز عمده رو نشون میده:
1) سایه نرده های پنجره و ستون اصلی روی زمین و مبل.
2) سایه گلدون روی دیوار در حالیکه خودش توی یک محیط سایه ای قرار گرفته و فقط تحت تاثیر نور قفسه است.
منم نمی خواستم جز اینا چیزی رو نمایش بدم.
بعضی وقتی ساده ترین چیز ها در عین سادگی بقدری دلنشین می شن که با پیچیده ترین حالت ها نمیشه اونو ایجاد کرد.
این کار یه کار حسی بود نه می خواستم نور ظهر و نشون بدم (هر چند که کره زمین یه سطح صاف نیست که خورشید بهنگام بالاترین شدت درخشندگیش عمود و یا نزدیک به قائم باشه) نه می خواستم مدلی بسازم که بیایین و واسش کف بزنین و تبریک بگین. فقط می خواستم حسی که خودم داشتم و به شما منتقل کنم ولی مثل اینکه موفق نبودم.
بازم از اینکه یه کار ساده این همه به حاشیه کشیده شد معذرت میخوام.

hellboy3d

Member
سلام
من نمی دونم شما چرا بحث کردن می گین حاشیه
ایا این بحث باعث نشد که هم من بفهمم شما منظورتون چی بوده هم دیگران به هر حال
شما توضیحاتی رو که الان دارین میدین باید اول کار بدین چون اصولا به این جور کار فقط به چشم تکنیک نگاه میشه نه مفهوم
بعدم این کار واقعا من تحت تاثیر قرار داده بوده چون شما کل کار رو سایه ها متمرکز شده بوده
اما 4-5مدلینگ قبول کنید نا مفهوم که چی مدل شده
موفق باشین

amin2001

Active Member
خیلی کار جالبیه
آدم رو وادر به فکر کردن میکنه
من دیروز دیدم کارتو . اول متوجه نشدم .گزاشتم روش کر کنم بعدش نظر بدم
باید بگم با کمی فک کردن به 70% حرف هایی که زدی رسیدم

خیلی عالیه
موفق باشی دوسته من

بازم خدا رو شکر یه کوچولو باعث شد شما هم مثل من به فکر برین.
بله حق با شماست من قبول دارم تو مدلینگ سریع نیستم ولی چون اکثرا وقتی کار می کنم زیاد متوجه زمان نمی شم تا حالا واسم مشکلی پیش نیاورده بود.
بحرحال خوشحالم که اینهمه نسبت به کارا ریز بین هستین.

amin2001

Active Member
پسر زمان مدلینگ که مهم نیست
کیفیت کار مهمه
نگران این حرف ها هم نباش . زمان رو هم اصلا لازم نیست ذکر کنی . این که زمان کارتو کردی از مرامت بوده :wink:

مرسی عزیز از اینکه آدمای حرفه ای مثل شما اینشکلی از کار خوششون اومده خیلی خوشحالم دنبال یه پروژه جدیدم ولی هنوز درگیر تصمیم گیری ام! احتمالا یه کار معماری مدرن با power nurbs انجام بدم فعلا دارم روخود برنامه وقت می زارم!

جدیدترین ارسال ها

بالا