security alerts غیر فعاله

corel

Active Member
سلام
آقا این آیکون فایروال ما قرمزه و ضربدر داره. در حالی که فایر وال فعاله. چه جوریاس؟ کسی نمی دونه؟!

اینم عکسش:

پیوست ها

• scurity_alerts.JPG
    scurity_alerts.JPG
    2.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
بعضی‌ از موقع ها شما از برنامه ای برای ضد ویروس یا فایروال استفاده می‌کنید که توسط ویندوز و Security Center قابل تشخیص نیست ... این پیغام فقط به شما این خطر را به شما میگه که ممکن هستش ضد ویروس یا فایروال روی سیستم شما نباشه یا اگر هستش سیستم نمیتونه نوع و نسخه آنرا تشخیص بده ، اگر باز هم مشکل داشتی‌ میتونی‌ از داخل Control Panelو بخش Security Center این پیغام را غیر فعال کنی‌ ...

Parham

Well-Known Member
اگر از ضد ویروس یا فایروال خود مطمئن هستید میتونید غیر فعال کنید ...

corel

Active Member
آنتی ویروسم که McAfee هستش و فکر می کنم خوب کار می کنه.

اما چه جوری می تونم از فایر وال خودم مطمئن بشم؟

چیز خاصی نصب نکردم. همون فایر وال ویندوزه دیگه. SP2 هم روش نصبه.

Parham

Well-Known Member
خوب به نظر من از McAfeeاستفاده نکن چون هم برای به روز ساختن مشکل داره هم خیلی‌ سرعت سیستم را میگیره ، در مورد برنامه های ضد ویروس از NOD32 یا Kaspersky استفاده کن که به نظر شخصی‌ من خوب هستش در مورد فایروال هم برنامه های مختلفی‌ هستش که نظر من در کنار Kaspersky میتونی‌ از برنامه Anti Hacker که برای همین شرکت هستش استفاده کنی‌ ... درست هستش که یک سیستم امن یک سیستم خاموش هستش ! اما زمانی‌ که شما میخواهی‌ امنیت را برای خودت ایجاد کنی‌ بهتر هستش از ضد ویروس و فایروال و در صورت لزوم ضد Spyware هم استفاده کنی‌ ...

corel

Active Member
par_ham گفت:
خوب به نظر من از McAfeeاستفاده نکن چون هم برای به روز ساختن مشکل داره هم خیلی‌ سرعت سیستم را میگیره ، در مورد برنامه های ضد ویروس از NOD32 یا Kaspersky استفاده کن که به نظر شخصی‌ من خوب هستش در مورد فایروال هم برنامه های مختلفی‌ هستش که نظر من در کنار Kaspersky میتونی‌ از برنامه Anti Hacker که برای همین شرکت هستش استفاده کنی‌ ... درست هستش که یک سیستم امن یک سیستم خاموش هستش ! اما زمانی‌ که شما میخواهی‌ امنیت را برای خودت ایجاد کنی‌ بهتر هستش از ضد ویروس و فایروال و در صورت لزوم ضد Spyware هم استفاده کنی‌ ...

یه XoftSpy دارم ای حال میده!!!!!!!

قبلنا یه چیزی هم داشتم به نام HackerSmaker ولی به نظر من چیز مسخره ای بود.

دم به دم allow و block.

کمم نمی آورد که.

Parham

Well-Known Member
من اون چیزی که نظرم میرسید که برای سیستم خوب باشه بهت پیشنهاد کردم راستی‌ به نظرم ZoneAlarm هم امتحان بکن ... سیستم فایروال خوبی‌ داره

جدیدترین ارسال ها

بالا