secretivehost كمكم كنيد داره آبروم ميره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezanix

New Member
من نمي دونم اين كارا يني چي secretivehost.com داره آبروي منو ميبره :cry:
ببينيد
http://say-rap.com
اينم عكس كه پيوست كردم
در ضمن سايت من دارم به سرور جديد منتقل ميشه به ايشون هم گفته بودم اكانت رو ترمينيت كنيد اما ساسپند كردن اما DNS ها رو هم تغيير دادم اما هنوز درست نشده و همون قبلي بالا مياد يكي كمكم كنه
اميد وارم secretivehost.com جوابي براي اين كارش داشته باشه.:razz:
اميد وارم روزي يه هاستينگ خوب تو ايران پيدا بشه

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    109.1 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

rezanix

New Member
بگيد من چه كار كنم از secretivehost.com هم بخاين بياد اينجا جواب پس بده

belderchin

Member
دوست من اولا" كه حرص نخور :razz: خونسرد باش
دوما" اگه ميخواي بچه ها بتونن كمكت كنن دقيقا" و از اون اول تعريف كن ببينيم مشكل چي بوده ؟
سوما" با مسئولان اين شركتا بايد خيلي خونسرد و محترمانه خواست دليل كاراشونو توضيح بدن تا بتوني بفهمي كه چرا اين كارو كردن بعد ميتوني راه حلي براي اين مشكل پيدا كني؟ با خشانت كه نميشه پسر خوب ! :wink:
چهارما" از مسئولان اين شركت محترم تقاضا دارم بيان هر چه سريعتر خودشونو معرفي كنن و توضيح بدن كا اين كارا يعني چه؟
rezanix عزيز من يه سري به سايتشون ميزنم اگه كاري از دستم براومد برات انجام ميدن .......... توكلت فقط به اون بالاسريت باشه عزيز
ياعلي

saman_brain

New Member
داره آبروم میره از همین جا هم به مدیر سرور میگم که اکونتمو پاک کنه این یوزر اصلیمه : saman_brain

vatanmusic

Well-Known Member
الان سايت شما روي ساسپند هست ولي اين يه ساسپند تبليغاتي هست خيلي جالبه تا حالا نديده بودم

mamoolhacker

Active Member
تبليغات گوگل گذاشته تو پيج ساسپندش واقعا كه ....
ببينم الان تو سرورت رو عوض كردي باز همين برات باز ميشه ؟

MJ Rayaneh

Well-Known Member
احتمالا این صفحه توی کش Isp مونده.
در ضمن به اونا بگو هاستت رو از دامینت جدا کنن تا دامینت هاست جدیدت رو نمایش بده.

saman_brain

New Member
دست همتون درد نکنه فعلا اون طرف پیج ساپوند رو پاک کرده و هاستمو ترمینت کرده الان من دارم میرم رو سرور جدید:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا