قالب Samand

SinaTR

Well-Known Member
خب سمند معمولی هم 3 4 روز پيش تموم شد يه رندر گرفتم نظر شما رو دربارش بدونم

واير هم تو پست 39 WIP گذاشتم

کار هم همونطور که گفتم با مکس 13 - وی ری - فوتوشاپ بوده
(جلوش تغييری نسبت به LX نداشته و فقط جلو پنجره LX ورداشته شده، وايرای سمند LX تو رو تاپيک Samand - Fire car می تونيد مشاهده کنيد)

پیوست ها

• 15.jpg
    15.jpg
    147.3 کیلوبایت · بازدیدها: 148

m120

Active Member
سلام
دوست خوب چرا کاراتو واسه دانلود نمیزاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:paint:

Dante

Member
خیلی کار خوبی شده بهش نمی خوره رندر باشه, فقط اینکه از یه نمای پشت عکس گذاشتید یا من بقیه عکسهارو نمی بینم؟

SinaTR

Well-Known Member
خیلی کار خوبی شده بهش نمی خوره رندر باشه, فقط اینکه از یه نمای پشت عکس گذاشتید یا من بقیه عکسهارو نمی بینم؟

مرسی، نه فقط از همين نما گذاشتم، هفته پيش از lx آتش نشانی از 2 زاويه رندر گذاشتم، تو wip هم 2 تا رندر اونم از 2 زاويه از lx قديمی گذاشتم، چون جلوی سمند معمولی با lx فرقش فقط تو جلو پنجرشه ديگه رندر از جلو نگرفتم...

Mehroo

Member
خیلی خوب شده
رفلکس چراغ تو سپر کمی غیر عادیه
برای اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب برای حفظ رفلکس متریال بدنه یه کپی از متریالت بگیر و با رفلکس کمتر به سپر نسبت بده_اگر مش های بدنه و سپر رو یکپارچه کردی از همون تکنیک تغییر آی دی فیس های سپر و بدنه که برای یو وی مپ به کار میره استفاده کن
موفق باشی

SinaTR

Well-Known Member
خیلی خوب شده
رفلکس چراغ تو سپر کمی غیر عادیه
برای اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب برای حفظ رفلکس متریال بدنه یه کپی از متریالت بگیر و با رفلکس کمتر به سپر نسبت بده_اگر مش های بدنه و سپر رو یکپارچه کردی از همون تکنیک تغییر آی دی فیس های سپر و بدنه که برای یو وی مپ به کار میره استفاده کن
موفق باشی

مرسی، اين مورد رو که گفتين حتما انجام می دم:rose:

خیلی خوبه که ماشین ایرانی مدل می کنی
آقا می فروشی یا برای دانلود می شه .....

ممنون، برای دانلود نمی ذارم ولی اگه خريدار باشه چرا که نه

aroen

Well-Known Member
عالی عالی عالی آفرین :rose:خیلی طبیعی شده دقیقا مثل اصلش زشته :lol: یه کم تایر و قالپاگا مشکل داره اونم تو این مدل عالی اصلا عددی نیست
منم جدیدا ماشین باز شدم ! مدل کردن ماشینو از کجا یاد بگیرم؟؟کمک کنید

SinaTR

Well-Known Member
عالی عالی عالی آفرین :rose:خیلی طبیعی شده دقیقا مثل اصلش زشته :lol: یه کم تایر و قالپاگا مشکل داره اونم تو این مدل عالی اصلا عددی نیست
منم جدیدا ماشین باز شدم ! مدل کردن ماشینو از کجا یاد بگیرم؟؟کمک کنید

ممنون:rose:
از آموزشای مختلف تو اینترنت. علاقه - حوصله - دقت و مهمتر از همه تمرین می خواد.

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
خیلی خیلی خوب مدل کردی آفرین تمامیه زوایا و درزها عالی کار شده
البته قالپاق خرابش کرده به نظر یه ذره فلت میاد
در کل توپ شده
خدا قوت

جدیدترین ارسال ها

بالا