قالب Samand LX

SinaTR

Well-Known Member
سلام به همگی...
چند وقتی هست که سمند رو ساختم و تموم شده، تو اين مدت داشتم رو رندر کار می کردم (مخصوصا سورن که تمرکز اصليم رو اون هست)
يه سری رندر از سمند آتش نشانی و سمند معمولی تو سايت گذاشتم ولی از LX نذاشته بودم...
منتظر نظرات شما هستم...:rose:

(Ps6 - Max 12 - Vray 2.3)

پیوست ها

• 17-2.jpg
    17-2.jpg
    128.5 کیلوبایت · بازدیدها: 86
  • 23-3.jpg
    23-3.jpg
    256.7 کیلوبایت · بازدیدها: 70
با سلام و خسته نباشید . داخل ماشین صندلی جلو وعقب تفاوت رنگی زیادی داره ... اگر هم تکسچر استفاده میکنی باید به این نکات ریز دقت کنی کارت لو نره . ولی مدلینگ خیلی بدون نقص و عالیه .

SinaTR

Well-Known Member
رندری که آیینه داره قشنگه

مرسی :rose:

رندر آئینه تــــــــــــــــــــــــــــــوپ شده. پسر

دوباره مرسی! :rose:

با سلام و خسته نباشید . داخل ماشین صندلی جلو وعقب تفاوت رنگی زیادی داره ... اگر هم تکسچر استفاده میکنی باید به این نکات ریز دقت کنی کارت لو نره . ولی مدلینگ خیلی بدون نقص و عالیه .

بازم مرسی!:green::rose:
سلام و درود بر شما! من منظورتونو از قسمتی که گفتين کارم لو نره متوجه نشدم، اون تفاوت رنگی هم که می گين به خاطر شيشه عقب هست (شيشه جلو پايينه)، متريال صندلی و قسمت پايينی تو دری يکيه...

آهااا، به این میگن سمند!
تنها ایرادش بازم همون فاصله نزدیک درزاش هست! :wink:

تو هم مرسی!:green::rose:
ای بابا، بازم که از درزا ناراضی ای تو! درزا درا رو اونبار تو WIP گفتی زياد کردم بهتر شد ولی الآن واقعا نمی شه، به 3 تا ماشين تبديل شده، اون موقع يکی بود، حالا فکر کن سمند وارداتيه اين!

آخرین ویرایش:

Jim Jim

Well-Known Member
تو انعکاس تصویر در آینه، قسمتی که از بدنه منعکس شده (لبه های در، زیر شیشه) بیشتر مانند انعکاس در متریال استیل کار شده!

Jim Jim

Well-Known Member
قسمت عقب سمند خوب در نیومده
نور پردازی داخل اتاق (بالای صندلی ها) خیلی real نیست
همچنین نمای خوبی از پرسپکتیو ارائه نشده، درواقع وزن و حس دید خوبی بیان نمی کنه

اما همه اینها چیزی از ارزش کار کم نمی کنه و هر دو تصویر عالی شده

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام/کار قوی شده.مدلسازیش خیلی تمیز شده.جزئیات کار کامل هست.
تناسبات ماشین هم به نظر طبیعی و کامل میاد.
شیدرسازی خیلی موفق بودی.مخصوصا تایر و بدنه کار
استدیو نور خوبی داره به جز نور سفید روی گلگیر عقب
پست پروداکشن قوی نشده. بصری عالی شده.دقت توش نیست.مثلا معلومه گوشه هاش بریده شده
رندر آینه هم بد نشده.مدل تمیز ولی بک گراند کیفیت پائین هست که اینکه وجنتینگ زیاده روی شده
موفق باشی.

ali_max3

New Member
سلام .
کار خوبی شده و ماشین رو خوب درآوردی .
رندرم خوبه ولی می تونستی بیشتر روش کار کنی

SinaTR

Well-Known Member
سلام...
اول از همه ممنون که سر زدين و نظر دادين
ببخشيد اندفعه بدون نقل قول جواب می دم! :) چون صحبت اصليه همه يه چيزه = رندر ، حق با شماست، به زودی رندرای خيلی بهتر و خيلی طبيعی تر از سمند سورن می ذارم...

taghi abbas

Well-Known Member
سلام کارت خیلی عالی شده از رفلکس ها هم خوشم اومد فقط چند تا مشکل کوچولو داره به نظر من البته که نمیدونم از چیه.فقط محض اطلاعت بود. در کل عالیه.موفق باشی :rose:

پیوست ها

• 17-2.jpg
    17-2.jpg
    135.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14

SinaTR

Well-Known Member
سلام کارت خیلی عالی شده از رفلکس ها هم خوشم اومد فقط چند تا مشکل کوچولو داره به نظر من البته که نمیدونم از چیه.فقط محض اطلاعت بود. در کل عالیه.موفق باشی :rose:

سلام ممنون از دقتت، اون 2 تا قسمتی که نزديکه چراغه مشخص کردی اگه منظورت رفاکتيه که افتاده آره حق با شماست، اون قسمت ستون هم تو واقعی به همين شکل هست، اون خط از همون قسمت ستون شروع می شه تا زير آينه:rose:

mehdi3am

Member
سلام
کار خیلی خوبیه ، فقط یه خط روی در عقب هست که تا قسمت دستگیره هم کشیده شده
رندر خیلی خوب شده

جدیدترین ارسال ها

بالا