Run as

vahid1352

Active Member
با سلام خدمت اساتید ودوستان گرامی
در ویندوز برنامه ای نصب کردم که با یک user مشخصی اجرا میشه وقتی با یه user دیگه وارد ویندوز میشیم برای اجرای همون نرم افزار یا باید log off کنیم تا
با اون user وارد سیستم بشیم یا روی اون نرم افزار راست کلیک کرده وگزینه run as رو انتخاب کنیم وبعد نام اون user اصلی وپسورد را وارد کنیم تا اون نرم افزار
اجرا بشه حالا من می خوام بدونم آیا میشه با mmb کاری کرد که این روش اسانتر بشه یعنی نام وپسوردرو را دراون وارد کنیم وذخیره بشه واون برنامه رو بدون
طی این عملیات اجرا کنیم
ممنون از راهنمایی تون

vahid1352

Active Member
سلام . شرمنده نیم ساعت دیگه امتحان دارم دیگه نمی تونم توضیح بدم فقط اینو بگم که با VBScript کار می کنه . اول یه فایل ازش میسازه بعد اجراش می کنه .مشاهده پیوست 91250

ممنون استاد
ولی این مثال با admin هستش من عرض کردم با یک user دیگه که رمز هم داره اگه میشه راهنمایی بفرمایید

BlueMMB

Well-Known Member
سلام دوباره .

شرمنده دیگه این مورد رو بلد نیستم ولی یه چیزایی تو cmd هست اگه به help اش نگاه کنین شاید یه چیزایی دستگیرتون بشه .

از دوستای دیگه اگه کسی بلده لطفا کمک کنه .

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:)بعد از سال ها دوری سلام ...

امروز محمد رو تو برنامه نویس دیدم دلم هوای اینجارو کرد ... گفتم بیام یه سر بزنم ، یادش بخیر چه روزهایی بود ، چه کارهایی که اینجا با حامد و سامان و مهران و محمد و شادی نکردیم ... هی روزگار ...

هنوز به یاد اون اون روزها گاهی از تو فایلهای پشتیبان قدیمیم پوشه MMB رو نگاهی میندازم ، پوشه هایی مثل Silcam و Silver Burner و ... که هر کدوم یاداور کلی خاطره هستن ...

انشالله هرکجا که هستید موفق باشید ... :wink:

با سلام خدمت اساتید ودوستان گرامی
در ویندوز برنامه ای نصب کردم که با یک user مشخصی اجرا میشه وقتی با یه user دیگه وارد ویندوز میشیم برای اجرای همون نرم افزار یا باید log off کنیم تا
با اون user وارد سیستم بشیم یا روی اون نرم افزار راست کلیک کرده وگزینه run as رو انتخاب کنیم وبعد نام اون user اصلی وپسورد را وارد کنیم تا اون نرم افزار
اجرا بشه حالا من می خوام بدونم آیا میشه با mmb کاری کرد که این روش اسانتر بشه یعنی نام وپسوردرو را دراون وارد کنیم وذخیره بشه واون برنامه رو بدون
طی این عملیات اجرا کنیم
ممنون از راهنمایی تون
تا جایی که یادمه برنامه ای با نام Autoit بود که با اون میشد این روندها رو به صورت خودکار پیاده کرد ، البته اگر کمی خلاقیت داشته باشی میتونی با استفاده از ابزارهای پکیج psTools مایکروسافت این کار رو انجام بدی .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا