Reza Personal Card

[REZA]

Member
حالا به تقویم شما نمی رسه که تمامی تصاویرش از سایت بالا بود!
( خلاصه اینکه تقویم طراحی شده ی شما هم همش عکساش از همون سایت بود ، عزیز)
حداقل وقتی به آدم روحیه نمی دید ، به جای متلک پروندن هیچی نگید
بچه ها خواهشا اينجوري نگيد......
خب ايشون هم نظرشون رو درباره كار دادن....

خواهش مي كنم در اين مورد ديگه بحث نكنيد!!خواهش مي كنم...
دوست ندارم به خاطر كار من بين اعضا سوء تفاهمي پيش بياد.
خيلي ممنون.

[REZA]

Member
shafigh این فونت رو میشه بزارید اینجا استفاده کنیم ارش؟
اين يكي از فونت هاي نرم افزار مريم هستش...
براي استفاده تو فتوشاپ رو ندارم اما يادمه تو انجمن ابزارهاي فتوشاپ يكي از بچه ها فونت هاي مريم رو براي استفاده در فتوشاپ گذاشته بود....

[reza];676341 گفت:
بچه ها خواهشا اينجوري نگيد......
خب ايشون هم نظرشون رو درباره كار دادن....

خواهش مي كنم در اين مورد ديگه بحث نكنيد!!خواهش مي كنم...
دوست ندارم به خاطر كار من بين اعضا سوء تفاهمي پيش بياد.
خيلي ممنون.
چشم رفیق
هر طور صلاح هستش :)

amrdesign

Member
حالا خوب كه من حرف بدي نزدم و اينجوري باهام برخورد شد وگرنه چي ميشد خدا مي دونه... :sad: خدارو شكر كه اينجا همه هواي رفقاشونو حسابي دارن... بگذريم...

آخه من از كار ايرادي گرفتم؟ گفتم اين كار خيلي بد شده چون عكس از خود طراح نبوده؟ گفتم آقا رضا طرحش كپي برداري بوده؟
من فقط گفتم طرح اصلي اين كار از عكس آماده بوده و تايپوگرافي روش انجام شده ... همين ... حالا ديگه ذهن بعضيا به كجا رفته خدا مي دونه...بازم خدارو شكر كه ما يه تقويم كار كرديم كه تو ذهن همه موندگار شد...به هر حال اميدوارم كساني كه توي زمينه گرافيك خيلي ادعاشون ميشه سعي كنن زود قضاوت نكنن...

اين رسمش نيست... دست همه دوستان درد نكنه... موفق باشيد...

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
این بحثا خیلی خوب نیست ادامه پیدا کنه ها! خود رضا هم که خواسته بود کسی در این باره بحثی نکنه.

کلا هنر و گرافیک چیزیه که نباید کسی رو محدود کرد. یعنی اینکه بگیم تو فلان طرح عکس استفاده شده و توی اون یکی استفاده نشده کلا از بیخ و بن اشتباهه!

شما آزادی تو محدوده ی گرافیک و هنر هر کاری رو انجام بدی! قانون شکنی کنی! کلا طراحی که خودش رو محدود کنه شک نکنه که بعد از یه مدت از همه چیز خسته میشه و هنر براش کسل آور میشه. پس سعی نکنیم خودمون رو محدود کنیم که مثلا توی کار از عکس استفاده کنیم درسته یا نه؟! هر وقت احساس کردیم استفاده از عکس کمکی میکنه چرا استفاده نکنیم؟!

[SOBHAN]

Active Member
اين جور بحث ها برا حرفه اي هايي مثل شما جالب نيست بچه ها ...

اصلا چطوره بحث رو عوض كنيم و بجاي اينكه بگيم فلاني چي گفت و منظور فلاني چي بود بياييم بررسي كنيم :

اون اسكيسها چجوري درست شده تا يه چيزي بهتر از اين بحث ها گير بچه هاي فروم بياد ؟

ممنون از همه دوستان .

موفق باشيد
محمد حسين

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
[SOBHAN];677235 گفت:
اين جور بحث ها برا حرفه اي هايي مثل شما جالب نيست بچه ها ...

اصلا چطوره بحث رو عوض كنيم و بجاي اينكه بگيم فلاني چي گفت و منظور فلاني چي بود بياييم بررسي كنيم :

اون اسكيسها چجوري درست شده تا يه چيزي بهتر از اين بحث ها گير بچه هاي فروم بياد ؟

ممنون از همه دوستان .

موفق باشيد
محمد حسين

درست کردن اونا کار خاصی نداره. بیشتر ایده ای که پشتش بوده جالب بوده.

با ابزار Pen براحتی میشه اونا رو ایجاد کرد. هم تو فتوشاپ هم کورل و ...

مثلا توی فتوشاپ کافیه اون لایه ی کاغذ پاره شده رو روی لایه ی مربوط به ماژیکا و خودکار و ... قرار بدیم و یه مقداری Opacity لایه رو کم کنیم تا تصویر زیرش (همون ماژیکا و ...) معلوم بشه و بعد با ابزار Pen اون قسمتایی که قراره اسکیس بشه رو روی یه لایه ی جدید ایجاد کنیم.

کلا کار خاصی نداره و بیشتر ایده ای که طراحی پیاده کرده قوی بوده.

hajhosssein

Member
در کل کارت خیلی حرفه ای
جسارتا
دو تا انتقاد کنم
اول اینکه تو چاپ اون رنگها تار خوب در نمیاد
یعنی عبارت " طراح گرافیک تو چاپ خوب در نمیاد
بعد هم اینکه اون کلمات " بنر ... استند .... ..." مثل بقیه تایپوگرافی هات جالب نشدن
موفق باشی

[REZA]

Member
زیباااااااااااااااااااااا اااااااست
ممنون دوست من،لطف داري

ر کل کارت خیلی حرفه ای
جسارتا
دو تا انتقاد کنم
اول اینکه تو چاپ اون رنگها تار خوب در نمیاد
یعنی عبارت " طراح گرافیک تو چاپ خوب در نمیاد
بعد هم اینکه اون کلمات " بنر ... استند .... ..." مثل بقیه تایپوگرافی هات جالب نشدن
موفق باشی
ممنون دوست عزيز
در مورد نكته اول بايد بگم اگه توجه كرده باشين پسوند عكس gif هستش...يعني براي اينكه حجمش كم بشه (براي آپلود كردن)
به صورت Save for web page ذخيره شده كه قطعا كيفيت اصلي كار نيست!!!!
در مورد تايپوگرافي بنر،استند و... هم حق باشماست...خيلي روشون كار نشده....
موفق باشيد

h-akhavan

Member
سلام
واقعن زیبا شده. تبریک میگم.
فکرر کنم اگه دوتا عبارت "پست الکترونیک" و "همراه" رو نمیزاشتی بهتر بود. آخه اگه ایمیلت رو بزاری کسی با آدرس خونه محسن نامجو اشتباه نمیگرتش که! همه میفهمن این ایمیله و مال تو هم هست!
"طراح گرافیک" که واژه کاملن درستی هم هست رو اگه یه کم تابلوترش کنی چی میشه؟ ضایع میشه به نظرت؟
اون پرانتز های دور اسمت رو هم یه کم ریز کن و فاصله بده از اسم.
موفق باشی عزیییییییز:oops:

mojifree

New Member
سلام، فوق العاده کار عالی و زیبایی شده، بهتون تبریک میگم،ایده این کار منو بسیار ارزا کرد و خستگیو از تنم بیرون کرد،فقط اگه اشکال نداشته باشه یه درخواست دارم،البته قبلش اینو بگم که جسارتن نمی خوام از کار شما کپی برداری کنمااااااااا!!!! فقط من به اون عکسی که در بک کار اومده نه با اون کاری که روش انجام شده بلکه خوده عکس سالمش به شدت احتیاج دارم اگه میشه برام میل کنید یک دنیا تشکر ازتون می کنم ([email protected]):wink:

[REZA]

Member
سلام، فوق العاده کار عالی و زیبایی شده، بهتون تبریک میگم،ایده این کار منو بسیار ارزا کرد و خستگیو از تنم بیرون کرد،فقط اگه اشکال نداشته باشه یه درخواست دارم،البته قبلش اینو بگم که جسارتن نمی خوام از کار شما کپی برداری کنمااااااااا!!!! فقط من به اون عکسی که در بک کار اومده نه با اون کاری که روش انجام شده بلکه خوده عکس سالمش به شدت احتیاج دارم اگه میشه برام میل کنید یک دنیا تشکر ازتون می کنم ([email protected]):wink:

ممنون از نظرتون....
تو پست 31 همين تاپيك لينك عكس استفاده شده در بك كار رو دوستان گذاشتن :
http://www.forum.majidonline.com/showpost.php?p=675904&postcount=31
موفق باشيد

DANG3R

Member
[reza];674204 گفت:
سلام به همگي
حالتون چطوره؟!
يه مدت بود كه توي فوروم نبودم(به خاطر يه سري مشكلات عجيب غريب!!)
حالا مشكلات حل شدن و اگه خدا بخواد در خدمتتون هستم.
راستش من كه گرافيست نيستم ولي از روي علاقه اين كارت رو طراحي كردم.
خلاصه ببخشيد ديگه،من صرفا علاقه مند به گرافيك هستم وگرنه در مقابل اساتيد هيچچي نيستم:دي

ممنون ميشم نظراتون رو برام بنويسيد،حتي يك كلمه....برام قابل احترام و مهمه
خيلي ممنون و موفق باشيد/رضا

سلام
ببخشید که این تاپیک خیلی قدیمی رو بالا میارم ...
لطفا فونت این کار رو به من می دید ؟ :)

ممنون

موفق باشید

[REZA]

Member
سلام
ببخشید که این تاپیک خیلی قدیمی رو بالا میارم ...
لطفا فونت این کار رو به من می دید ؟
عليك سلام
فك نكنم تاپيك خيلي هم قديمي باشه ها :D
قبلا هم گفتم فونت استقاده شده در كار فونت Shafigh هست كه ديفيس شده....
موفق باشي

DANG3R

Member
من تو گوگل یک سرچی زدم چیزی دستگیرم نشد ... رضا جان بهم می دی !؟

جدیدترین ارسال ها

بالا