real glass

alimapar

New Member
سلام. برای بار اوله که توی این فروم مطلب می نویسم.این کار رو با 3d max 9.0 ساختم.خواهشن نظر هم بدین . :cry:

alimapar

New Member
از mental ray و HDRI استفاده کردم.سعی کردم تا جایی که میشه طبیعی به نظر برسه.

-------------------------
ویرایش شده توسط hamed-ddd
به دلیل مشکل در لینک عکسها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
كارش قشنگيه فقط رنگ نور رو ميتونستي بهتر انتخاب كني.

cs_mohsen

Member
چرا لبه لیوان نرم نیست ؟
یه خورده توی مدلسازی و نورپردازی ضعف داره
در مورد اون شکسته هم درحالت طبیعی فکر نکنم اون طور با اون تکه ها خورد بشه
دیگه زیادی گیر دادم :wink:
اساسا کار زیبایی شده
موفق باشی

alimapar

New Member
سلام و مرسی از همتون.
در مورد رنگبندیش اینکه نخواستم تغییر خاصی بدم تا حالب ساختگیش کمتر باشه.(اگه منظورت چیز دیگه بوده و من نفهمیدم لطفا توضیح بده برام.)
در مورد رنگ نور اینکه خوب سفیده . به نظر شما چجوری باشه بهتره ؟
در مورد لبه اینکه یکم ضخامتش زیاده ولی نرم و انحنا داره.
در حالت طبیعی هم مطمئنن اینجوری خورد نمیشه . ولی با خود 3d شکسته شده و یکمی از روی vertex هاش بوده .
سعی می کنم بهترش کنم اگه راهنماییم کنید. :oops:

GFX Master

در مورد نورپردازيش بايد بگم كه الان سمت راست تصوير رو نگاه كن. انعكاس منبع نور خيلي خيلي تو چيم ميزنه. سمت راست يه محوطه دايره اي شكل بيش از حد روشن شده. بعد يهو بغل دستش يه مرز روشن - تاريك بوجود اومده و بعد از اون مرز كاملا سياه شده.

اگر من جاي شما بودم اون مرز رو كمتر ميكردم و سعي ميكردم منبع نور رو هم يكمي رنگش رو روشنتر كنم يا اصلا تيك مربوط به نشون دادن منبع نور رو برميداشتم تا اينقدر تناقض تو كار پيش نياره.

موفق باشي.

alimapar

New Member
آهان ok حالا منظورتونو متوجه شدم. نورش برام مهم نبود زیاد . ولی حالا که حرفش پیش اومد حتما درستش می کنم. مرسی

alimapar

New Member
یک سری تغییرات دادم . . . ( لبه ، نور ، زاویه ، کمی هم شیشه های شکسته)

-------------------------
ویرایش شده توسط hamed-ddd
به دلیل مشکل در لینک عکسها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

GFX Master

موافقم اين دومي خيلي بهتر شد. البته بازم ميشه بيشتر با نور بازي كرد و حالتاي ديگه رو هم تست كرد.
2agpyme.gif

hamed-ddd

Well-Known Member
ببخشید من نمیتونم شیشه ببینم
اینجا فقط عکس چند تا آدم هست
عزیز یه نگاهی به پستات بنداز

aff - SEvEN

Banned
ظاهرا عسها که تو tinypic آپلود شده بود عوض شده !!!!!!!! :eek:

آخه دوست عزيز اي چه مدلش هستش ؟

شما چرا نمياين ثبت نام کنين در فاروم ما ؟ مي الان اينجارو به اندازه خونمون با ارزش و دوست داشتني مي بينم :lol:

بله لينکه عکس ها تغيير کرده ... جالب هست ... مي البته يه سري اسکريپت هم مي بينم که به نظرم يه چيزي اين وسط ... ! :-?

دوسته گله ناشناسم ... عکساي قبليرو مي ديدمشون و ذخيرشون کردم رو سيستمم ... جالب بودن ولي او عکسا جايگزين شدن با عکساي خانوادگي يه جورايي انگاري !!

لطفا بياين و ثبته نام کنين و با يه هويته کامل فعاليت کنين و بدونين همهء ماها خوشحال مي شيم از حضورتون در مجيد آنلاين .

مي خودم روزاي اول حس غربت داشتم ولي به مرور هم به قوانين عادت کردم و هم به اخلاق و سکناتي که بايد داشته باشم در فاروم خوبه مجيد انلاين ...

بعدشم ، لطفا پستهاتون رو ويرايش کنين و عکس هارو مجددا بذارين ...

گلم ، عکساتونم اينجا لطفا آپلود کنيد هميشه که مطمئن هستش :

HTML:
http://m1.freeshare.us/

ويرايش مي شه :

حتما ثبته نام کنيد ، مي منتظر مي مونم . :lol:

خب ديگه ، موفق باشيد .
172fs750332.gif

شادي

آخرین ویرایش:

pythoN

Active Member
مرسی که ریجستر کردی .
اقا من نفهمیدم . هی نیگاه کردم دیدم اینا که 3d نیست . بعد متوجه شدم یه اشکالی رخ داده :-?

aff - seven عزیز . من Alimapar هستم به خدا شرمنده ام !!!! همش تقصیر این tiny pic از خدا بی خبره ! من هر کاری که کردم همونطوری که دوست خوبم Paython کم و بیش تو جریانه نتونستم آیدی alimapar رو رجیستر کنم و بنا بر این امکان ویرایش رو ندارم . من دوباره عکسها رو آپلود می کنم حتما و ادامه همین مبحث میزارم. اگه هر کدوم از مدیرای انجمن که امکان ویرایش رو داره صدای منو میشنوه لطفا لا اقل لینک عکسا رو برداره تا ما بیشتر خجالت شما دسته گلا رو نکشیم ! :sad:
در ضمن من از روزی که توی فروم اومدم و کارها و محیط فوق تلعاده اینجا رو دیدم دیگه گرفتارش شدم . :oops: و هیچ شکی هم در رجیستر کردن نکردم ! ولی نمی دونستم تا همین چند وقت پیش که کامل نشده روند عضویت (البته با تشکر از آقای Paython )
به هر حال مرسی که لطف دارید . ایشالا ما رو با این آیدی جدید بپذیرید تو جمع خودتون :oops:
ویرایش : aff-seven عزیز . به سایت freeshare.us رفتم و بالاش اینو نوشته بود از شانس بد !! ظاهرا می خوان تعطیلش کنن !!!
it's time to say goodbye
Unfortunately because of some serious business problems and difficulties we have to shut down FreeShare.us permanently.
Therefore we ask you to make backup of your pictures and please do not link to FS anymore.
The last day of FS existance will be September the 15th.

thanks for all of your support and goodluck
freeShare founder

آخرین ویرایش:

hamed-ddd

Well-Known Member
Moralist-Boy عزیز
میتونی از hosting خود سایت مجید انلاین استفاده کنی img.majidonline.com
امکانات خوبی داره
چند تا لینک بهت میده
لینک اول عکس با سایز اصلی
و
دومی هم عکس با سایز بند انگشتی (که البته لینک شده به سایز اصلی و پیشنهاد میکنم برای جاهای دیگه غیراز گالری این روش استفاده کنی تا بچه هایی که دیالاپ دارند دچار مشکل نشن)
در ضمن پستهای مشکل دار رو اصلاح کردم
منتظر دیدن کارهات هستیم

آخرین ویرایش:
hamed-ddd عزیز ممنونم .
دیگه ما تازه کاریم دیگه . . . . :cry:
از اینکه پستها رو هم اصلاح کردید ممنونم ... :D

جدیدترین ارسال ها

بالا