Rapidshare برای همه

manammammad

Member
در اینجا من میخوام نرم افزاری رو معرفی کنم که بانک اطلاعاتی سایت عظیم RAPIDSHARE نام گرفته.با این دو سه ماهی که من شخصا باهاش جستجو کردم و انواع فیلمها و کتابها و موسیقی ها و نرم افزارهای کمیاب و گاها ممنوعه رو جستجو کردم هیچوقت دست من رو خالی نذاشته. این نرم افزار حتی گاهی فیلتر رو هم نادیده میگیره. خصوصیت زیبای این نرم افزار اینه که هر چیزی رو از درون اون جستجو کنید ، لینک سایتها و وبلاگهایی که اون نرم افزار رو از درون سایت عظیم رپیدشیر برای دانلود گذاشتن رو به همراه یکی از چند لینک رپیدشیر اون رو به عنوان نمونه بهتون میده.این نرم افزار میتونه به سرعت برای کسانی که اینترنت پر سرعت یا اکانت پریمیوم رپیدشیر دارند و یا اینکه همیشه به دنبال دانلود نرم افزارهای پنهانی هستند ، میتونه به یک معشوقه دلچسب تبدیل بشه.

در این تصویر من فیلم سینمایی MEET THE SPARTANS رو جستجو کردم که همونطور که میبینید همه لینکهای رپیدشیر و وبلاگها و سایتهایی که این لینکها رو به صورت رایگان در اختیار بینندگان قرار میدهند رو برام لیست کرده. لذتی که از این نرم افزار میبرید مطمئنا خیلی بیشتر از نرم افزار bear share هست. اونم به شرطی که حوصله قوانین رپیدشیر رو داشته باشید.لذت ببرید.

لینک دانلود : http://rapidshare.com/files/94494147/Database-Searcher.zip

راهنمای دانلود

---------------------------

در ابتدا هر نرم افزار دانلود کننده فایل مانند download accelerator یا internet download manager یا flash get یا get right و مانند اینها را دارید باید uninstall کنید.

وقتی بر روی هر لینک کلیک کنید صفحه ای باز میشود که در پایین این صفحه جدولی وجود دارد

در زیر این جدول یک کلید وجود دارد که بر روی آن نوشته FREE

بعد از کلیک بر روی دکمه FREE صفحه ای دیگر باز میشود که در وسط صفحه یک شمارنده مشغول شمردن رو به پایین هست .چند لحظه صبر کنید و سپس عکسی به شما نمایش میدهد که حاوی معمولا 4 حرف میباشد.

این 4 حرف را در فسمت زیر عکس تایپ کنید و بر روی دکمه DOWNLOAD ... که در کنار آن قرار دارد کلیک کنید.

بدین صورت دانلود آغاز میشود........

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

این مطلب میتونه مرجع عبارات زیر باشد

جستجو در رپید شیر - جستجو در RAPIDSHARE SEARCH- RAPIDSHARE - جستجوی فایلهای رپیدشیر - جستجوی فایلهای RAPIDSHARE

NAKOOT

Well-Known Member
مرسی محمد، راستی این MEET THE SPARTANS همون فیلم نیستش که 300 رو مسخره کرده؟
این هم لینک دانلود برنامه ای که محمد جان معرفی کرده ولی به صورت مستقیم: دانلود

manammammad

Member
مرسی محمد، راستی این MEET THE SPARTANS همون فیلم نیستش که 300 رو مسخره کرده؟
این هم لینک دانلود برنامه ای که محمد جان معرفی کرده ولی به صورت مستقیم: دانلود

سلام ناکوت جان
این سایت رپید باز هم تبلیغات چاخان داره ها.من سراغ دارم اکانت رپید هفت هزار تومن این جناب با تبلیغ ارزانترین اکانت پرمیوم میگه هفت هزار و چهارصد تومن.دمش گرم بابا

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
سلام ناکوت جان
این سایت رپید باز هم تبلیغات چاخان داره ها.من سراغ دارم اکانت رپید هفت هزار تومن این جناب با تبلیغ ارزانترین اکانت پرمیوم میگه هفت هزار و چهارصد تومن.دمش گرم بابا
من که اکانت ندارم (چون اصلا بدردم نمی خوره اکانت راپید)، برا فک و فامیل هام هم نیست، ولی خدا خیرشون بده که می زارن فایل های زیر 20 مگ رو بدون اکانت لینک مستقیم بگیریم، تا الان که کاره من رو خیلی راه انداخته ...
بعضی وقت ها خوبه به چیزهای + هم توجه کنیم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا